x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Pöh & Polis Rozeti

En kaliteli Pöh ve Polis rozetleri; cüzdan, yaka ve kemer rozet çeşitleriyle güvenli alışverişin adresi AnıYüzük'te. Hemen sipariş verin, bedava kargo ile gelsin!

(PÖH ve Polis rozetleri sadece emniyet mensupları içindir, polis veya polis okulu öğrencisi olmayanlara satılmamaktadır.)

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Polis Rozetleri

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.

Polis

Ülkemizde kamu düzenini, huzur ve asayişi sağlamakla görevli olan örgüt polis örgütüdür. Bu mesleği icra edenlere de yine aynı şekilde polis denmektedir. Polisler vatanımızın dört bir köşesinde farklı alanlarda huzurumuz için büyük özveri ile hizmet etmektedir. Trafikten, terör olaylarına kadar birçok mecrada koruma, düzen ve asayişten sorumlu polisler bu bakımdan en zorlu mesleklerden birini icra etmektedir. Birçok gencin de hayalin süsleyen bu mesleği icra edenlerin sayısı ile şu an iki yüz elli bin civarındadır.

Polis Rozetleri

Büyük fedakarlık gerektiren polislik mesleğini icra edenlerin bu kuruma ait olduklarını gösteren simgelerden biri polis rozetleridir. Emniyete mensup bireylerin gururla taşıdığı polis rozetleri onların mesleklerine olan aidiyet ve bağlılıklarını göstermektedir. Bu bakımdan değerli olan polis rozetlerini Anı Yüzük olarak değerli emniyet mensupları için titizlikle üretiyoruz. Tüm polis rozetlerimiz metal olup özel boyama tekniği ile boyanmaktadır. Bu sayede dayanıklı olarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Polis Cüzdan Rozeti

Polis rozeti farklı kullanım amaçlarıyla tasarlanabilir. Polis cüzdan rozetleri cüzdanda taşınmak için üretilmiştir. Anı Yüzük olarak ürettiğimiz polis cüzdan rozetlerini ister tek ister cüzdanla beraber alabilirsiniz. Farklı tasarım ve renklerde üretilen rozetlerden siz de beğendiğinizi ücretsiz kargo imkanıyla güvenle sipariş verebilirsiniz.

Polis Kemer Rozeti

Kurumsal aksesuarın sevilen adresi olarak polislerimiz için sadece cüzdan değil kemer rozetlerimiz de bulunmaktadır. Rozetin arkasında bulunan aparat ile kemerinizde taşımanıza imkan sağlayan bu rozetler yine dayanıklı ve kaliteli olması için döküm tekniği ile üretilmiş olup metaldir.

Polis Özel Harekat

Emniyet genel müdürlüğüne bağlı olan Polis özel harekat birimi rehine kurtarma, terör eylemlerine müdahale gibi özel görevleri yerine getirme becerisine sahip olan birimdir. Özel taktik ve silahlar kullanan bu birim önemli  ve etkin bir konuma sahiptir. 1983 yılında kurulan bu birim zorlu şartlar altında asayiş için hizmet ederek önemli bir rol oynamaktadır.

Polis Özel Harekat Rozetleri

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan Polis özel harekat birimi için de en kaliteli ve şık aksesuarları sunmaktayız. Diğer rozetlerimizde olduğu gibi döküm tekniği ile üretilen Pöh rozetleri farklı tasarımlarla değişik zevklere hitap edecek şekilde titizlikle üretilmektedir.

Pöh Cüzdan Rozeti

Pöh birimine mensup olanlar için özel olarak üretilen Pöh cüzdan rozetleri döküm tekniği ile üretilmiştir. Özel boyama tekniği ile boyanan bu rozetler uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Lacivert ve gümüş renk seçenekleri bulunan Pöh rozetlerini sadece emniyet mensupları ve polis okulu öğrencileri sahip olabilmektedir.

Pöh Kemer Rozeti

Cüzdan rozetinde olduğu gibi Pöh kemer rozetleri de titizlikle üretilmiştir. Arkasındaki aparat ile kemerinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu rozetler mesleğinizi gururla yansıtmanızı sağlayacak. Polis özel harekat kemer rozetleri de lacivert ve gümüş renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.

En Şık ve Kaliteli Polis Rozetlerinin Adresi Anı Yüzük!

Emniyet mensuplarına özel hazırlanan polis rozetlerini kaliteli aksesuar ve güvenli alışverişin adresi Anı Yüzük'ten kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve değişim&iade imkanlarıyla hemen sipariş verin adresinize gelsin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.