x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Rozet

Asker, polis, bakanlık veya kurumsal mensubu olduğunuz kurumun amblemlerini rozet olarak tasarlayıp beğenilerinize sunuyoruz. Kaliteli rozetleri uygun fiyatlarla şimdi sipariş verin adresinize gelsin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Rozetler

Toplam 53 ürün bulunmaktadır.

Rozetler

Cüzdan, yaka veya kemere takılan bir grup, kurum veya mesleği temsil eden çeşitli geometrik şekillerden oluşan aksesuara rozet denmektedir. Rozetler kumaş, plastik veya metal gibi farklı materyallerden üretilmektedir. Kurumsal aksesuarın adresi Anı Yüzük olarak biz de onlarca çeşit rozeti sizin beğeninize sunuyoruz. Dayanıklılık ve kalite ilkesiyle tüm rozetlerimizi metalden üretiyor ve özel boyama tekniği ile boyuyoruz. Bu sayede ait olduğunu grubu veya mesleği temsil eden rozetinizi gururla uzun yıllar kullanabiliyorsunuz.

Rozet Çeşitleri

Anı Yüzük olarak ürettiğimiz rozetler cüzdan, yaka ve kemer rozetlerinden oluşmaktadır. Her bir rozet aynı titizlikle ve kalitede uzun ömürlü kullanım sağlaması için üretildi.

Cüzdan Rozeti

Cüzdan rozeti, rozet modelleri içind en çok tercih edilen rozettir. Cüzdan rozetlerini ayrı satın alabileceğiniz gibi doğrudan rozetli cüzdan şeklinde de sipariş verebilirsiniz. Arkası yapıştırmalı olan cüzdan rozetlerini tek sipariş ve ettiğinizde kendi cüzdanınıza da kolayca uygulayabilirsiniz.
Mesleğinizin logosu ve kuruluş tarihinin yer aldığı cüzdan rozetler döküm yöntemiyle üretilerek arkası tutkallı olarak sizlere gönderilmektedir. Siz de mesleğinizin gururunu her zaman yaşamak için sitemizde yer alan kurumsal cüzdanlara göz atabilir ya da sadece rozet siparişi vererek cüzdanınıza kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

Kemer Rozeti & Yaka Rozeti

Kemer rozetleri ve yaka rozetleri de yine mesleğini gururla yansıtmanız için özenle üretildi. Kemer rozetleri arkasındaki aparat sayesinde kemere takılıp çıkarılabilirken yaka rozetleri ise ceketlerinizi süsleyen küçük detaylar olarak şıklığınızı tamamlayacaktır. hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılan yaka rozetleri temsiliyet konusunda size yardımcı olan en özel aksesuarlar arasındadır. Günlük hayatta kıyafetlerinizi tamamlamak ve son derece şık görünmek için tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen rozet modelleri arasında Türk bayrağı rozeti, ay yıldız rozeti, Atatürk rozeti ve Osmanlı arması gibi rozetler yer almaktadır.

Rozet Modelleri

aniyuzuk.com olarak bünyemizde asker, polis, bakanlıklar ve kurumsal yerler için çeşitli rozetler bulunmaktadır. Tüm rozet çeşitlerini uygun fiyat ve değişim&iade imkanları ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

Asker Rozeti

Vatan müdafaası ve terörle mücadelede ülkenin dört bir yanında gururla hizmet veren Türk askeri için birçok çeşit rozetimiz bulunmaktadır. Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Sahil Güvenlik, Jandarma ve Jöh gibi birçok komutanlığa ait rozet çeşitleri ile her alanda hizmet veren askerlerimize mesleklerini gururla yansıtma fırsatı sağlıyoruz. Komutanlıkların yanı sıra subay, astsubay, uzman çavuş gibi rütbe belirten rozetler de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Polis Rozeti

Vatanın dört bir köşesinde asayiş ve güvenlik için hizmet veren Emniyet mensubu polislerimiz ve polis okulu öğrencilerimiz için de cüzdan, yaka ve kemer rozet çeşitlerimiz bulunmaktadır. Polis ve Pöh olarak iki ana gruba ayrılan polis rozetleri çeşitli renklerde üretilmektedir. Siz de zevkinize en uygun rozeti güvenle sipariş verebilirsiniz.

Özel Güvenlik Rozeti

Ülkemizde sayıları giderek artan özel güvenlik personelleri için de kaliteli aksesuarlar Anı Yüzük'te. Farklı renklerde üretilen özel güvenlik rozetleri ile size birçok seçenek sunuyoruz. Bu seçenekler arasında diğer rozetlerimizde olduğu gibi, kemer, yaka ve cüzdan rozetleri de bulunmaktadır.

Bakanlık Rozetleri & Kurumsal Rozetler

Kurumsal yaka rozetleri ve cüzdan rozetleri ile meslek yaşamınızdan bir hatıranın sahibi olabilir, saklayabilir ya da özel bir iş toplantısına katıldığınızda mesleğinize özel tasarlanmış olan aksesuarlar ile kurumunuzu gururla temsil edebilirsiniz. Devlet memurlarına özel tasarlanan bakanlık rozetlerine sitemizden ulaşabilir, gerçek kalitede şık bir aksesuarın sahibi olabilirsiniz. Kurumsal yaka rozetleri ise mesleğinize olan bağlılığınızı göstermede size yardımcı olur. Döküm yöntemiyle üretilen kurumsal yaka rozetleri arkası klipsli olarak mineli ya da gümüş tasarımla üretilmektedir. Sayfamızda yer alan ürünlerimizi inceleyerek hoşunuza gideni anında satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz

Rozet Fiyatları

Rozet fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yaka rozeti fiyatları da işçiliğinde kullanılan madene göre değişmektedir. Cüzdan ve kemer rozetleri on beş ile yirmi beş lira arasında değişmektedir. Meslek hayatınızda, okul hayatınızda ya da özel yaşamınızda hem kadınlar hem de erkekler tarafından fazlasıyla tercih edilen bu aksesuarın kategorimizde yer alan ürünlerini inceleyebilir size en uygun olanı seçerek ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.