x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
İçerik Menü

Sıkça Sorulan Sorular

Parmak ölçümü nasıl hesaplayabilirim?

Parmak ölçünüzü Anı Yüzük Youtube kanalında yer alan "Yüzük Ölçünüzü Kendiniz Öğrenin" başlıklı videodan veya herhangi bir kuyumcuya giderek ücretsiz olarak parmak ölçünüzü öğrenebilirsiniz.

Ürünler 925 ayar gümüş müdür?

aniyuzuk.com olarak Anı Yüzük kategorisindeki ürünlerimiz kendi imalatımızdır ve de bütün ürünlerimiz 925 ayar gümüşten imal edilmektedir. İçerisinde herhangi bir katkı malzemesi kesinlikle bulunmamaktadır.
B Series ürünler ise Alman gümüşünden üretilmektedir.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum. Sitenize ne kadar güvenebilirim?

Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

Anıyüzük firması olarak satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şiketimiz ile 2-3 iş günü içerisinde Türkiye'nin her noktasına ulaştırıyoruz. Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.Size e-mail olarak göndereceğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun nerde olduğunu anında öğrenebilirsiniz. 

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Beğenmediğiniz ürünü 30 iş günü içerisinde sitemizde yer alan "Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak No:20 Terziler Sitesi Kat:6 Ofis No:618 Bahçelievler/İstanbul 34197" adresine anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak koşulu ile gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığında ödeme işlemleri hakkında sizlerle irtibata geçilecektir.

Toplu olarak sipariş verirsek indirim yapar mısınız?

Polis okulları, askeri okullar ve diğer özel ve devlet kurumları ile yaptığımız çalışmalarda toplu indirimlerimiz olmaktadır. Eğer siz de toplu sipariş vermek isterseniz şirketimizin sabit numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Ömür boyu bakım garantisi nasıl oluyor?

Aniyuzuk.com'dan almış olduğunuz bütün ürünlerimize hiçbir firmanın vermediği ömür boyu bakım garantisi veriyoruz. Bize kargo yoluyla ulaştıracağınız yüzüklerinizi parlatıp, bakımını yapıp sizlere gönderiyoruz.


0850 259 18 45 NOLU TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.