x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Polis Yüzükleri

Gücünüzü parmağınızda hissettirecek 925 ayar gümüşten üretilmiş Pöh ve Polis yüzüklerini ömür boyu garanti, kişiselleştirme ve ücretsiz kargo imkanlarıyla Anı Yüzük'ten hemen sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Polis Yüzüğü

Mesleğe bağlılığı ve devre arkadaşlarıyla olan anıların hatırlatıcısı olarak polis yüzükleri ülkemizin dört bir köşesinde asayiş için çalışan emniyet mensupları için vazgeçilmez aksesuarlar arasındadır. Polis okulundan başlayıp gelen bu gelenek çalışma arkadaşları arasında hala çokça tercih edilmektedir. İstendiği takdirde tekli veya toplu sipariş verebileceğiniz 925 ayar gümüş devre yüzüklerimizi cüzdan, rozet, çakmak ve kolye gibi diğer polis aksesuarlarımız ile de kombinleyebilirsiniz.

Anı Yüzük olarak 925 ayar gümüşten ürettiğimiz polis yüzüklerimiz taşlı ve taşsız olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Kendi ürettiğimiz bu yüzüklerde ısıya dayanıklı zirkon taş kullanılmaktadır. Yüzüğünüzde kırmızı veya mavi renk taş seçenekleri bulunmaktadır. Birçok farklı model bulabileceğiniz polis yüzükleri polis arması, bozkurt, Göktürkçe Türk yazısı, Selçuklu kartalı, Osmanlı arması ve tuğrası gibi çeşitli motiflerle de işlenmiştir. Ömür boyu garanti verdiğimiz polis devre yüzüklerine lazer yöntemi ile yazı ekleyerek ürünü kendinize veya sevdiklerinize özel hale getirmenize de imkan tanıyoruz.

Pöh Yüzüğü

Dünyanın en zor görevlerinden biri olmasına rağmen aynı zamanda en gurur verici mesleklerden biri olması ile Polis Özel Harekât üyeleri son derece ayrıcalıklı kişilerdir. İşte bu ayrıcalığı kullandığı tüm aksesuarlarda yaşamak ve yansıtmak isteyen kişiler için polis özel Anı Yüzük olarak en kaliteli Pöh aksesuarlarını satışa sunmaktayız. Üzerinde özel harekât yazısının işlendiği bu aksesuarlar ile siz de mesleğinizi gururla yansıtabilirsiniz.

Diğer polis yüzüklerinde olduğu Pöh yüzüklerini de 925 ayar gümüşten kendi atölyemizde üretmekteyiz. Deneyimli ellerden titizlikle çıkan gümüş yüzüklerimiz seçtiğiniz modele göre taşlı veya taşsız olmaktadır. Taşlı modellerde kırmızı ve mavi zirkon taş seçenekleri bulunmaktadır. Farklı motiflerin işlendiği Pöh yüzüklerindeki özel harekât yazısı bu yüzükleri daha da anlamlı hale getirirken kartal işlemeli ve ay yıldız bayraklı yüzükler vatan sevgisini vurgulamaktadır. Göktürkçe Türk ve Osmanlı tuğralı gibi yüzükler ise şanlı tarihimize olan bağlılığı simgelemektedir.

Çevik Kuvvet Yüzüğü

Gümüş polis yüzükleri koleksiyonumuzda yer alan modellerden biri de Çevik Kuvvet yüzükleridir. Bu yüzükler de diğerlerinde olduğu gibi ömür boyu garanti imkanı ile sizlere sunulmaktadır. Ay yıldızlı ve kare model olarak iki çeşit olan Çevik Kuvvet yüzüklerine kırmızı ve mavi zirkon taş seçeneği ile sahip olabilirsiniz.Halka içine isim yazdırarak da kendinize veya sevdiklerinize özel hale getirebilirsiniz.

Polise Hediye Yüzük

EGM'ye bağlı fedakar polislerin hem polis okulunda hem de görevleri başındayken bir gelenek olarak arkadaşlarıyla taktıkları polis devre yüzükleri sizin için de bir hediye alternatifi olabilir. Sevdiğiniz polis veya pöh mensubu kişi için 925 ayar gümüş polis yüzüklerinden beğendiğinizi kişiselleştirme imkanıyla sipariş verebilir, hem kendinizi hem de sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda bu çok anlamlı hediye ile onun mesleğine ait olan tutkusunu parmaklarında taşımasını sağlayabilirsiniz.

Polis Yüzükleri Fiyatları Ne Kadar?

Ömür boyu garantili 925 ayar gümüş polis yüzüklerinin fiyatları doksan dokuz lira ile yüz elli lira arası değişmektedir. Polis devre yüzüklerinin fiyatları sipariş vereceğiniz adete, grama ve işçiliğe göre değişmektedir. Sipariş adeti arttıkça fiyatlarımızda indirim uygulayabilmekteyiz.

Polis Devre Yüzüklerinin Vazgeçilmez Adresi Anı Yüzük

Siz de kaliteli aksesuarın adresi Anı Yüzük'e gelerek uygun fiyat, ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanları ile en beğenilen polis yüzük ve aksesuarlarını güvenle sipariş verebilirsiniz. Gücünüzü artık parmağınızda da hissedeceksiniz! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.