x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Bozkurt Yüzükler

Milliyetçi duygularını yansıtmak isteyenlerin tercihi 925 ayar gümüş Bozkurt yüzüklere bedava kargo fırsatını kaçırmadan sahip olmak için şimdi sipariş ver!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bozkurt - Ülkücü Yüzükleri

Türk destanlarına konu olan ve Türklerin en önemli işaretlerinden biri olan Bozkurt aynı zamanda ülkücülerin vazgeçilmez simgesidir. Türklüğünden gurur duyan, milliyetçi yanını ortaya koymak isteyen erkekler için bozkurt yüzükleri en çok tercih edilen aksesuarlar olarak öne çıkmayı başarmaktadır. Erkeklerin en değer verdiği aksesuarları arasında yer alan yüzükler için bozkurt işlemeli olan yüzükler taşıdıkları manevi değerler ile beğeni kazanmaktadır. Farklı tasarımları ile ön plana çıkan bozkurt yüzükler aynı zamanda ülkücü görüşten olanların da sıkça yöneldiği aksesuarlar arasında. Bozkurt yüzükler milliyetçi duyguların gümüş yüzükle harmanlandığı klas bir seçim olma özelliğini koruyor.

Bozkurt Yüzük Modelleri

Bozkurt yüzüklerde genelde kurt işlemeleri öne çıkarken aynı zamanda üç hilalin kullanıldığı yüzüklerde pek çok kişinin favorisi olmayı başarmaktadır. Tek vatan, tek devlet ve tek millet üçlemesinin temsil eden 3 hilalli yüzükler taşıdıkları derin anlamı ile sıradan aksesuarlardan oldukça farklıdır. Bu sayede parmağınızda sıradan yüzükler taşımak yerine derin anlamı olan manevi değeri yüksek seçeneklere sizi ulaştırmış olur. Türk İslam birliği çatısı altında birleşen Türklerin tümünün tek bir devlet hakimiyeti kurmasını amaçlayan bu büyük ülkü hareketi bozkurt yüzüklerinin de temelini oluşturmaktadır.

Bozkurt yüzüklere üç hilal motifinin yanı sıra zaman zaman Osmanlı arma veya tuğrası da eşlik edebiliyor. Bu da milliyetçi görüşünü tarihimizin şanlı devleti Osmanlı ile bir arada kullanmak isteyenlerin seçimi oluyor.

Genelde taşsız yüzük modelleri ile karşımıza çıkan Bozkurt yüzüklerinde mineli modeller de bulunmaktadır. Mineli bozkurt yüzüklerinde ise renk yelpazesi daha geniş oluyor.

Bozkurt işlemeli bir başka yüzük çeşidi ise zihgir yani başparmak yüzükleri oluyor

Bozkurt Yüzükleri Fiyatları Ne Kadar?

Manevi olarak paha biçilemeyecek kadar değerli olan bozkurt yüzükleri sahip oldukları özelliklere bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Bozkurt işlemeli gümüş erkek yüzükleri için fiyatlandırma gerek yüzükte kullanılan malzemeye gerekse de üzerindeki el emeğine göre belirlenmektedir. Daha sade olan ve işçiliği az olan yüzüklerde fiyat otomatik olarak düşerken, mineli yüzükler ve el emeği daha fazla olan yüzüklerde ise fiyatlar artış göstermektedi. Aslında sıklıkla kullanılan aksesuarlar olduğu için fiyattan ziyade mutlaka kişinin beğendiği modeli satın almaya yönelmesi ve buna göre tercihini şekillendirmesi daha önemlidir.

Bozkurt Gümüş Yüzükler Burada

Gümüş erkek yüzüklerinin internet üzerinden satışını gerçekleştirmek üzere kurduğumuz sitemiz en şık modelleri en iyi fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Sattığımız her ürünümüzü müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmak üzere çalışıyor, sipariş tutarına bakmaksızın tüm müşterilerimize aynı ilgi ve alakayı gösteriyoruz. Dönemsel kampanyalar ile zaten uygun olan fiyatları daha da düşürüyor, daha az ödeyerek daha fazla yüzüğe sahip olmanızı garanti altına alıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek sizde ayrıcalıklı alışverişe hemen başlayabilir, kurumsal bir markanın güvencesi altında alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.