Orman ve Su İşleri Bakanlığı Cüzdanları

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, OGM ve Orman Muhafaza memurlarına özel üretilen rozetli cüzdanları güvenle sipariş ver!

Sıralama seçin

Orman ve Su İşleri Bakanlığı

2011 tarihinde adı Orman ve Su İşleri Bakanlığı olan bu kurum önceden çevre bakanlığı olarak da bilinmekteydi. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü, Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı gibi kuruluşlar bu bakanlığa bağlıdır.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Rozetli Cüzdan

Orman ve Su İşleri Bakanlığı çalışanları için hazırlanan bu rozetli cüzdanlar hakiki deriden üretilmiş. Üzerinde yer alan rozet ise döküm tekniği ile üretilmiş olup metaldir. Buna rağmen dayanıklı ve hafif yapısıyla cüzdanınıza tam uyum sağlar ve uzun ömürlüdür. Farklı cüzdan tip ve renkleri ile siz de hemen sipariş verin!

Orman Genel Müdürlüğü Cüzdanları

Orman ve Su İşlerine bağlı bir müdürlük olan OGM çalışanları için de özel cüzdanlarımız mevcuttur. Orman Genel Müdürlüğü rozetli cüzdanlar da diğer cüzdanlarımız gibi yüzde yüz hakiki deriden üretilmiştir. Üzerinde bulanan rozet ise metal olup OGM logosu işlenmiştir.

Orman Muhafaza Rozetli Cüzdan

Anı Yüzük OGM'ye bağlı orman muhafaza çalışanlarını da unutmadı! Orman muhafaza memuru olarak görev yapanlar için üretilen bu rozetli cüzdanlar ile siz de mesleğinizi gururla yansıtın. Kendiniz veya sevdikleriniz için sipariş verebileceğiniz rozetli cüzdanlara isim yazdırarak kişiye özel hale de getirebilirsiniz.

Hediyelik İsimli OGM Cüzdanı

Siz de OGM bünyesinde çalışan sevdikleriniz için şık ve kullanışlı bir hediye arıyorsanız Anı Yüzük'ün özenle ürettiği kurumsal aksesuarlardan OGM rozetli cüzdan tam size göre. Hakiki deriden üretilen bu cüzdan OGM rozeti ile tamamlanmış olup mesleğe özel hale getirilmiştir. Üstelik üzerine isim yazdırarak sevdiklerinize özel hale getirerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Orman ve Su İşleri Çalışanlarına Özel Deri Cüzdanlar Anı Yüzük'te

Siz de hemen Anı Yüzük'e gelerek beğendiğiniz rozetli cüzdan modelini uygun fiyatlarla güvenle sipariş verin, ücretsiz kargo ile adresinize gelsin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.