x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Dualı Kolyeler & Dini Motifli Kolyeler

Nazar dualı, Ayetel Kürsi'li, Fatma Ana eli desenli, Zülfikar desenli, elif-vavlı ve tuğralı dini-geleneksel motifler taşıyan bayan gümüş kolyeleri güvenle sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Dualı Kolye Modelleri

En sıkıntılı anlarda insanın içerisinin huzur olmasını sağlayan ve umutlarını tazeleyen dua, ruhun manevi gıdasıdır. Aynı zamanda nazardan koruma ve bolluk bereket sağlamak gibi farklı etkileri olduğu bilinen pek çok dua da bulunmaktadır. İşte dualı kolye modelleri bu duaları her an boynunuzda taşıyarak manevi açıdan güçlenmenizi sağlar.

Dualı Kolye Fiyatları

Geleneksel motiflerin yer aldığı dualı gümüş kolye fiyatları modellere göre değişmekle beraber genel olarak elli lira ile yüz seksen lira arasında değişmektedir.

Nazardan Korunmak İsteyenlere “Nazar Dualı Kolye”

Dinimizde nazar olduğu açık açık kabul edilmekte olup bazı duaların nazara karşı koruyucu olduğu bilinmektedir. Özellikle de yıldızı düşük olan kişilere daha fazla nazar değdiği için nazar dualı kolye takmak oldukça önemlidir. Bu sayede nazara karşı manevi bir koruma kalkanı edinmiş olan kişilerin nazar boncuklu kolyeler arasından da seçimde bulunmaları da mümkündür. Ancak nazar boncuğu hoş bir aksesuar olmasına rağmen dua kadar etkili olması asla beklenmemelidir.

Ayetel Kürsi Kolye

Koruyucu etkisi nedeni ile Osmanlı döneminde sefere çıkmadan önce Padişah ve şehzadelerin üzerlerinde mutlaka taşıdıkları AyetelKürsi kolye olarak günümüzde kadınlar tarafında da taşınmaktadır. Gerçekten tam bir kalkan görevi üstlenen bu dua sizi kazalardan korurken aynı zamanda manevi olarak ta kendinizi sürekli olarak güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Fatma Ana’nın Eli Kolyesi

Fatma ananın eli kolyesi ile şıklığınıza şıklık katarken bereketin, bolluğun ve huzurun her an yanınızda olmasını da sağlayabilirsiniz. Bilindiği üzere Fatma ananın eli kolyesi anlamı ile de aksesuar almak isteyen kişileri cezbetmekte ve kalplerini kazanmayı başarmaktadır. Yine Fatma ananın eli kolyesi fiyatı sunduğu tüm bu avantajlara rağmen son derece düşük fiyat aralıkları içerisinde yer almayı başarmaktadır. Bu kolye başta olmak üzere en şık takı modelleri, aksesuarlar, tesbihler ve çanta modelleri için aniyuzuk.com internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Zülfikar Bayan Kolye

Hz. Ali'nin kılıcı olan ve özel olarak adlandırılan Zülfikar kılıcı desenli kolyeler hem erkeklere hem de kadınlara özel modellerle satışa sunulmaktadır. Anı Yüzük olarak Zülfikar kılıcı bayan kolyeleri de beğeninize sunmaktayız. Kılıç motifli bu kolyelerde Hz Ali yazılı ve nazar boncuklu tasarımlar da yer almaktadır. Siz de tarzınızı yansıtan bu bayan kolyeyi güvenle sipariş verebilirsiniz.

Tuğralı Bayan Kolye

Osmanlı Devleti'ne ait bir nişane olan tuğralı kolyeler de geleneksel motifler taşımak isteyenler için üretilmektedir. Tuğralı bayan kolye modelleri de sitemizde yer alan diğer aksesuarlar gibi 925 ayar gümüşten üretilmektedir. Bayanların da tercihi olan bu kolyeleri uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Elif Vav Bayan Kolye

Derin anlamları ile birçok kişinin beğendiği ve son dönemlerde kullanımı daha da yaygın hale gelen elif vavlı bayan gümüş kolyeleri de Anı Yüzük güvencesi ile sipariş verebilirsiniz. Taşlı ve taşsız modellerden oluşan elif vav kolyelerde bu harflerin beraber yer aldığı tasarımlar olduğu gibi ayrı ayrı olduğu tasarımlar da yer almaktadır.

Geleneksel ve Dini Motifli Bayan Kolyeler Şimdi Anı Yüzük'te

Siz de beğendiğiniz tuğralı, elif vavlı veya dualı bayan kolye modellerini Anı Yüzük güvencesi ve ücretsiz kargo avantajları ile hemen sipariş verin, online alışverişin tadını çıkarın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.