El işi yüzüklerle şıklığınızı tamamlayamaya ne dersiniz? Erzurum el işçiliği ile özel olarak üretilen bu bayan el işi yüzükleriyle siz de tarzınızı yansıtın. Örmeli, çiçek, yaprak motifli bu aksesuarlara Anı Yüzük'ten sipariş vererek uygun fiyatlara sahip olun.

Sıralama seçin

El İşi Yüzük

Her kadın özeldir ve kendisine ne kadar özel olduğunu hissettirecek en şık aksesuarlara sahip olmalıdır. Bunu sağlayabilecek en değerli parçalar el işi yüzük modelleridir. Bu modeller el işçiliğinin en zarif örneklerinin sabırla gümüş üzerine işlendiği parçalar olup burada amaç kadınların aradıkları özel tasarımlara sahip olmalarını sağlamaktır. El örmesi ya da kazaz örme teknikleri en çok kullanılan teknikler olup herkesin parmağında göremeyeceğiniz şık modellerin yaratılması amaçlanır. Yani el işi yüzükler kişinin zevkini ve farkını ortaya koymasını sağlayan son derece değerli parçalardır.

Kazaz Örme Yüzük

El işi takıları ile öne çıkan ve sahip olduğu teknikler ile kadınların hayranlarını kazanan Trabzon yöresine ait olan Kazaz örme tesbih, bileklik ve yüzük gibi faklı pek çok aksesuarda kullanılmaktadır. Son derece emek gerektiren bir yöntem olup sabırla örülmekte ve ortaya muhteşem sonuçların çıkmasını sağlamaktadır. Kökeni çok eskiye dayanmakta olup hala Trabzon’da bulunan atölyelerde el işçiliği ile devam etmesi sağlanmaktadır. Yüzüklerde son derece hoş tasarımların ortaya çıkmasını sağlarken özellikle de gümüş yüzükler için tercih edilmektedir.

El Örmesi Yüzük

Yine Trabzon yöresi ile özdeşleşen bir örme yöntemi olan el örmesi yüzükler aynı zamanda Erzurum’da yer alan atölyelerde de başarı ile işlenmektedir. Türkiye’de gümüş işçiliğinin en iyi ve en yetenekli ustalarını barındıran Erzurum el işi yüzük modellerinde de öne çıkmayı başarmakta ve ortaya çıkardığı eşsiz parçalarla hanımların gönlünü kazanmaktadır. Alelade modellerden sıkılan ve kibar parmaklarında kendilerinden bir iz taşıyan, kendileri ile özdeşleyen parçalar taşımayı isteyen hanımlara hitap etmektedir.

En Güzel ve En Beğenilen Aksesuarlar İçin

Hiç yorulmadan sadece birkaç tıklama ile birbirinden şık yüzlerce aksesuarı inceleyebileceğiniz Anı Yüzük bugün online takı aksesuarı alışverişinde internetin tartışılmaz en güvenilir markalarından biri olarak kabul edilmektedir. Sattığı her ürünü tam zamanında ve müşterisinin tam istediği şekilde teslim eden sitemiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup kabul ettiği her siparişte müşterilerine karşı duyduğu sorumluluğun farkında olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.