x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Kurumsal Cüzdanlar

Ömrümüzün neredeyse yarısını kapsayan çalışma hayatımızda adeta ikinci kimliğimiz olan mesleklerimize özel hakiki deri cüzdanlara Anı Yüzük güvencesi ile sahip olun!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Mesleklere Özel Kurumsal Cüzdanlar  

Sahip olduğu meslek ile gurur duyan ve yanında taşıdığı cüzdan ile bu mesleği vurgulamak isteyen kişiler kurumsal cüzdanlar kullanmayı tercih etmektedir. Belirli meslek gruplarına özel olarak üretilen bu cüzdanlar sayesinde personeli olduğunuz kuruma ait olan rozeti taşıyan cüzdanlara sahip olabilirsiniz. Yine olmak istediğiniz meslek grupları için satılan cüzdanları satın alarak içinizdeki özlemi giderme imkanı da sahipsiniz.

Anı Yüzük olarak yalnızca günlük yaşamınızda değil meslek yaşamınızda da kullanabileceğiniz kurumsal cüzdanları beğenilerinize sunuyoruz. Modern çizgilerle tasarlayarak %100 deri olarak üretilen cüzdanlar arasında polis, jandarma, kara kuvvetleri, hava kuvvetleri, deniz kuvvetleri, özel güvenlik, itfaiye, zabıta, sağlık bakanlığı, adalet bakanlığı, milli eğitim bakanlığı, içişleri bakanlığı, ekonomi bakanlığı, gençlik ve spor bakanlığı ve daha birçok kurumu bulabilirsiniz. Siz de kurumsal cüzdanlar kategorimize göz atın. Yüksek kaliteli bu ürünlere en uygun fiyata sahip olun.

Asker Rozetli Cüzdanlar

Ülkenin dört bir köşesinde vatan ve millet müdafaasında canla başla mücadele eden kahraman askerlerimiz için en kaliteli cüzdanları üretiyoruz. Hakiki dana derisinden özenle üretilen ve üç farklı model ile size sunulan bu cüzdanlarda KKK, DKK, HKK ve JGK için rozetli cüzdanlarımız bulunmaktadır. Döküm tekniği ile hafif ve dayanıklı şekilde üretilen bu rozetlerle tamamlanmış bu cüzdanlarda siz de mesleğinize özel aksesuara güvenle sahip olabilir, gururla taşıyabilirsiniz. Dilerseniz UV baskı tekniği ile rozet yerine baskı yöntemini tercih ederek istediğiniz logoyu da bastırabilirsiniz.

Jandarma Özel Hareket Cüzdanı: Her erkek çocuğu asker olarak doğar. Türkleri diğer ülkelerden ayıran en önemli özellik vatan için ölmeyi büyük bir gurur olarak kabul etmeleri ve asker olmak için yanıp tutuşmalarıdır. Son yıllarda özel harekât ekiplerinin yakaladıkları başarılar bu meslek grubuna olan ilgiyi arttırırken özel harekat cüzdanı almak isteyen kişilerin de sayılarını arttırmaktadır. Jandarma özel harekât cüzdanı ve Polis özel harekât cüzdanı modellerinin yanı sıra bakanlıkları ve pek çok meslek dalı içinde meslek cüzdanları satılmaktadır.

Polis Rozetli Cüzdanlar

Çocukken en çok “büyüyünce ne olacaksın?” sorusuna verilen yanıtlardan biri de polis olmaktır. Ancak polis olmanın hem çok zor olması hem de sınırlı kadro açılması ne yazık ki pek çok kişinin bu hayallerini gerçekleştirmelerini zorlaştırmaktadır. Yine de tüm zorlukları aşarak polis okuluna giren veya polis olan kişilere polis rozetli cüzdan kullanma fırsatı doğmaktadır. Siz de Anı Yüzük ayrıcalığı ile hakiki deriden üretilen cüzdanlara sahip olabilir, dileğiniz polis veya PÖH rozetli cüzdanı bedava kargo ile sipariş verebilirsiniz.

Özel Güvenlik Rozetli Cüzdanlar

Ülkemizde temel seviyede güvenliği sağlayan ve sayıları gittikçe artan özel güvenlik görevlileri için de metal rozetli hakiki deri cüzdan modellerimiz bulunmaktadır. Mesleğinizi gururla yansıtmanızı sağlayan bu cüzdanlar ile siz de kendinize özel bir aksesuar sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yazı veya isim yazdırarak da sadece mesleğinize değil kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Bakanlık Çalışanlarına Özel Cüzdanlar

Yurdumuzda eğitim, sağlık, adalet, maliye ve diğer alanlarda çalışarak düzen ve işleyişi sağlayan memurlarımızı da unutmadık. Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Mili Savunma, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, ÇSGB gibi bakanlıklara özel rozetli cüzdanlarla siz de mesleğiniz için özel üretilmiş kaliteli rozetli cüzdanlara Anı Yüzük güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Klasik, kartlık ve para tokalı modellerden oluşan bakanlık cüzdanlarında istediğiniz cüzdanı uygun fiyatıyla online sipariş verebilir, bedava kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Diğer Kurumsal Cüzdanlar

DHMİ, PTT, TCDD, itfaiye, zabıta, mülki idare ve bekçilere özel rozetli cüzdan çeşitleri de Anı Yüzük güvencesi ile beğeninize sunuluyor. Diğer cüzdanlarda olduğu gibi hakiki deriden üretilen bu cüzdanları farklı model seçenekleri ve uygun fiyatlarla sipariş edebilir, dilerseniz isim yazdırarak kişiye özel hale de getirebilirsiniz.

Mesleklere Özel Cüzdanlarla Farkınızı Ortaya Koyun

Çalışmış olduğu kurum ve yapmış olduğu meslek ile gurur duyan kişileri aniyuzuk.com internet sitesinde onlar için özel olarak hazırlanan meslek cüzdanları ile buluşturuyoruz. Siz de mesleğinizle özdeşleşen ya da olmak istediğiniz ancak içinizde ukde kalan mesleklerle ilgili cüzdanlar satın almak istiyorsanız sitemiz üzerinden hemen sipariş verebilir kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.