x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
İçerik Menü

Garanti, İade ve Değişim Koşulları

GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

- aniyuzuk.com sitesindeki tüm ürünler Anı Yüzük garantisi altındadır.

- aniyuzuk.com’da satışa sunulan"Anı Yüzükleri" kategorisindeki tüm yüzükler ‘ömür boyu garanti’ kapsamındadır. Anı Yüzük; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.

- ‘Ömür boyu garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (Anı Yüzük bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

- Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Anı Yüzük dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

- Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

- Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Anı Yüzük’e bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

- Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya +90 505 996 34 19  numaralı WhatsApp hattından bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

- Müşterilerin özel istekleri (kişiselleştirilmiş ürünlerde) doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler 'kişiye özel' hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade, değişim VE kapıda ödeme seçeneği yapılmamaktadır.

- "İndirimdekiler" kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

- Mail adresinin ve diğer bilgilerin verilmemesinden ötürü firma tarafından kesilen fakbuz ve gider pusulasının tarafınıza tebliğ edilmemesinden dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

-Polis, avukatlık …vb kimlik ve belge gösterilerek alınacak ürünler için kapıda satış ve ödeme yapılmamaktadır.

- Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 29,90 TL "kapıda ödeme hizmet bedeli" ödemeniz gerekir. Bu bedel kargo şirketi tarafından, ürün bedelini bize aktarma hizmeti verdiği için alınmaktadır. Sipariş iptal & iade işlemlerinde bu bedel Anı Yüzük tarafından karşılanmaz.


- Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya +90 505 996 34 19  numaralı WhatsApp hattından bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.

- İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir Aras Kargo şubesinden "Anı Hediyelik ve Aksesuar Limited Şirketi" adına veya aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:

Yenibosna Merkez Mahallesi
Ladin Sokak No:20 Terziler Sitesi
Kat:6 Ofis No:618
Bahçelievler / İSTANBUL
Firma Ünvanı:Anı Hediyelik ve Aksesuar Limited Şirketi


Ürün iade ve değişim şartlarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun gereği uygulamalar esas alınmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.