x
Müşteri Hizmetleri : 0850 259 1845
2017 Ocak 16

Sağlık Çalışanları Bu Ürünlerimiz Sizler İçin…

Anı Yüzük olarak sizler için ömür boyu kullanımlı kurumsal ürünler üretmeye devam ediyoruz.

Anı Yüzük  olarak yalnızca sivil hayatınızda değil iş hayatınızda da, ürettiğmizi aksesuarlarla hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 16

Sevene Her Gün Sevgililer Günü

“Aşkın günü mü olurmuş?” diyenler bir yana, her günü sevgililer günü gibi yaşayanlar diğer yana… Bizse sevene her gün sevgililer günü olduğunu düşünsek de bugünü de atlamamamız gerektiğini düşünüyoruz. Sevgilisi olanların tatlı heyecanı, telaşı ve romantik havasıyla süslenen bu özel gün, sevgilisi olmayanlarınsa buruk geçirdiği bir gün…

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 16

Bir Şereftir Polis Olmak

Polislik, vatanı korumak adına gecesini gündüzüne katan en haysiyetli meslektir belki de. Geçmişten günümüze toplum için yararlı şeyleri korumak, zararlı şeylerle ise savaşmak üzere görevli bir güvenlik kurumu olan polislik; kamu düzeninin sağlanması açısından sosyal yapının bütünleyici parçalarından biridir.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 16

Asker Olmanın Gururu Şimdi Parmaklarınızda!

Bayrağını ve vatanını koruması için gerektiğinde canını kanını ortaya koymaktır asker olmak… Bu güzel topraklarda erkek olmanın en gurur verici adımlarından biridir belki de.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 12

Takımına Gönülden Bağı Olanlara; Taraftar Yüzükleri

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğerleri… Takımına gönülden bağlı sporseverler için takımını her an temsil etmek ve ona destek olmak önemlidir. Bu sebeptendir ki taraftarlar; her spor branşının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Çünkü onlar takımıyla beraber sevinir, beraber hüzünlenir...

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 11

İş Dünyasındaki Kadınlar Bu Aksesuarlar Tam Size Göre!

Kadınlar bilirler. İş dünyası onlar için biraz daha acımasızdır. Çalışan kadından işinin, ev yaşantısının gerektirdiği tüm işleri halletmesinin yanı sıra kendisine bakması, her gün güzel giyinmesi şık olması beklenir. Ama bunu kendisine söylemeye gerek yoktur çünkü çalışan kadın bakımlı, sınırlı sayıdaki kıyafet seçeneğiyle sınırsız kombinlere oluşturmasını öğrenmiş, pratik kadındır.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 10

Kuka Tesbihler ve Faydaları

Kuka tesbihler  tropikal bölgelerde yetişmekte olan kuka ağacının Hindistan cevizine benzer olan meyvesinden yapılmaktadır. Günümüzde ki tesbih malzemelerinin en değerlileri arasındadır. Bu ağaç, ülkemizde yetişmemekte olmasına rağmen bolca kullanılmaktadır

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 31

Dünyaya Hükmeden Yüzük: Mühr-ü Süleymanın Gizemi

İnsanlık tarihi boyunca evrensel izler taşıyarak günümüze ulaşan birçok sembol bulunmakta. Bunlardan belki de en gizemlisi mühr-ü Süleymandır. Peki nedir bu yüzüğün gizemi hiç düşündünüz mü?

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 30

Osmanlı Devleti Padişahları: Kuruluş Dönemi

Kayı Boyu soyundan gelen Osman Bey ve onun kurduğu Osmanlı Devleti altı asır boyunca siyasi varlığını devam ettirmeyi başardı. Monarşi ile yönetilen Osmanlı Devleti'nde başta babadan oğla geçen padişahlık sistemi varken bu durum I. Ahmed döneminde (saltanat 1603-1617) veraset sistemindeki değişiklikle beraber yerini Ekber ve Erşed sistemine bıraktı. Bu gelişme hanedanın aklı başında en büyük erkek üyesi padişah olacak demekti yani artık bir padişahın tek bir oğlu değil zaman zaman başka oğulları da padişahlık yapabilirdi. Bu altı asırlık süreçte ise 36 farklı padişah Osmanlı Devleti'ni yönetti. Bu yazımızda ise kısaca kuruluş dönemi padişahlarına bir göz atacağız. Sonraki yazılarımızda ise yine kısa bilgiler ile sırasıyla yükselme, duraklama, gerileme ve dağılma dönemi padişahlarına değineceğiz.

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 26

Yüzük Almadan Önce Dikkat!

Günlük hayatınızda kullandığınız yüzük, kolye, küpe gibi aksesuarlar sağlığınızı tehdit edebilir. Takı kullanırken dkkat etmeniz gereken birkaç hususu sizin için derledik!

Devamını okuyunuz...
Blog Kategorileri
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.