x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Mineli Yüzük

Son dönemlerin trendi 925 ayar gümüşten üretilmiş mineli yüzükleri; farklı model, uygun fiyat ve bedava kargo imkanları ile güvenle sipariş ver!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Mineli Yüzükler

En şık takılara sahip olmak ve satın aldığı aksesuar ile tarzını yansıtmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri gümüş yüzük modelleri arasında mineli yüzükler öne çıkmaktadır. Peki, mine nedir? Mine kullanılan takıların yüzeylerinin daha parlak görünmesini sağlamak amacı ile camla yapılan kaplama işlemidir. Mine işleminin kaynağının Eski Mısır dönemine kadar dayandığı bilinmekle beraber,takı alanının yanı sıra çeşitli el sanatlarında, minyatürde, heykel ve resim sanatında da sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir.

Mineli Yüzük Modelleri

Mineli yüzükler kategorisine ait gümüş yüzükler sadece tek bir modelden oluşmamaktadır. Tarzınıza şık bir hava katacak mineli yüzüklerde Osmanlı arması ve tuğrası, elif-vav, Kayı damgası, bozkurt, üç hilal, Selçuklu kartalı, Göktürkçe Türk, ay-yıldız gibi çeşitli motiflerle işlenebilmektedir. Ayrıca mineli yüzüklerde kırmızı, mavi, yeşil ve siyah mineli modeller bulmak mümkündür.

Minenin Canlı Görünümü Gümüşün Asaleti İle Buluşuyor

İçerisine kimyasal maddeler katılan cam tozunun metal oksitlerle renklendirilecek şekilde ısıtılması sonucu elde edilen mine yüzüklerin çok daha şık, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Bu nedenle takılan aksesuarın daha dikkat çekici görünmesini garanti altına alır. Özellikle de Osmanlı yüzükleri ve Türk bayrağı yüzüğü modellerinde mine ile daha etkileyici bir görüntü elde edilmektedir. Bu nedenle bu tip yüzüklerde mine daha sık kullanılmaktadır. Üzerinde çeşitli mesajların yer aldığı bozkurt yüzük modelleri kategorisinde de mine son derece sık kullanılmakta, bu kaplama ile daha şık modeller üretilmektedir. Bunun en önemli nedeni bozkurt gümüş yüzükler ile minenin eşsiz uyumu ve çok daha canlı bir görüntünün elde edilmesidir.

Neden Mineli Gümüş Yüzük?

Yine üzerinde hat sanatı ile çeşitli mesajların yazılı olduğu yüzükler için de mine çok sık kullanılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak mine ile kaplanan yüzüklerin daha uzun ömürlü olması da, satın aldıkları yüzüklere anlam yükleyen kişilerin bu aksesuarlarını daha uzun yıllar kullanmalarını garanti altına almaktadır. Yani mineli yüzükler kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır ve bu nedenle her geçen gün daha fazla tercih edilmeyi sürdürmektedir.

En Şık Mineli Yüzükler Anı Yüzük İle Parmaklarınızın Ucunda!

En şık yüzüklerin en iyi fiyatlarla satışa sunulduğu aniyuzuk.com7/24 açık olan online gümüş yüzük mağazaları arasında bulunmaktadır. Güvenilir internet alışverişi için her türlü alt yapı imkânını sağlayan sitemiz, kurumsal bir markadan alışveriş yapmanın ayrıcalığını sizlere alışverişinizin her adımında hissettirecektir. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz her türlü siparişiniz tam zamanında eksiksiz olarak teslim edilecektir…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.