x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Polis Kolyeleri

925 ayar gümüş polis kolyelerini kurumsal aksesuarın adresi Anı Yüzük'ten güvenle sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Polis Kolyeleri

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Polis Kolyesi

Ülkemizin dört bir köşesinde asayiş ve güvenliğimiz için büyük fedakarlılarla çalışan polislerimize sunduğumuz aksesuarlara bir yenisini daha ekledik ve gümüş polis kolyelerini sizler için özenle ürettik. 925 ayar gümüşten üretilen bu kolyeler zincir dahil şekilde gönderilmektedir. Kolye ucu gibi zincir de 925 ayar gümüşten üretilmiştir.

Polis kolyelerinde kartal başlı, pençeli ve polis arması şeklinde üretilen modellerimiz bulunmaktadır. Pençeli ve kartal başlı kolyeler zirkon taşlı olup mavi ve kırmızı taş seçeneği bulunmaktadır. Hilal kısmında polis yazılı bu kolyelere lazer yöntemi ile dilerseniz yazı ekleyebilir veya farklı bir yazabiliriz. Polis logolu kolye ise kalıp şeklinde üretilmektedir. Güvenle sipariş verebileceğiniz polis kolyeleri ile mesleğinizi gururla taşıyın, gururla yansıtın!

Pöh Kolyesi

Polis kolyeleri gibi polis özel harekat kolyeleri de taşlı ve taşsız modellerden oluşmaktadır. Kartal başlı ve pençeli modellerde Pöh yazısı yazdırabilir veya dilerseniz başka yazı da ekletebilirsiniz. Pöh arması şeklinde olan gümüş kolye ise taşsız model olup kalıp şeklinde üretilmektedir. Pöh logolu bu kolye taşsız Pöh yüzüğü ile çok şık bir kombin oluşturmaktadır. Zincir dahil şekilde gönderilen 925 ayar Pöh kolyelerini Anı Yüzük güvencesi ile kolaylıkla sipariş verebilir bu özel mesleğe sahip olmanın gururunu boynunuzda taşıyabilirsiniz!

Polis Aksesuarlarının Sevilen Adresi Anı Yüzük

Ürettiğimiz polis aksesuarları ve kurumsal aksesuarlarla sektörümüzde en önlerde gelmekte devam etmekteyiz. Siz de Anı Yüzük kalite ve güvencesi ile Türkiye'nin dört bir yanında bizi tercih eden polisler gibi şık polis kolye ve aksesuarlarını uygun fiyatlarla sipariş verin ücretsiz kargo ile adresinize gelsin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.