x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Asker Rozeti

Vatanı için büyük bir özveri ile mücadele eden askerlerimiz için döküm tekniği ile ürettiğimiz en kaliteli rozetler AnıYüzük'te. Hemen sipariş verin, mesleğinizi gururla yansıtın!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Askeri Rozetler

Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Asker Rozetleri

Kaliteli kurumsal aksesuarın adresi Anı Yüzük olarak vatanımızın dört bir köşesinde canla başla mücadele eden askerlerimiz için ürettiğimiz yüzük, kolye, anahtarlık gibi aksesuarlara ek olarak en kaliteli rozetleri de titizlikle ürettik. Döküm tekniği ile üretilen rozetlerimizin dayanıklı yapısını özel boyama tekniği ile birleştirdik ve en şık rozetler Anı Yüzük güvencesi ile sizlere sunuldu.

Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri ile Jandarma ve Sahil Güvenlik için ürettiğimiz asker rozetleri cüzdan, yaka ve kemer rozet çeşitleri ile beğeninize sunuluyor.  Rozetleri tek sipariş verebileceğiniz gibi devre arkadaşlarınızla bir araya gelerek toplu şekilde de sipariş verebilir ve fiyat toplu sipariş fiyat avantajında da yaralanabilirsiniz.

Kara Kuvvetleri Rozeti

Kara Kuvvetleri Komutanlığına mensup kahraman askerler için üretilen bu rozetler cüzdan rozeti olarak üretilmiştir. İster sadece rozet ister rozetli cüzdan şeklinde sahip olabileceğiniz Kara Kuvvetleri rozetlerinde en iyi kaliteyi sizlere sunuyoruz. Kara Kuvvetleri rozetlerinde astsubay, uzman çavuş, profesyonel asker ve sözleşmeli asker gibi rozetler de yer almaktadır. Siz de Anı Yüzük güvencesi ile rozet siparişinizi tamamlayın, mesleğinize özel bir aksesuar sahibi olun.

Hava Kuvvetleri Rozeti

Gelişen ve değişen savaş teknolojilerinde en önemli rolü oynayan Hava Kuvvetlerine mensup şanlı askerlerimiz için Anı Yüzük olarak en kaliteli rozetleri üretmekteyiz. Cüzdan ve yaka rozeti olmak üzere iki farklı rozet çeşidiyle bulabileceğiniz bu asker rozetlerini ücretsiz kargo ve güvenli alışveriş avantajlarıyla Anı Yüzük'ten sahip olabilirsiniz.

Deniz Kuvvetleri Rozeti

Zorlu askerlik mesleğinin denizin çetin şartlarında buluştuğu noktada görev yapan bahriyeliler için de rozetlerimiz bulunmaktadır. Cüzdan rozeti olarak üretilen Deniz Kuvvetleri rozetlerinde aynı zaman Donanma Komutanlığı ve Deniz Eğitim Komutanlığına ait rozetler de yer almaktadır.

Jandarma Rozeti

Kırsalda güvenlikten sorumlu jandarma askerlerimiz için de hem jandarma hem jandarma özel harekat olmak üzere birçok farklı rozet çeşidi Anı Yüzük'te beğeninize sunuluyor. Cüzdan ve kemer rozeti şeklinde bulunan jandarma ve jöh rozetleri diğer tüm rozetlerimiz gibi döküm tekniği ile en üst kalite hedeflenilerek üretildi. Farklı renk seçenekleri ile en çok rozet çeşidinin bulunduğu jandarma rozetlerinde ayrıca uzman jandarma, uzman çavuş, astsubay gibi rütbeler de bulunmaktadır.

Sahil Güvenlik Rozeti

Mesleğini gururla yansıtmak isteyen Sahil Güvenlik personeli için ürettiğimiz gümüş yüzüklerine yanı sıra rozetler de bulunmaktadır. Cüzdan rozeti olarak ürettiğimiz Sahil Güvenlik rozetlerine uygun fiyat ve yüksek kalite avantajı ile siz de sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.