x
10. YILDA STOKLARLA SINIRLI BÜYÜK İNDİRİM!
Müşteri Hizmetleri : 0850 259 1845
>
Y�kleniyor
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI
KAPIDA ÖDEME
İMKANI
ÜCRETSİZ KARGO KOŞULSUZ
İADE GARANTİSİ
ANI YÜZÜK GARANTİSİ
GÜNÜN FIRSATI
POPÜLER KOLEKSİYONLARIMIZ
Sizin İçin Seçtiklerimiz
 
< >


Ömür boyu Anı Yüzük garantisi!

Herhangi bir problem olması halinde kargo ile bize ulaştıracağınız gümüş yüzüklerinizi ilk günkü gibi herhangi bir ücret almadan size teslim ediyoruz!

925 ayar gümüşle ürettiğimiz Anı Yüzüklerimiz ömür boyu bakım garantilidir. Sitemizde ömür boyu garantili olan yüzüklerimizin hemen üzerinde "Ömür Boyu Garantilidir" logosu bulunmaktadır, bu logonun bulunduğu tüm gümüş yüzük modellerimiz yüzükten kaynaklanabilecek tüm problemlere karşı ömür boyu bakım garantilidir.

Peki yüzüklerimizi nasıl üretiyoruz? Cevap için sizi blog yazımıza bekliyoruz.
Bir Anı Yüzüğünün hikayesi: http://www.aniyuzuk.com/bir-ani-yuzug...


Geçmişi çok eski yıllara dayanan gümüş işleme sanatında önceleri tamamen el işçiliği ile üretim yapılırken; günümüzde tüketim talebinin artması ve teknolojinin gelişmesiyle makinalı döneme geçilmiştir. Maden olarak gümüş 1000 ayardır. Has haliyle yumuşak olduğundan işlenecek kıvamda değildir. Bu sebeple 1000 gr gümüşe 75 gr aloy eklenir, gümüşün ayarı 925’e sabitlenerek işlenebilecek kıvama getirilir. Gümüş işlemede ilk önce, yapılacak ürünün taslağı belirlenir ve bilgisayar ortamında çizilip ana kalıbı oluşturulur. 3D ortamlarda yapılan çizimler, kalıp makinaları tarafından işlenir ve çizilmiş ürünün şekli kauçuğa aktarılır. Kalıp makinasından çıkan kauçuk düzeltilir, sonrasında gümüşe dökülüp ana kalıp oluşturulur. Oluşturulan ana kalıp, dökümhanede çoğaltılır ve seri üretime geçilir. Dökümhaneden atölyeye koçan halinde gelen gümüşler, maden makarasıyla koçanlardan kesilir. Eklenecek parçaları varsa kaynağı yapılarak bütüne eklenir. Sonrasında sırasıyla zımparası, toz ve çizikleri temizlemek için ponzası, parlaması için de cilası yapılır. Tüm bu işlemler sonrasında gümüş yüzükler paketlenerek vitrinlerdeki yerlerini alır.

Ömür boyu garanti avantajıyla her biri 925 ayar gümüşten ve el işçiliği ile üretilen bu yüzükler, aksesuardan öte anılarınızı her an anımsatacak birer parçanız olacak. Anı yüzükleri satışında lider markalardan biri olan aniyuzuk.com’da tarzınızı anılarınızla tamamlayacak özgün tasarımlı yüzlerce seçenek ve uygun fiyatlar bir tık uzağınızda! Sıradan modelleri unutun, en özel ve eşsiz koleksiyonlar için Kişisel Anı Yüzükleri, Askeri Yüzükler, Kurumsal Yüzükler, Polis Yüzükleri, Okul Yüzükleri ve Çanakkale Yüzükleri kategorilerimize göz atın!

Tarzını ifade etmeyi seven özgün erkeklerin tercih ettiği aksesuarın başında gümüş yüzükler gelir. Son dönemlerde trend olan her tarza hitap edebilecek taşlı gümüş yüzükler, taşsız gümüş yüzükler, kişisel anı yüzükleri, çerkes yüzükleri, el işçiliği yüzükler ve baş parmak (zihgir) yüzükleri ile stilinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ay-yıldız, Osmanlı, Göktürk, Kayı, elif-vav, Türk, Bozkurt ve daha birçok motifle süslenmiş zengin koleksiyon… Kendinize yapacağınız bir jest ya da sevdiğinize alacağınız bir hediye…
Taksit seçenekleri, uygun fiyat ve size özel fırsatlarla aniyuzuk.com'da!


Ömür boyu garantili gümüş yüzüklerimizle gücü parmağınızda hissedin!

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.