x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Asker Kolyesi & Asker Künyesi

Askerlerimiz için özel ürettiğimiz 925 ayar gümüş asker künye ve kolyelerini güvenle sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Askeri Kolyeler

Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Askeri Kolye

Kurumsal aksesuarda koleksiyonunu giderek büyüten Anı Yüzük artık asker kolyeleri ile de karşınızda! 925 ayar gümüşten ürettiğimiz asker kolyeleri Kara, Hava, Deniz ve Jandarma için farklı modellerde bulabilirsiniz. Kartal başlı ve pençeli modellerde hilal kısmına lazer yöntemi ile istediğinizi yazarak kişiselleştirebilir size ve sevdiklerinize özel hale getirebiliriz. Taşlı asker kolyelerinde mavi ve kırmızı zirkon taş seçenekleri ile zevkinize göre sipariş verebilir ve Anı Yüzük güvencesi ile kullanabilirsiniz.

Asker Kolye Modelleri

Anı Yüzük olarak 925 ayar gümüşten ürettiğimiz asker kolyeleri Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri ve Jandarma mensubu askerler için tasarlanmıştır. Bu kolyeler taşlı veya taşsız olabilmektedir. Sipariş verdiğinizde zinciriyle beraber gönderilen asker kolyelerini Anı Yüzük'ün sizlere sunduğu yüzük, cüzdan ve çakmak gibi diğer aksesuarlarla da kombinleyebilir, tarzınızı şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

KKK, DKK, HKK Kolyeleri

Asker kolyelerinde kuvvet komutanlıkları için özel kolyelerimizde bulunmaktadır. Yine 925 ayar gümüşten üretilen bu kolyelerde fiyata zincir dahildir ve zinciriyle beraber size gönderilmektedir. Kolye ucu gibi zincir de 925 ayar gümüştür.

Jandarma Kolyeleri

Kuvvet komutanlıklarına ait kolyeler gibi jandarma kolyelerinde de pençeli ve kartal başlı kolyeler bulunmaktadır. Bunlara ek olarak jandarma logolu kolye ve jandarma özel harekat logolu kolyeler de bulunmaktadır. Jandarma ve Jöh armalı kolyeler taşsız kolye kategorisinde ye almaktadır.

Uzman Çavuş Kolyeleri

Kahraman ordumuzda yer alan uzman çavuşlar için hazırlanmış olan bu gümüş kolyeleri sadece Anı Yüzük'te bulabilirsiniz. Kartal başlı ve pençeli olmak üzere iki farklı modeli bulunan uzman çavuş kolyelerinde bu yazı yerine başka bir yazı da yazdırabilir ve kendinize veya kendi rütbenize özel hale getirebilirsiniz.

Asker Künyesi

Askerlik kimlik belgesi de diyebileceğim asker künyesi zincirle boyna asılan ve kişinin ad-soyad, kan grubu gibi tanımlayıcı bilgilerinin yer aldığı kolye türüdür. Anı Yüzük olarak hem tek hem de çiftlere özel gümüş künyeler üretmekte ve lazer yöntemi ile üstüne istediğinizi yazmaktayız. Asker künyesi ile hayalini kurduğunuz veya severek yaptığınız bu mesleğe ait kişisel bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Çift künyeleri ile de sizi sevdiğinizle bağlayan özel bir gümüş aksesuara sahip olabilirsiniz. Çift asker künyesi modellerimizde standart model olduğu gibi size ve sevgilinize özel olabilecek puzzle ve kalp model de bulunmaktadır.

Askeri Kolye Fiyatları

925 ayar gümüşten ürettiğimiz asker kolyeleri altmış lira ile yüz yirmi lira arasında değişmektedir. Kolyenin gramı, işçiliği, zincir fiyatı ve kampanya dönemleri gibi özel indirimler fiyatları etkilemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.