x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Polis Cüzdanları

Vatanın dört bir köşesinde asayiş ve güvenliğimiz için çalışan polislerimize özel PÖH ve Polis rozetli hakiki deri cüzdanları ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanları ile hemen sipariş verin!(PÖH ve Polis rozetli cüzdanlar sadece emniyet mensupları içindir, polis veya polis okulu öğrencisi olmayanlara satılmamaktadır.)

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Polis Cüzdanı

Kurumsal aksesuarın beğenilen adresi Anı Yüzük olarak Emniyet Genel Müdürlüğüne mensup polislerimiz için ürettiğimiz koleksiyonda polis cüzdanları da yer almaktadır. Polis cüzdanları hakiki deriden üretilmiş olup klasik, kartlık ve para tokalı olmak üzere üç tip cüzdan seçeneği ile size sunulmaktadır. Renk olarak ise siyah, bordo ve kamuflaj desenli polis rozetli cüzdanlar bulunmaktadır. Cüzdanda kullanılan polis rozetleri döküm tekniği ile üretilmiş olup metaldir. Özel boyama tekniği ile boyanan bu rozetler cüzdana yapışık olarak gönderilmektedir ancak isterseniz "polis rozetleri" kategorisinde tek rozet olarak  da sipariş verebilirsiniz. Polis rozetleri için buraya tıklayınız.

EGM Cüzdanı

EGM cüzdanları da aslında polis cüzdanı kategorisinde yer almaktadır. Emniyet Genel Müdürlüğü cüzdanlarından "polis" yazısına ek olarak EGM ifadesi de bulunmaktadır. Gümüş renk ve mavi-sarı renk olarak iki farklı rozet imkanıyla sizlere sunulan EGM rozetli cüzdanlardan siz de zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Diğer tüm kurumsal cüzdanlarımızda olduğu gibi bu cüzdanlar da yüzde yüz hakiki deriden özenle üretilmiştir.

PÖH Cüzdanı

EGM'ye bağlı özel bir birim Polis Özel Harekat için de rozetli cüzdan çeşitlerimiz bulunmaktadır. PÖH rozetli cüzdanlar rozet ve cüzdan tipi olarak farklı seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Klasik, kartlık ve para tokalı cüzdan modellerinden oluşan bu koleksiyonda en az üç farklı PÖH rozeti de bulunmaktadır. Hakiki deriden üretilen metal PÖH rozetli cüzdanları siz de Anı Yüzük güvencesi ile kolaylıkla sipariş verebilir, mesleğinizi gururla yansıtabilirsiniz.

Bayan Polis Cüzdanı

Asayiş ve güvenliğimiz için canla başla çalışan polis memurlarımız için hazırladığımız rozetli cüzdan koleksiyonunda bayan polis memurları için de rozetli cüzdanlarımız bulunmaktadır. Bayan polis cüzdanları polis veya PÖH rozetli şekilde gönderilebilmektedir. Kırmızı, lacivert, siyah, kırmızı-siyah, pembe-siyah gibi birçok farklı renk seçeneği ile sizlere sunulan bu cüzdanlar diğer tüm polis cüzdanları gibi sadece polislere ve polis okulu öğrencilerine satılmaktadır.

Polis Rozetli Cüzdanlar Anı Yüzük'te

Hakiki deriden özenle üretilen polis rozetli cüzdanlar  emniyet mensuplarına ve polis okulu öğrencilerine ücretsiz kargo, kredi kartına taksit ve değişim&iade imkanları ile sunulmaktadır. Hemen sipariş verin, mesleğinizi gururla yansıtın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.