x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Kurumsal amblemlerinizi günlük hayatta sıklıkla kullandığınız anahtarlıklara uyarlayarak beğenilerinize sunuyoruz. Hem günlük hem de iş hayatınızda kullanabileceğiniz Polis, Jandarma, Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Özel Güvenlik, İtfaiye, Zabıta, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve daha birçok kuruma ait anahtarlıklar aniyuzuk.com'da!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Anahtarlıklar

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.

Anahtarlıklar

Çalıştığınız kuruma ait olan sembollerin üzerini süslediği anahtarlıklar ile anahtarlarınızı artık çok daha kolay bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Buna ek olarak aynı işyerinde çalıştığınız ya da aynı taburda asker olduğunuz arkadaşlarınızla beraber toplu sipariş vererek ömür boyu taşıyabileceğiniz eşsiz bir hatıranın da sahibi olabilirsiniz.

Polis Anahtarlıklar İle Gururunuzu Yansıtın

Dünyanın en zor işlerinden biri olan Polis aynı zamanda en gurur duyulan meslekler arasında yer almaktadır. Zorlu aşamaları geçerek polis olmayı başaran ya da polis olmayı çok istemesine rağmen bunu başaramayan kişiler polis anahtarı taşımayı istemektedir. Üzerinde polis yazan ve polis rozetini anahtarlık üzerine taşıyan bu özel tasarım her zaman gururla taşımanızı sağlayacak olan son derece özel bir modeldir.

Liselere ve Üniversitelere Özel Anahtarlıklar

Ülkemizde hizmet veren çok sayıda lise ve üniversite bulunmaktadır. Ancak bu lise ve üniversitelerin büyük bir bölümüne giriş son derece zordur ve buradan mezun olmak büyük bir prestij olarak kabul edilmektedir. İşte bu liselere ve üniversitelere ait özel anahtarlıklar üretilmektedir. Örneğin Galatasaray Lisesi anahtarlığı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi anahtarlığı gibi okullara özel üretilen anahtarlıklar aynı okulda okuyan kişilerin birbirlerini tanımaları için kullanılırken yine gittiği okul ile gurur duyan kişilerin bu gururlarını göstermek içinde tercih edilmektedir.

Online Alışveriş İçin Vazgeçilmeziniz

İnternetten güvenilir bir site üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişilere hizmet vermek üzere kurduğumuz Anı Yüzük içerisinde yer alan binlerce ürün ile 7/24 hizmet veren çevrimiçi aksesuar mağazasıdır. İçerisinde anahtarlıktan kolyeye, küpeden tesbih modellerine kadar binlerce ürün barındıran sitemiz sorunsuz alışveriş süreci ile öne çıkmaktadır. Kurumsallaşan yapısı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile online alışverişleriniz için sitemiz sizin de vazgeçilmezlerinizden biri olmayı başaracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.