x
10. YILDA STOKLARLA SINIRLI BÜYÜK İNDİRİM!
Müşteri Hizmetleri : 0850 259 1845
Blog Kategorileri
E-bülten
Yeniliklerden ilk sen haberdar ol !
E-posta adresiniz
KAYDOL
Etiket Bulutu
2017 Mart 24

Lise Devriyesi Resmi Sponsoru Anı Yüzük Oldu!

Gençlik, polisiye ve komedi temalı yepyeni bir dizi: Lise Devriyesi. 26 Mart’ta TRT1’de yayınlanmaya başlayacak olan dizi, bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatlarını konu alacak. Dizinin ana sponsorları arasında Anı Yüzük de yer almakta. Başta polis rozeti ve kurumsal ürünler olmak üzere tesbih ve takı ihtiyacı Anı Yüzük tarafından karşılanacak. Firmamız TRT1’de yayınlacak böylesine kaliteli ve büyük bir proje içersinde yer alarak sektöründe ne denli büyük bir firma olduğunu göstermiş oldu.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 24

RFID Korumalı Güvenli Cüzdan Modelleri

Günümüzde herkes çok sayıda kredi kartına sahip. Dijitalleşen dünya ile birlikte artık kartlarımızı sadece fiziksel olarak değil, dijital risklere karşı da korumak zorundayız. Teknolojinin gelişmesiyle kart kopyalama sistemi kullanarak gerçekleştirilen elektronik hırsızlık olaylarına karşı temassız işlem özellikli kartlarımızın içinde barındırdığı bilgilerin istemediğimiz kişilere aktarımını engellemek için; RFID teknolojisine sahip kartlarımızı koruma folyosu ile tasarlanmış güvenli cüzdan içinde muhafaza etmeliyiz.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 20

Bayan cüzdan modelleri 2017

Hangi bayan cüzdan modeli sana göre? İşte 2017’nin öne çıkan bayan deri cüzdan modelleri…

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 20

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri 2017

Günlük hayatta ya da özel günlerde şıklığınızı tamamlayabileceğiniz en yeni bayan gümüş yüzük modellerini sizler için sıraladık.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 20

Gümüş Yüzük Alyans Seçiminin Püf Noktaları

Gümüş yüzük modelleri arasında alyans seçimi yaparken nelere dikkat etmeli, püf noktaları neler sizler için araştırdık.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 13

Gümüş Yüzük’te 10.Yıl İndirimi Başladı!

Anı Yüzük, kuruluşunun 10.yılına özel siz değerli müşterilerine gümüş yüzük kategorisinde kaçırılmayacak fırsatta bir kampanya yaptı.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 13

Erkekler Neden Gümüş Yüzük Takar?

Gümüş yüzük aksesuarı erkekler için hala tartışma konusu… Bazı erkekler gümüş yüzük takmayı katiyen reddederken bazı erkekler ise adeta tutkunu

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 07

Dönemine Damga Vuran Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

Geçmişten günümüze taşlı erkek yüzük modellerini sizler için inceledik. İşte kendi döneminde damga vuran taşlı erkek yüzük modelleri…

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 05

Ulu Hakan Abdülhamid'in 5 Bilinmeyen Özelliği

Dünyanın gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid’in yaşam öyküsü bugünlerde yeniden gündemde.  İşte 2.Abdülhamid Han’ın hiçbir yerde okumadığınız o özellikleri…

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 05

Erkek Yüzük Nereden Alınır?

Yüzükler tarzınızı yansıtmak için kullanacağınız en önemli aksesuarlardan biri. Günlük hayatta, iş hayatınızda ya da özel bir buluşmada şıklığınızı tamamlayacağınız erkek yüzük modelleri birçok erkeğin artık tutkusu gibi. Parmağında yüzük olmayınca eksikliğini hisseden ya da yüzük takmayı düşünen erkekler sizler için kılavuz niteliğinde bir başlıkla “Erkek yüzük nereden alınır” sorusunu yanıtlıyoruz.

Devamını okuyunuz...
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.