x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Askeri Cüzdanlar

Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Sahil Güvenlik ve Jandarma rozetli hakiki deri cüzdanları ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanları ile sipariş verin adresinize gelsin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Asker Cüzdanları

Vatan ve millet müdafaasında canla başla görev yapan şanlı askerler ve icra ettikleri kutsal görev Türk milleti tarihi boyunca şüphesiz hep en ciddi en değer verilen iş olarak anılmıştır. Günümüzde de birçok gencin hayalini süsleyen askerlik mesleği ülkemizde hala yüksek derecede saygı duyulan bir iş olmaya devam ediyor.

Halihazırda silah altında olan ve görevlerini sürdüren rütbeli veya rütbesiz tüm askerlerimize özel ürettiğimiz hakiki deri metal rozetli cüzdanlar ile siz de mesleğinizden duyduğunuzu gurur ve onuru yansıtabilirsiniz. Kurumsal aksesuarların kaliteli adresi olarak ürettiğimiz koleksiyonlarda asker cüzdanlarına da yer veriyor ve bundan büyük duyuyoruz.

Asker Cüzdan Modelleri

Asker cüzdan modelleri temelde notluk, rozetsiz ve rozetli modeller olmak üzere üçe ayrılıyor. Tüm bu cüzdanlar hakiki deriden özenle üretiliyor. Koyu renk ağırlıklı bu modellerde notluk harici diğer cüzdanlarda kamuflaj desenli modeller de bulunmaktadır.

Asker Rozetli Cüzdan

Asker cüzdanlarında şu anda en popüler olanı ise rozetli asker cüzdanlarıdır. Rozetli modellerimizde klasik, kartlık ve para tokalı cüzdanlar yer almaktadır. Bunların içinde ise döküm tekniği ile özenle üretilen metal rozetler bulunmaktadır. Yapıştırma usulü ile cüzdan yapıştırılan bu rozetlere asılmadığınız sürece uzun süreli şekilde rahatça kullanabilirsiniz. Siyah, bordo ve kamuflaj desen gibi alternatiflerin olduğu bu cüzdanlara isterseniz isim de yazdırabilir ve kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Asker Notluk Cüzdanı ve Rozetsiz Cüzdanlar

Notluk cüzdanlar bağlı olduğunuz kuvvet komutanlığına veya sahip olduğunuz rütbeye göre tasarlanabiliyor. Lazer baskı veya renkli uv baskı yöntemiyle bize bildireceğiniz rütbe/logoyu notluk cüzdanınıza basabilir. Asker notluk cüzdanları para ve kart taşımaya müsaitken içinde not olabileceğiniz kağıtlar da bulunuyor.  Rozetsiz cüzdan modelleri klasik, kartlık ve para tokalı modellerden oluşuyor. Notluklarda olduğu gibi bunları da baskı yöntemi ile size özel hale getiriyoruz.

KKK, HKK ve DKK Cüzdanları

Anı Yüzük olarak her askerimize hitap eden özel ürünler üretmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda kara, hava ve deniz kuvvet komutanlıklarına özel rozetli cüzdan modellerimiz bulunmaktadır. Bu cüzdanlarda isterseniz rozet yerine lazer ve uv baskı da kullanarak ilgili logolu cüzdana sahip olabilirsiniz. Hakiki deriden üretilen kuvvet komutanlıkları logolarını taşıyan bu cüzdanlara ücretsiz kargo imkanı ile sahip olabilirsiniz.

JÖH ve Jandarma Cüzdanları

Diğer kuvvet komutanlıkları gibi JGK cüzdanlarımız da bulunmaktadır. JGK rozetli cüzdanlarda jandarma ve jandarma özel harekat için çeşitli modeller bulabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden yine hakiki deriden ürettiğimiz bu cüzdanları Anı Yüzük güvencesi ile rahatlıkla sipariş verebilir, dilerseniz isim yazdırarak kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Uzman Çavuş, Astsubay, Subay ve Rütbelere Özel Cüzdanlar

Anı Yüzük olarak askerlerimize özel hazırladığımız geniş koleksiyonda rütbelere özel asker cüzdanları da bulunmaktadır. Uzman çavuş, astsubay ve subay rütbelerindeki askerler için rozetli modellerimiz bulunmaktadır. Diğer rütbeler içinse lazer baskı veya renkli uv baskı yöntemi ile istediğiniz cüzdana rütbenizin logusunu basabiliri. Bu sayede siz de istediğiniz cüzdana güvenle sahip olabilir, zevkle kullanabilirsiniz.

Askeri Cüzdanların Kaliteli Adresi Anı Yüzük

Siz de online alışverişin güvenli adres Anı Yüzük'e gelerek sahip olmak istediğiniz kaliteli asker cüzdanını uygun fiyat, ücretsiz kargo ve kolay alışveriş ile sipariş edebilir mesleğinize özel aksesuarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.