Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sıkça Sorulan Sorular
 • Sık Sorulan Sorular

  Parmak ölçümü nasıl hesaplayabilirim?

  Sitemizde herhangi bir ürüne tıkladığınızda '' Yüzük Ölçüsü İçin Tıklayınız'' linki bulunmaktadır, oradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Ya da herhangi bir kuyumcu veya gümüş yüzük satan bir mağazaya girip parmak ölçümü öğrenmek istiyorum dediğinizde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Ürünler 925 ayar gümüş müdür?

  Aniyuzuk.com olarak bütün ürünlerimiz kendi imalatımızdır ve de bütün ürünlerimiz 925 ayar gümüşten imal edilmektedir.İçerisinde herhangi bir katkı malzemesi kesinlikle bulunmamaktadır.

  Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum.Sitenize ne kadar güvenebilirim?

  Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

  Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

  Anıyüzük firması olarak satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şiketimiz ile 2-3 iş günü içerisinde Türkiye'nin her noktasına ulaştırıyoruz.139 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.Size e-mail olarak göndereceğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun nerde olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

  Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

  Beğenmediğiniz ürünü 30 iş günü içerisinde Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak No:20 Terziler Sitesi Kat:6 Ofis No:618 Bahçelievler/İstanbul 34197 adresine gönderiyorsunuz ve ayrıca kargo ücreti tarafımızdan karşılanıyor.

  Toplu olarak sipariş verirsek indirim yapar mısınız?

  Polis okulları, askeri okullar ve diğer özel ve devlet kurumları ile yaptığımız çalışmalarda toplu indirimlerimiz olmaktadır. Eğer siz de toplu sipariş vermek isterseniz şirketimizin sabit numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

  Kendi tasarımımı yaptırabilir miyim?

  Kendi tasarımınızı yapıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tasarıyı bize e-mail atmanız ve gerisi artık uzman ellerde.

  Ömür boyu bakım garantisi nasıl oluyor?

  Aniyuzuk.com'dan almış olduğunuz bütün ürünlerimize hiçbir firmanın vermediği ömür boyu bakım garantisi veriyoruz.Bize kargo yoluyla ulaştıracağınız yüzüklerinizi parlatıp, bakımını yapıp sizlere gönderiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.