x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Özel Güvenlik Cüzdanları

Hakiki deri özel güvenlik cüzdanlarını uygun fiyat, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanları ile hemen sipariş verin mesleğinize özel cüzdanınız ücretsiz kargoyla kapınıza gelsin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Özel Güvenlik

Günümüzde güvenlik ihtiyacını karşılayan devlet dışı birimlerden biri olan özel güvenliğin görevleri arasında kişi, kurum ve değerli eşyaları korumak yer almaktadır. Meslekleri gereği tehlikeli bir iş yapan özel güvenlik görevlileri ise silah, ilkyardım, iletişim, acil durum, kalabalıklar gibi konularda eğitimler almaktadır ve bu doğrultuda mesleklerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler.  5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun kapsamında çalışan özel güvenlik görevlilerinin sayısı iki yüz bini aşmaktadır.

Özel Güvenlik Rozetli Cüzdanlar

Ülkemizde önemli bir görevi yerine getiren özel güvenlik personelleri için çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarların başında ise cüzdan ve rozetler gelmektedir. Kurumsal aksesuarın kaliteli adresi Anı Yüzük olarak özel güvenliklere has koleksiyonumuza rozetli cüzdanları da ekledik. Döküm tekniği ile üretilen hafif ama dayanıklı rozetleri yüzde yüz hakiki deriden üretilen cüzdanlarla bir araya getirerek mesleğinize özel kullanışlı cüzdanları beğeninize sunduk.

Klasik, kartlık ve para tokalı cüzdan modellerinin yer aldığı özel güvenlik cüzdanlarında birçok farklı rozet çeşidi de bulunmaktadır. Dileğiniz rozeti dilediğiniz cüzdan tipinde satın alabileceğiniz Anı Yüzük'te istersiz cüzdanınıza isim de yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyelik ÖGG Cüzdanı

Özel güvenlik görevlisi olarak çalışan tanıdık ve sevdikleriniz için sipariş verebileceğiniz ÖGG rozetli cüzdanları Anı Yüzük'ten sipariş verin! Hakiki deriden ürettiğimiz bu cüzdanlarla sevdiklerinize kaliteli bir aksesuar hediyesinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz üzerine isim yazdırarak da kişiye özel hale getirip daha anlamlı bir hediye sunabilirsiniz.

ÖGG Rozetli Cüzdanlar Anı Yüzük'te

Siz de metal rozetli hakiki deri özel güvenlik cüzdanlarını kredi kartı, kapıda ödeme ve havale/eft ödeme seçenekleri ile hemen sipariş verin ücretsiz kargo ile size gelsin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.