x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Yüzük & 925 Ayar Gümüş Yüzükler

Her tarza hitap eden şık tasarımlı kadın ve erkek gümüş yüzükleri bedava kargo, kapıda ödeme ve taksit avantajlarıyla şimdi güvenle sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yüzük

Yüzük, genellikle süs eşyası olarak kullanılan bir aksesuar olmakla beraber nişan veya evlilik gibi kurumları da temsil eden madeni halkadır. Tarihi Tunç Çağına kadar giden yüzükler genel anlamı ile kaba halkalar iken Girit ve Miken gibi uygarlıklarda titiz işçilikli yüzüklere rastlanılmaktadır. Çağlar boyunca demir, altın, gümüş gibi maddelerden yapılan yüzükler aynı zamanda mühür olarak da kullanılmıştır. Antik Yunan gibi toplumlarda sınıf farklılığını da yansıtan bir araç olmuştur.

Günümüzde çelik, titanyum, altın, gümüş gibi çok farklı madenlerden üretilen yüzüklerde taşlı veya taşsız modeller bulanmaktadır. Baş parmak için özel üretilen zihgir yüzükler bulunurken; aşk, nişan ve evlilik gibi şeyleri temsil eden alyans yüzük modelleri bulunmaktadır. Yüzükler günümüzde bay-bayan herkesin kullandığı bir aksesuar olarak popülerliğini korumaktadır. Siz de Anı Yüzük güvencesi ile en sevdiğiniz yüzüklere ücretsiz kargo avantajı ile kolayca sahip olabilirsiniz!

Yüzük Modelleri

Günümüzün vazgeçilmez aksesuarları olan yüzükler bay-bayan yüzük modelleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Bayan yüzüklerinden tek taş, beş taş, tam tur yüzükler en popüler modeller arasında yer alırken, erkek yüzüklerinde bariz bir fark olmamakla beraber taşlı yüzükler popüler modeller arasındadır. Tek taş yüzükler bayanlara özel günlerde alınabilecek en değerli hediyeler arasında yer alırken, erkeklerde ise mesleklere ait yüzükler daha değerli olmaktadır. Siz de en şık bay-bayan yüzük modellerini Anı Yüzük güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.

Gümüş Yüzükler

Kadın-erkek herkesin severek kullandığı aksesuarın başında gelen gümüş yüzükler, geçmişten günümüze kombinlerinizin ışıldayan parçası olmuştur. Birçok farklı tasarım ve şekilde olan gümüş yüzükler bu yönleri ile her kesimden insana hitap etmeyi başarmıştır. Hem bir takı hem bir aksesuar olan gümüş yüzükler gündelik hayatta veya özel günlerinizde her daim yanınızda olabilecek kolay taşınabilir ve şık bir detaydır. Günümüzde kişilerin kullanım amacına göre bazen bir aksesuardan öte bağlılığı ve hayat tarzını yansıtan özel anlamlar da taşımaya başlamışlardır. Bu yüzükler değerli olmalarına rağmen uygun fiyatları ile her bütçeden insanı da yakalamayı başarıyor. Bu sebeple de popüler bir aksesuar olarak hem kadın hem de erkekler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Gümüş yüzüklerin fiyatlarının nispeten uygun olması da hem kendisine jest yapmak isteyen hem de sevdiklerine hediye almak isteyenlerin en önde gelen tercih sebeplerinden oluyor.

Gümüş Yüzük Modelleri

Kendini ifade etmek isteyenler için kombinlerinin tamamlayıcı unsuru olarak kullanılan gümüş yüzükler bireylerin tarzını yansıtmaya devam ediyor. Fiyat ve özgün tasarım bakımından da geniş bir yelpazeye sahip bu yüzüklerde trend kadın ve erkeklerde değişebiliyor. Yine de gümüş yüzük hayatımızın şık bir detayı olarak parmaklarımızda yerini alıyor.

Erkek gümüş yüzük modellerinde zihgir yüzük, taşlı yüzük, Osmanlı yüzükleri, Kayı yüzükleri, Türk bayraklı ay yıldızlı yüzükler, el işi yüzükler, elif-vavlı yüzükler, taşsız yüzükler ve Göktürkçe yüzükler daha ön planda.

Kadın gümüş yüzüklerde ise tek taş, tam tur, beş taş ve el işi yüzükler ön planda olmaya devam ediyor.

Erkek Gümüş Yüzük

Gümüş yüzük özellikle erkekler için önemli bir konumda. Kadınlar kadar geniş bir takı yelpazesine sahip olmayan erkekler, tercihini gümüş yüzük modellerinden yana kullanıyor. Tarihi figürler, ülkesel ya da kurumsal semboller, ilginç tasarımlar ve daha fazlası, özgün erkeklerin gümüş yüzük arayışına göz doldurucu bir cevap niteliğinde. Erkek gümüş yüzüklerdeki bu çeşitlilik kişilere istedikleri zevkten yüzük bulmalarında önemli bir kolaylık sağlıyor. Popüler gümüş erkek yüzükler ise şöyle sıralanıyor.

TRT Dizi Yüzükleri

TRT'de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve Mehmetçik Kutlu Zafer dizilerinde başrol ve diğer oyuncuların kullandığı lisanslı yüzük ve aksesuarlar şimdi Anı Yüzük'te! Diriliş Ertuğrul zihgir yüzüğü, Sultan Abdülhamid yüzüğü, Mehmetçik Halil Paşa yüzüğü ve çok daha fazlası şimdi kolay ve güvenli alışveriş fırsatlarıyla sitemizde sizlere sunuluyor.

Zihgir Yüzük

Zihgir yüzükler, diğer adıyla baş parmak veya okçu yüzükleri, geçmişten günümüze gelen özel bir yüzük çeşidi. Geçmişte savaşlarda kullanılan zihgir yüzükler günümüzde hem okçulukta parmağı korumak hem de günlük hayatta güzel bir aksesuar sahip olmak isteyenlerin tercihi. Baş parmak yüzüklerinde sade modeller olmakla beraber mineli ve desenli zihgir yüzükler de bulmak mümkün.

Osmanlı Yüzükleri

Osmanlı Devleti'nden ilham alınarak tasarlanan bu yüzükler tuğralı, armalı, devlet ebed müddet yazılı veya teşkilatı mahsusa işlemeli olabiliyor. Osmanlı yüzüklerinde en çok tuğralı modeller tercih edilmekle beraber Osmanlı armalı modeller de tuğralı modellere eşlik ediyor. Gümüş erkek yüzük kategorisinde çokca gördüğümüz Osmanlı izleri çeşitlilik açısında çok güzel seçenekler bizlere sunuyor.

Kayı - IYI Yüzükleri

Osmanlı'nın kurucu boyu olan Kayı Boyu'nun tamgası IYI çeşitli tasarımlarla erkek gümüş yüzüklerde yerini alıyor. Kayı yüzükleri el işi, mineli, taşsız veya taşlı yüzüklerden oluşan geniş bir ürün çeşitliliği yelpazesine sahip erkek yüzüklerinden. 

Hz Süleyman Yüzüğü

Hz Süleyman yüzüğü veya Mührü Süleyman yüzüğü peygamberden bir nişane taşımak isteyenler için tasarlandı. Genelde taşsız olarak tasarlanan Hz Süleyman yüzükleri dini motifli aksesuar seven erkekler tarafından beğeniliyor.  Gümüş erkek yüzükleri arasında da önemli bir yere sahip.

Taşlı Yüzükler

Taşlı yüzükler şık ve parlak görünümleri ile beğenilmeye devam ediyor. Akik, kaplan gözü, sedef, oniks, kehribar taşlı yüzükler popüler modeller arasında. Taşlı yüzük grubunda akik taşlı yüzükler İslamdaki yerinden dolayı çok tercih edilirken, oniks ve kaplan gözü yüzükler ise renkleri ile dikkat çekiyor. Kehribar yüzükler de yarı değerli bir taş olması itibariyle erkek yüzükleri arasında tercih sebebi olan modellerden. Akik yüzükler için buraya tıkla

Elif-Vavlı Yüzükler

Hayat tarzını stiline yansıtmak isteyen erkeklerin tercihi elif-vavlı yüzükler olmaya devam ediyor.

Türk Bayraklı - Ay Yıldızlı Yüzükler

Şanlı bayrağımızdan bir nişane taşımak isteyenler için ay yıldızlı yüzükler güzel bir tercih. Ay yıldız yüzüklerde taşlı modeller bulunmakla beraber genelde kırmızı mine üzerine işlenmiş Türk bayrağı motifli gümüş erkek yüzükler de bulunmaktadır. Bu şekilde zevkinize uygun gümüş yüzüğü seçmenize olanak sağlamaktadır.

El İşi Yüzükler

Erzurum el işi yüzükler titiz işçilik sever erkeklerin gümüş yüzük tercihi. Bu yüzükler Erzurum'daki atölyemizde siparişiniz üzerine özenle üretilmektedir. Çeşitli desenlerde olabilen Erzurum el işi yüzüklerde Osmanlu arması ve tuğrası, çift kartal baş motifi, ay yıldız motifi bulunabilir. Ayrıca taşlı ve taşsız gümüş erkek yüzük çeşitleri de bu kategoride bulunabilir.

Göktürk Yüzükleri

Uzak tarihimizin önemli ve büyük devletlerinden biri olan Göktürk Devleti'ni simgeleyen erkek gümüş yüzükler de Anı Yüzük'te. Genelde Göktürkçe Türk ifadesinin yer aldığı bu yüzükler çoğunlukla mineli yüzükler grubundan olmakla beraber taşsız ve taşlı erkek yüzüklerde de bulunmaktadır.

Alyans

Nişanlı ya da evli çiftler tarafından kullanılan alyanslar erkek yüzük modelleri arasında bu sebeple bir hayli popüler. Söz yüzüğü veya nişan yüzüğü olarak adlandırılan alyansları tek veya çift şekilde sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Kadın Gümüş Yüzük

Gümüş yüzüklerdeki uygun fiyat, çeşitli ve özgün tasarımlar bayan gümüş yüzüklerde de kendini gösteriyor. Tarzına ve şıklığına düşkün bayanlar uygun fiyatları nedeniyle gümüş yüzük koleksiyonlarını geniş tutmaya devam ediyor.

Tek Taş Yüzükler

Kadınlar için büyük anlam ifade eden ve şık tasarımları ile dikkat çeken tek taş yüzükler her daim popüler. Tek taş yüzükler hem kendisine jest yapmak isteyenler kadınların hem de sevdiğine unutulmayacak bir hediye almanın peşinde olan erkeklerin sıkça tercih ettiği hediyelerden biri. 

Beş Taş Yüzükler

Işıltısına ışıltı katmak isteyen bayanların tercihi beş taş gümüş yüzük olmaya devam ediyor. Beş taş yüzükler hem günlük hayatta hem de özel anlarda çokca dikkat de çekiyor.

Tam Tur Yüzükler

Taşlı yüzük seven bayanların diğer tercihi tam tur yüzükler. Birçok özgün tasarımı olması onları ilgi çekici yapıyor.

Kelebek ve Çiçek Motifli Yüzükler

Doğadan ilhan alan kadınları tercihi kelebek ve çiçek desenli bayan gümüş yüzükler oluyor.

Gümüş Yüzük Alyans Modelleri

Aslında kendi başına bir kategori olarak da ele alınabilen alyanslar söz yüzüğü veya çift yüzüğü olarak da adlandırılmaktadır. Alyanslar değişik madenler üretilebilirken altın olanları çok pahalı olmaktadır. Her bütçeye hitap etmeyen bu modellerin yerini ise şıklığı ile gümüş alyanslar almaktadır. Sevenlerin aşk ve bağlılıklarının bir nişanesi olan gümüş alyanslar farklı modelleri ile de size seçme şansı sunmaktadır. Gümüş alyanslar genelde çift olarak satılmaktadır. Birer adet bay-bayan modelden oluşan bu çift yüzüklerini dilerseniz tek adet de alma şansınız da bulunmaktadır. Bunun için müşteri hizmetlerimiz için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Gümüş Kararır mı? - Gümüş Yüzük Parlatma

Tüm gerçek gümüş yüzük ve takılar zamanla kararma yapabilir. Gümüşün doğasında olan bu sorunun çözümü ise evde uygulayabileceğiniz birkaç basit teknik ve gümüşçülerde iki dakikada uygulanan parlatma işleminden geçiyor. Bizim tavsiyemiz ise en yakın gümüşçüye götürmenizden yana. Gümüşçüye götürmek yüzük gümüş yüzüğü parlatmanın en sağlıklı ve garanti yoludur. Bu şekilde evde elde edeceğinizden daha fazla parlaklığa sahip olabilirsiniz.

Gümüş Yüzük Fiyatları

Erkek ve kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan gümüş yüzükler AnıYüzük güvencesiyle beğeninize sunuldu. Gümüş yüzük fiyatları uygun ödeme avantajlarıyla internet sitemizde her bütçeye uygun olarak konumlandırıldı. Üstelik bedava kargo, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş fırsatları da sizleri bekliyor.

Gümüş Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Yüzükler ve gümüş yüzükler için özellikle şu parmağa takılır diye bir durum söz konusu değildir ama genel olarak yüzük parmağı için tasarlanmaktadırlar. Yine de parmak ölçünüze göre belli modelleri serçe parmağı veya diğer parmaklarınızda kullanabilirsiniz. Yüzük çeşitler içinde bir tek zihgir modeller baş parmak için özel olarak üretilmektedir ve başka parmaklara takılmaları uygun olmamaktadır.

Altın Kaplama Gümüş Yüzük

İnternet sitemizdeki tüm yüzükler 925 ayar gümüşten üretilmektedir. Yine de isterseniz kişisel Anı Yüzükleri kategorisindeki modellerimizde altın kaplama yapabilmekteyiz. Bu şekilde yüzüğünüz görünürde altın gibi olacaktır ancak altın kaplama modellerde soyulma olmaması için titiz kullanmak gerekmektedir.

Sevgiliye Hediye: Gümüş Yüzük

Bay-bayan herkese hitap eden ve kullanımı gittikçe yaygınlaşan gümüş yüzükler eşinize, sevgilinize veya sevdikleriniz ideal bir hediye olmaya devam ediyor. Hediye alacağınız kişinin cinsiyeti, yaşı, tarzı gibi değişkenler göze alındığında gümüş yüzük çeşitlerinden ihtiyacınız olan modeli bulmak hiç de zor değil!

Hediyelik bayan yüzüklerde en ön planda tek taş ve beş taş yüzükler geliyor. Hanımların güzelliğine ayrı bir hava ve ışıltı katan gümüş tek taş ve beş taş yüzükler ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Evlilik teklifi gibi özel anlarda veya yıl dönümü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde beylerin hediye arayışına kolay çözüm sunan bu şık yüzükler modasını hiç kaybetmeyenler arasında.

Erkek sevgiliye alınacak aksesuar hediyesi diyince akla gelenler arasında yine gümüş yüzükler yer almaktadır. Hediye alınacak kişinin tarzına göre ona hitap eden yüzüğü bulmak için gümüş erkek yüzük kategorisine bakmanız yeterli. Taşlı, taşsız ve mineli yüzükler içerisinden yapacağınız hediye yüzük tercihi ile siz de sevdiklerinizi mutlu edin.

Şık ve Kaliteli Yüzükler Anı Yüzük'te!

Severek ve beğenerek kullanacağınız en şık yüzükler Anı Yüzük güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Güvenli ve kolay alışveriş ile sahip olabileceğiniz yüzük modellerimizi ücretsiz kargo, kredi kartına taksit ve değişim&iade imkanları gibi farklı seçenekler ile hemen sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.