x
10. YILDA STOKLARLA SINIRLI BÜYÜK İNDİRİM!
Müşteri Hizmetleri : 0850 259 1845
Gümüş Yüzük

 

GÜMÜŞ YÜZÜKLER

Kadın, erkek herkesin severek kullandığı aksesuarın başında gelen gümüş yüzükler,
geçmişten günümüze kombinlerinizin ışıldayan parçası olmuştur.
Her tarza hitap edebilecek 925 ayar gümüş taşlı veya taşsız yüzükler, alyanslar, tek taşlar, el işçiliği yüzükler, baş parmak yüzükleri ile stilinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ay-yıldız, tuğra, elif-vav, çiçek, kelebek ve daha birçok motifle süslenmiş zengin koleksiyon…
Kendinize bir jest bir jest ya da sevdiğinize alacağınız güzel bir hediye…
 
Taksit seçenekleri, uygun fiyat ve size özel fırsatlarla aniyuzuk.com'da!

Toplam 848 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Yüzük

Gümüş yüzük hem erkeklerin hem de kadınların en çok kullandığı aksesuarların başında geliyor. Gümüş yüzük özellikle erkekler için önemli bir konumda. Kadınlar kadar geniş bir takı yelpazesine sahip olmayan erkekler, tercihini gümüş yüzük modelleri arasından kullanıyor. Elbette aksesuar dışında da erkek yüzük kullanıyor. Bunların başında da hepimizin bildiği gibi nişanlı ya da evli çiftler tarafından kullanılan alyans geliyor. Birçok erkek altın alyans kullanmak yerine gümüş alyans ya da gümüş yüzük takıyor. Erkek yüzük modelleri arasında yer alan gümüş alyans da bu sebeple bir hayli popüler. Üstelik taşlı ya da taşsız gibi birçok erkek yüzük modeli yer alıyor. Taşlı erkek yüzük, doğal taşlardan özenle ve uzun uğraşlarla tasarlanıp üretiliyor. Taşsız yüzüklerde ise farklı figürler işleniyor ya da renkli mineli motifler ile tasarlanıyor.

Erkek gümüş yüzüklerde son yılların trendlerinden Osmanlı tuğrası ve arması, bozkurt, Kayı boyu, Elif-Vav ve diğer Arapça motifler, Türk bayrağı, Ay-yıldız, Çerkes, Selçuklu, Zülfikar desenleri oldukça tercih ediliyor.  İnsanlar eski zamanlardan beri yüzükleri sadece şık ve güzel görünmek için estetik kaygıyla değil, bağlı olduğu topluluğu ya da sınıfı ifade etmek için aidiyet duygusuyla da kullanmıştır.

Bugün de stil sahibi erkekler, kendilerini ifade eden tasarımları kombinlerinin tamamlayıcı unsuru olarak kullanarak tarzlarını yansıtıyor. Hem fiyat açısından uygun olması hem de çeşitlilik açısından çok daha fazla seçenek sunması gümüş erkek yüzüklerin popüler olmasında başlıca etkenlerdendir.  Birbirinden özgün modeller arasından yapacağınız seçimlerle tarzınızı ifade edebilir, kendinize ya da sevdiklerinize hediye ederek şık jestler yapabilirsiniz.    

Erkek gümüş yüzük modellerinde çok sayıda özgün tasarım ve modeli bir arada bulabileceğiniz Anı Yüzük’te, geçmiş zamanlarda olduğu gibi erkeğin güç ve estetik anlayışını simgeleyen ve hesaplı fiyatlarıyla her cebe uygun seçenek mevcut. Tarihi figürler, ülkesel ya da kurumsal semboller, ilginç tasarımlar ve daha fazlası, özgün erkeklerin gümüş yüzük arayışına göz doldurucu bir cevap niteliğinde.  Farklı ve şık tasarımı, kaliteli görünümü ve muhteşem işçiliği ile 925 ayar gümüş tasarımları incelemek için hemen tıklayın!

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.