x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Gümüş Kolye

Zerafet ve şıklık ayrıntılarda gizlidir…  Şıklığınızı bir kademe üste taşıyacak ve kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olacak gümüş kolyeler ile stilinize eşsiz bir görünüm katabilirsiniz. Ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanları ile şimdi kolay sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kolye

Kolye kelime anlamı olarak değerli veya sıradan maddelerden yapılmış  boyna yakılan bir takı ve aksesuardır. Kolyeler bir ip veya zincirden oluşur ve bunun ucunda en önemli ve en dikkat çeken parça olan kolye uçları bulunur. Kolye uçları değişik madenlerden yapılabilir ve genelde kolyeye adını verir Osmanlı tuğralı kolye, yusufçuk kolye vs gibi. Kolyeler değerli madenlerden yapılırsa mücevher kategorisine da dahil edilebilir. Türkçe'de aynı zamanda gerdanlık diye de tabi edilebilir. Anı Yüzük olarak stilinizi eşsiz bir şekilde tamamlayacak en güzel gümüş kolyeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şıklığınızı bir kademe üste taşıyacak ve kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olacak kolyeler ile stilinize eşsiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik kadın-erkek herkesin severek taşıdığı gümüş kolyelere kendinize özel birçok anlam yükleyip daha da özel hale getirebilirsiniz.Kendinize bir jest ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika seçenekler için hemen gümüş kolye kategorimize göz atın, 925 ayar gümüşten tasarlanmış kolyelere en uygun fiyata sahip olun!

Kolye Modelleri

Kolye modelleri başta kadın ve erkek modelleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki taraf için de gümüş altın, çelik veya deri gibi farklı maddelerden yapılmış kolye modelleri bulunmaktadır. Altın kolyeler fiyat olarak herkese hitap etmeyebilir. Çelik ve deri kolyeler de genelde ucuz olmakla beraber pek kıymetli değillerdir ve hediye olarak alınmaları pek tavsiye edilmez. Gümüş kolyeler ise hem fiyatları hem de şıklıkları ile herkese hitap etmektedir. Bu yüzden Anı Yüzük olarak 925 ayar gümüş kolyeleri en güzel ve kaliteli modelleri ile beğeninize sunuyoruz. Her zevke hitap eden bay-bayan gümüş kolye modelleri ile siz de kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kolye Çeşitleri

Kolye çeşitleri hem Anı Yüzük'te hem de piyasada onlarda bulunmaktadır. Bu çeşitler kolye ucundaki motife göre isim almaktadır. Örneğin ay yıldız kolyeler bay-bayan kolye çeşitlerinde popüler kolyelerdendir.

Gümüş Kolyeler

Çok farklı değerli maden, taş veya sıradan malzemelerden yapılan kolyelerde bu bakımdan çeşitlilik muazzam derecede fazladır ancak Anı Yüzük olarak hem değerli hem şık hem de bütçeye uygun olan gümüş üzerine çalışmaktayız ve gümüş kolye modellerini birçok farklı tasarım ile beğeninize sunmaktayız. Gümüş kolyeler toplumun her kesiminden kadın ve erkeğin tercih ettiği sevilen aksesuarlar arasındadır. Bunun en büyük sebebi çok şık tasarımları olması ve bütçeyi çok zorlamamsıdır. Bu şekilde hem bütçenize uygun değerli bir aksesuarınız olurken hem de şıklığınızdan ödün vermemiş olursunuz.

Kolyeler en çok tercih edilen aksesuarlar arasında olmakla birlikte, tarzınızı da karşı tarafa yansıtmanız için doğru bir tercihtir.Vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alan kolyeler özel tasarımlarıyla internet sitemiz üzerinden beğeninize sunulmuştur. Anı Yüzük olarak gümüş kolyelerimizi tamamen 925 ayar gümüşten üretmekteyiz. Bu şekilde hak ettiğiniz gibi en kaliteli kolye modellerine sahip olabilirsiniz.

Gümüş Kolye Fiyatları

Aksesuar ve takı denince fiyat da kritik bir rol oynuyor. Bu yüzden gümüş kolye fiyatları da merak edilen sorular arasında. Gümüş kolyeler gram ve işçiliğe göre fiyatta farklılık gösterebilir. Bu farklılığa kampanya dönemleri de etki edebilir. Değişen fiyatlara rağmen kırk liradan yüz lira üstüne kadar gümüş kolye bulmak mümkün. Erkek gümüş kolye ve bayan gümüş kolyeler bu geniş fiyat yelpazesi ile farklı bütçelere hitap edebilmektedir.

Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye modelleri tahmin ettiğiniz aksine çok fazla çeşit ve tasarımı içerisinde bulundurmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri hem talebin olması hem de artık günümüzde kolyelerin sadece bir aksesuardan öte bir anlam ifade etmesi ve taşımasıdır. Gümüş kolye modellerinde trend ve tercihler kişilerin zevkine göre değişik göstermektedir. Bu nedenle belli bir kalıp içinde sıkışmadan kolyeler hemen hemen her zaman her yerde severek takacağınız aksesuarlar arasında yer almaktadır. Günlük hayatta veya özel günlerinizde tarzının bir ifadesi olarak gümüş kolyeleri her daim yanınızda taşıyabilirsiniz. Gümüş kolye modellerini erkek kolye ve kadın kolye olarak iki ana grupta toplayabiliriz. Bu kolyeler de kendi içlerinde alt gruplara ayrılmaktadır. Farklı tercihler bu alt grupların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu sayede siz de aradığınızı kolaylıkla bulabileceksiniz!

Erkek Gümüş Kolye

Takı ve aksesuar konusunda günlük hayatta veya özel günlerde kullanabilmek için kadınların sahip olduğu kadar çeşitliliğe sahip olmayan erkekler için gümüş kolyeler  vazgeçilmez bir aksesuar olarak kendini gösteriyor. Bu sayede erkekler de hem tarzını şık bir detayla tamamlıyor hem de stiline eşsiz bir görünüm katmış oluyor. Üstelik dilerlerse yapacakları tercih ile sadece bir aksesuardan öte dünya görüşlerini de yansıtan özel bir parçanın sahibi oluyor. Popüler gümüş erkek kolye modelleri ise farklı başlıklar altında toplanıyor.

Erkek Gümüş Kolye Modelleri

925 ayar gümüş erkek kolyelerini çok farklı ve şık tasarımları, uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile Anı Yüzük'te bulabilirsiniz.

Ay Yıldız Kolye

Unisex bir model olan Ay Yıldız kolyeler hem erkekler hem de kadınların tercih ettiği gümüş kolye çeşidi. Bu kolyeler şanlı Türk bayrağımızdan esinlenerek farklı tasarımlarla birleştirilerek sizlere sunuluyor. Ay Yıldızlı kolyelerimiz tamamen 925 ayar gümüşten üretiliyor.

Tuğralı Kolye

Tuğralı kolye modelleri de Ay Yıldız kolyeler gibi unisex modellerden. Hem erkek hem kadınların tercih ettiği tuğralı kolyeler çok çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Osmanlı'dan bir iz taşımak isteyen erkekler bu kolyeyi sıkça tercih ediyor.

Zülfikar Kolye

Hz Ali'nin kılıcı olan Zülfikar'dan esinlenerek üretilen gümüş Zülfikar kolyeler de erkeklerin severek taktığı modeller arasında. Zülfikar kolye modelleri tek veya çift kılıç şeklinde tasarlanan modellerden oluşuyor.

Bozkurt Kolye

Milliyetçi görüşten erkeklerin çokça tercih ettiği modellerden olan bozkurt kolyeler de Anı Yüzük'te. Bu kolyeler sade tasarımlı olabildiği gibi zaman zaman üç hilal motifi ile de beraber karşımıza çıkıyor.

Denizci Kolyesi

Dümen veya çapa motiflerinden oluşan denizci kolyeleri denize tutkun erkeklerin seçimi oluyor. Dümenli veya çapalı kolyeler aynı zamanda erkeğe hediye olarak da bayanların yöneldiği kolye modelleri arasında.

Göktürkçe Kolye

Göktürkçe kolyeler Türk tarihinden izler taşımak isteyenlerin satın aldıkları modellerden biri. Gümüş kolye modelleri arasında belli bir kesime hitap eden kolye gruplarından bir tanesi.

Osmanlı Kolyeleri

Osmanlı kolyeleri tuğralı, armalı veya teşkilat-ı mahsusa  motifli olabiliyor. Günümüzde sevilerek takılan gümüş kolyeler arasında Osmanlı kolyeleri de bulunuyor.

Çerkes Kolyeleri

Çerkes kolyeleri Çerkes ve Kafkas motifleri içeren şekillerde tasarlanıyor. Bu gümüş kolye modeli genellikle Çerkes kökenli kişiler tarafından veya hediye alacaklar tarafından tercih ediliyor.

Bayan Gümüş Kolye

Hanımların kombinlerini tamamlayan önemli detaylardan biri olan gümüş kolyeler çok farklı modelleri ve şık tasarımları ile Anı Yüzük'te. Bayan gümüş kolye çeşitleri çok geniş bir yelpazede seçme şansı sunuyor. Bu kolyelerin her biri titizlikle sizler için üretiliyor. Bayan kolyeleri taşlı, taşsız, renkli veya sade nasıl bir model olursa olsun hanımların güzelliğine ışıltı katıyor. Her zevkten kişiye hitap eden bayan gümüş kolyeler erkekler için de hoş bir hediye alternatifi oluyor. Bayan gümüş kolye modellerine ise kısaca şunlardan oluşuyor.

Bayan Gümüş Kolye Modelleri

Erkek kolyelerinde de olduğu gibi tüm bayan gümüş kolyelerimizi 925 ayar gümüşten özenle üretiyoruz. Bu kolyeleri ücretsiz kargo ve uygun fiyatları ile siz de güvenle sipariş verebilirsiniz.

İsimli Kolye

İsimli kolyeler hem kadınlar hem de erkekler tarafından sorulan kolyelerin başında geliyor. Hem kendinize hem de sevdiklerinize özel bir hediye olacak bu kolyeler farklı tasarımları ile hem kadınlar hem de erkekler için güvenli alışveriş adresi Anı Yüzük'te.

Aşk Kolyeleri

Aşk kolyeleri dediğimiz kalp motifli kolyeler hanımların hem kendileri için erkeklerin ise sevdiklerini bayan için hediye olarak sıkça tercih ettiği çok anlamlı ve özel kolyeler arasında.

Sonsuzluk Kolyesi

Bayan gümüş kolyelerinin vazgeçilmez parçalarından biri de sonsuzluk kolyeleri. Sonsuzluk kolyeleri taşıdıkları anlam ve romantik duyguları ifade etmesi bakımından  çok popüler.

Nazar Boncuklu Kolye

Nazar boncuklu kolyeler de nazara karşı etkili olduğu inancı ve hoş tasarımları sebebi ile bayan gümüş kolyeleri arasında aranan modeller arasında.

Elif-Vav Kolye

Elif-Vavlı kolyeler taşıdıkları anlam ile ön plana çıkıyor. Bu kolyeler şık tasarımlarının yanı sıra taşıdıkları dini anlam nedeniyle de kişinin kendisine veya sevdiklerine aldığı özel hediyelerden biri olmaktadır.

Yusufçuk Kolye

Zaman zaman kelebeğe benzetilse de Yusufçuk ondan daha farklı bir doğa harikasıdır. Kolyede ise sadakat ve ölümüne aşkı temsil etmektedir. Bu bakımdan özellikle erkeklerin hanımlara aldığı güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Genelde renkli taşlarla süslenen Yusufçuk kolye modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Fatma Ana Eli Kolyesi

Fatma Ana Eli kolyesi Hz.Fatma'ya isnat edilen bir rivayetten gelmektedir. Bu kolye gücü temsil etmektedir. Tarzını farklı bir detayla tamamlamak isteyen kadınların tercihi bu gümüş kolye olmaktadır.

Swarovski Kolyeler

Son derece şık bir görüntüye sahip olan pırlanta takılarda çok sık kullanılır. Ancak son derece zor çıkarılması ve rezervlerinin sınırlı olması nedeni ile son derece pahalıdır ve kadınların büyük bir bölümü pırlantayı çok beğenmesine rağmen pırlanta takıları satın almakta zorlanır. İşte Swarovski bu sorunu çözmek için üretilen son derece özel bir taştır. Kristal taşlara özel olarak geliştirilen kesim teknikleri uygulanarak görüntü olarak birebir pırlanta ile aynı olan özel takılar üretilmektedir. Hatta kesimi profesyonel yapılan bazı Swarovski taşları ancak bu işin uzmanı olan pırlanta eksperleri gerçeklerinden ayırabilmektedir

Swarovski taşlar kullanılarak tasarlanan kolyeler ışıltısı ile tarzını yansıtmayı seven bayanlara hitap etmektedir. Özellikle de Swarovski yıldız kolyeler ile Swarovski kuğu kolye kibarlığı ile öne çıkmakta olup kullandığı aksesuarlar ile farkını ortaya koymayı amaçlayan kadınların en vazgeçilmez parçalarıdır.

Tuğralı Kolye ve Ay Yıldız Kolye

Erkek kolyelerinde de bahsedildiği gibi bu kolye grubu kadın kolyelerinde de tercih edilen modeller arasında. Bayan gümüş kolye kategorisindeki tuğralı ve ay yıldızlı kolyeler erkek kolyelere göre daha renkli ve işlemeli motiflerle karşımıza çıkıyor.

Söz Dizisi Kolyesi ve Siyah İnci Dizisi Kolyesi

Dizi aksesuarlarını da bünyesinde bulunduran Anı Yüzük'ün en sevilen ve tercih edilen gümüş kolyeleri arasında Siyah İnci ve Söz dizilerinin kolyeleri de bulunmaktadır. Siyah İnci kolyesi kadınlar hitap ederken Söz kolyesi hem erkek hem kadınların takabileceği şekilde tasarlandı.

Gümüş Kolye Modellerinin Adresi Anı Yüzük!

Tamamen 925 ayar gümüşten ürettiğimiz en sevilen kolye modellerini sitemizden kolayca ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişinizde adrese teslim bedava kargo, kapıda ödeme veya kredi kartına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.