Kurumsal amblemlerinizi özel lazer teknigi ile günlük hayatta sıklıkla kullandığınız çakmaklara basıyor ve beğenilerinize sunuyoruz. Hem günlük hem de iş hayatınızda kullanabileceğiniz Polis, Jandarma, Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Özel Güvenlik, İtfaiye, Zabıta, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve daha birçok kuruma ait zippo tipi çakmaklar aniyuzuk.com'da!

Görünüm:
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Baskılı Çakmaklar

Gün içerisinde sıklıkla kullandığınız çakmağınızın mesleğinizin özel amblemini taşımasını ister misiniz? Yanıtınız evet ise baskılı çakmaklar tam size göre. Özel tasarım çakmakların ön yüzlerine kazınan meslek logolarının yanı sıra ay yıldız baskılı çakmaklar gibi farklı ürünlerle de yanınızdan hiç ayırmadığınız çakmağınızı aynı zamanda eşsiz bir aksesuara çevirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Polisler ve Askerler İçin Çakmaklar

Dünyanın en zor görevlerinden biri olan polislik ve askerlik aynı zamanda verdiği gurur ile pek çok kişinin hayallerini süslemektedir. Hem bu meslekleri yapan hem de bu polis olmak ve asker olmak için yanıp tutuşan kişilere özel olarak polis çakmakları ve asker çakmakları üretilmektedir. Polis çakmaklarının üzerinde polis teşkilatının özel amblemi işlenirken asker çakmak modelleri için ise genelde kamuflaj desenleri tercih edilmektedir.

Tarzını Yansıtmak İsteyenlere Baskılı Zippo Çakmak

Baskılı çakmak modelleri genelde zippo çakmaklar üzerine işlenmektedir. Mesleklere özel amblemlerin yanı sıra Osmanlığı tuğralı çakmalar, Atatürk çakmak modelleri ve Bozkurt çakmak modelleri gibi oldukça geniş bir ürün seçeneği bulunmaktadır.

Mesleklere Özel Çakmaklar İle Farkınızı Hissettirin

Sahip olduğu mesleği büyük bir gururla yerine getiren, ya da kendisine ilerisi için bu meslekleri hedefleyen kişilere hitap eden meslek gruplarına özel olarak hazırlanan çakmak tasarımları bulunmaktadır. Farkını hissettirmek ve kendi tarzını ortaya koymak isteyen kişilere hitap eden bu çakmaklar oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

En Tarz Çakmaklar İçin

Çakmak satın almak ancak sıradan çakmaklar arasında seçimde bulunmak istemiyorsanız Anı Yüzük üzerinden sipariş vermeniz yeterli. Sizde hemen sitemizin sunduğu kaliteli ürünler arasından sipariş vererek her çakmak kullandığınızda gözlerin size çevrilmesini sağlayabilir, tarzınızı çakmağınız ile yansıtmanın verdiği ayrıcalığı sorunsuz internet alışveriş garantisi ile yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.