x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Geleneksel ve Osmanlı motiflerinden yararlanılarak tasarlanan Otantik kolyeler kadınların en favori takıları arasında yer alıyor. Siz de Anı Yüzüke gelerek çok sayıda otantik kolye modellerine göz atabilirsiniz.

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Otantik Kolyeler

İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Otantik Kolyeler

Geçmişin izlerini bugünün modernliği ile yorumlamayı başaran otantik kolyeler aynı zamanda kadınların en sevdiği aksesuarları arasında yer alıyor. Otantik kolye ucu ayrı satıldığı gibi içinde kolyenin bulunduğu takı setleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Üzerinde Osmanlı tuğrası işlenen kolyelerin yanı sıra kalemkâr işçiliği ile bezenen kolyeler de zarafetleri ile ilgi çekiyor.

Tarzınızı Ortaya Koyun!

Boynunda taşıdığı aksesuarları ile tarzlarını ortaya koymaktan hoşlanan bayanlara hitap eden otantik kolyeler aynı zamanda kız arkadaşlarına, sevgililerine ve eşlerine hediye almak isteyen baylar içinde alınabilecek en güzel hediye seçeneklerdir. Her kadının daha ilk görüşte âşık olacağı bu modeller farklı zevklere hitap edecek onlarca seçenek sunmaktadır. Özellikle de otantik takı setleri daha etkileyici hediye seçenekleri olarak kabul edilmektedir.

Otantik Gümüş Kolye Fiyatları

Otantik kolye almak istiyorum diyen kişiler ilk olarak fiyatlarını öğrenmek istemektedir. Ancak bu kolyelerin standart bir fiyatı bulunmamakla beraber gümüş otantik kolyeler altın otantik kolye modellerine oranla hem çok daha ucuz hem de çok daha şık kolye modelleri olarak kabul edilir. Bunun nedeni otantik tasarıma gümüşün çok daha yakışması ve altına oranla gümüşün fiyatının daha düşük olmasıdır. Usta ellerde işlenen otantik gümüş kolye modelleri etkileyici görüntüleri sayesinde boynunuzdan yatarken bile çıkarmak istemeyeceğiniz eşsiz aksesuarlarınız olacaktır.

Otantik Kolye Satın Al

Otantik kolyeler arasından seçimde bulunarak satın alma işlemlerinizin tümünü aniyuzuk.com internet sitemiz üzerinden sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. En üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı sitemizde tüm bilgileriniz korunmakta, satın aldığınız her ürün özenle paketlenerek tam söz verilen tarihte tarafınızdan bildirilen adrese teslim edilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile Anı Yüzük sizin de takı aksesuar alışverişlilerinizde ki vazgeçilmez adresiniz olmayı başaracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.