14 Şubat Ek İndirimi Sevgililer Günü Hediyeleri

El İşi Bileklik

Zarif bileklerinizi kavrayarak şıklığınıza şıklık katacak en seçkin bileklik modelleri hiç şüphesiz el işi bilekliklerdir. Sabırla işlenen ve her detayında el emeğinin kalitesini yansıtan bu bileklikler farkını ve kalitesini kullandığı aksesuarlara yansıtmak isteyen bayanlara hitap etmektedir. En seçkin modellere yer verilen bu kategoride yer alan tüm ürünler bu mesleğe gönül veren ustaların kişisel yeteneklerini yansıttıkları eserleridir.

Zarafetinizi Tamamlayın

Her kadın şık görünmek isterken aynı zamanda bunu zerafetinden ödün vermeden başarmayı amaçlar. Giyilen kıyafetler kadar aksesuar kullanımı da kadınlar için önemlidir. Giyilen kıyafetlerin kişi ile bütünleşmesini sağlayan aksesuarlar doğru kullanılmaları halinde şıklığın vurucu kurşunları olarak kabul edilir. Özellikle de bileklik gibi en görünen yerde kullanılan aksesuarlar daha da önemlidir. Doğru kombinde doğru aksesuar kullanımı ile girdiğiniz her ortamda tüm gözlerin size dönmesini sağlayabilirsiniz. Klasik bir kombinde spor bileklikler kaba görünürken yine spor kombinlerde de abiye bileklikler oldukça sırıtacak ve hoş olmayan bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Neden El İşi Bileklik Almalıyım?

Normal bileklik modellerinden farklı olarak el işi bileklikler daha yoğun işçilik içerir. Bu nedenle kendilerine has bir görünümleri vardır ve daha şık tasarımlara sahiptir. Sıradan tasarımlardan hoşlanmayan ve kendi zevkini kullandığı aksesuarlarda da yansıtmak isteyen kişilere hitap eden bu modeller gerçekten fark edilmenizi sağlayacak kadar özeldir.

El İşinin En Güzel Örnekleri İçin

El işçiliği kullanılarak imal edilen en şık bileklik modellerine ev sahipliği yapan Anı Yüzük güvenerek online alışveriş yapabileceğiniz aksesuar mağazanızdır. Günün her saati açık olan mağazamızdan sizde istediğiniz her an an aksesuar alışverişi yapabilir el işi bileklik modellerinin yanı sıra küpe, kolye ve tesbih gibi farklı aksesuarlarda satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.