Hava Kuvvetleri Yüzükleri

Milletin göğsünü güven ve gurur duygularıyla kabartan Hava Kuvvetleri mensupları için hazırlanan 925 ayar gümüş ömür boyu garantili Hava Kuvvetleri devre yüzüklerini uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile sipariş verin adresinize gelsin!

Sıralama seçin

HKK Devre Yüzükleri

Kutsal vatanımız ve şanlı Türk milletini koruyan, göklerdeki savaşçılarımız HKK mensubu kahraman askerlerimiz için bağımlılık ve aidiyeti simgeleyen devre yüzüklerini Anı Yüzük'te bulabilirsiniz!

925 ayar gümüşten özenle ürettiğimiz Hava Kuvvetleri yüzüklerimizde zirkon taşlı modeller bulunmaktadır. Isıya dayanıklı zirkon taşlar mavi veya kırmızı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Tek kartal başlı, çift kartal başlı, kare model yüzüklerden oluşan HKK yüzükleri parmak ölçünüze göre özenle üretilmektedir. Hilal kısımlarına, yanlara ve yüzük içine isim ve yazı ekletme seçenekleri ile sahip olabileceğini bu yüzükleri kendinize veya sevdiklerinize özel hale getirebilirsiniz.

Hava Kuvvetleri gümüş yüzükleri TSK arması, Selçuklu kartalı, Osmanlı armalı, HKK ve HVKK yazılı, uçak motifli, tarih yazılı gibi farklı tasarımlarla satışa sunulmaktadır. Tekli ve devre arkadaşlarınızla toplu sipariş verebileceğiniz bu kaliteli yüzüklere Anı Yüzük ayrıcalığı ile ömür boyu garanti imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Hediye HKK Devre Yüzüğü

Bir asker için alınacak en güzel hediyelerden biri de şüphesiz onun mesleğini ve tutkusunu yansıtan devre yüzükleridir. Siz de Hava Kuvvetlerine mensup sevdiklerinizi mutlu etmek için hemen bir HKK yüzüğü sipariş edebilirsiniz. Üzerine isim ve yazı yazdırarak kişiye özel hale getirerek de bu hediyeyi daha anlamlı kılabilirsiniz.

Asker ve Hava Kuvvetleri Yüzüklerinin Beğenilen Adresi Anı Yüzük

Siz de devre yüzüğü ve kurumsal aksesuarın önde gelen üreticilerinden Anı Yüzük'e gelerek beğendiğiniz 925 ayar gümüş yüzüğü ömür boyu garanti ve ücretsiz kargo ile sipariş verin, keyifli alışverişin tadını çıkarın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.