Polis Hediyeleri & PÖH Hediyeleri

Gümüş yüzükten kolyeye, rozetli cüzdandan anahtarlığa kadar mesleğe özel polis hediyeleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şimdi mutlu edin!

Sıralama seçin

EGM ve Polis

Demokratik düzen içinde kanunun hakimiyeti ve korunması, asayiş ve güvenliğin sağlanması, suçların önlenmesi gibi görevleri yerine getiren teşkilata Emniyet Teşkilatı, bu görevi yapanlara ise polis denmektedir. Polisler ülkemizin dört bir yanında gece-gündüz demeden emek harcayan ve gerektiğinde canlarını ortaya gören görevliler olarak saygın ve ciddi bir iş yapmaktadırlar.

Polise Özel Hediye

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakârca çarpışan ve vatanın güvenliği için canla başla çalışan kutsal meslek sahibi polislerimiz ve polis özel harekatçılar, sizler için hazırlanan ve mesleğinizin gururunu her daim yaşamanızı sağlayan kurumsal aksesuarlar bir tık uzağınızda.

Polis sevgiliniz, eşiniz ya da dostlarınız için hediye arıyorsanız kusursuz tasarım mükemmel işçilik ilkesiyle ürettiğimiz polis hediyelerine göz atmadan karar vermeyin. Polis sevgiliye alınacak hediyeler arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız polislere özel tasarlanan polis yüzükleri, mesleğe bağlılığı ve devre arkadaşlarıyla olan anıların hatırlatıcısı olarak sevdikleriniz için harika bir hediye olabilir. 925 ayar gümüşten üretilen bu yüzüklerde hâkimiyet sembolü kartal başı tasarımıyla ay yıldız buluşturularak ısıya dayanıklı zirkon taş ile zenginleştirilir. Polis okulundan başlayarak devam eden bu gelenek çalışma arkadaşları arasında da devam eden kutsal bir gelenek olarak sürmektedir. Siz de meslek arkadaşlarınızla birlikte polis figürlü hediyeler tasarlatabilir, mesleğinizin gururunu her daim yaşayabilirsiniz.

925 ayar gümüş polis devre yüzüklerini cüzdan, rozet, çakmak ve kolye gibi diğer polis aksesuarlarıyla da kombinleyebilirsiniz.

Polis Haftasına Özel Hediyeler

Polis haftasına özel yapılan kutlamalarda polis meslektaşlarınız ya da dostlarınız için şık aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Polislerin yanı sıra Polis Özel Harekat mesleği mensupları için tasarlanan hediyelere de buradan ulaşabilirsiniz. Pöh ve Polis hediyeleri arasında yer alan sevdikleriniz için harika yüzük, kolye, anahtarlık, paracord bileklik gibi seçenekleri ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanlarıyla sipariş verebilirsiniz. Tamamı Pöh ve polis amblemleri ile tamamlaman bu aksesuarları güvenli alışveriş ile sizlere sunmaktayız.

Polis Sevgiliye Hediye Gümüş Yüzük

Birçok farklı model ve tasarımla üretilen polis yüzükleri polis arması, Pöh arması, bozkurt, Göktürkçe Türk yazısı, Selçuklu kartalı, Osmanlı arması ve tuğrası gibi çeşitli motiflerle desteklenir. Sadece Anı Yüzük’ün sağladığı “Ömür boyu garanti”  imkânıyla kolayca sipariş verebilir, dilerseniz lazer yöntemi ile yazı ekleyerek ürünü kendinize veya sevdiklerinize özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca 925 ayar gümüş yüzüğünüzde mavi veya kırmızı zirkon taş seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Hediyelik Polis ve EGM Rozetli Cüzdan

Hem özel günlerde verebileceğiniz hem de sürpriz hediye olarak tercih edebileceğiniz hediyelerden biri de hakiki deriden ürettiğimiz EGM rozetli cüzdanlardır. EGM cüzdanları klasik, kartlık ve para tokalı olmak üzere üç model olarak sizlere sunulmaktadır ve dilerseniz üzerine isim yazdırarak daha özel hale getirebilirsiniz. Ancak polis rozetli ürünlerin sadece emniyet birimlerine gönderildiğini hatırlatmak isteriz.

EGM Mensuplarına Sürpriz Hediyeler

Büyük fedakarlıklar ile çalışan EGM mensuplarını sadece özel günlerde değil diğer günlerde de çam sakızı çoban armağanı hediyeler ile tebessüm ettirmek isteyenler için Anı Yüzük yine doğru adres! Pöh ve polis figürlü paracord bileklik, çakmak ve anahtarlıklar ile onlara küçük ama baktıkça sizi hatırlatacak sürprizler yapabilirsiniz.

Polis Amblemli Hediyeler İçin Adres Anı Yüzük

Polis ve Pöh amblemleri ile tamamlanmış şık ve kullanışlı aksesuarların yer aldığı sitemizde siz de sevdikleriniz için kaliteli ürünlerimizi güvenle sipariş verin, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.