x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Erkek Kolye

Stilinize eşsiz bir görünüm kazandıracak 925 ayar gümüş kolyeleri ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksit imkanlarıyla hemen sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Gümüş Kolye

Günlük hayatta ya da özel günlerde tarzınızı tamamlamada size yardımcı olacak aksesuarlar arasında ilk sıralarda yer alan kolye modellerinin en çok tercih edileni gümüş olanlarıdır. Gümüş erkek kolyeler hem çok sayıda model seçeneğinin olması hem de her bütçeye uygun olması nedeniyle tercih sebebidir.

Erkeklerin de severek taktığı aksesuarların başında gümüş kolyeler gelir. Tarzınızı yansıtacak ve vazgeçilmez parçası olacak kolyeler 925 ayar gümüşten sizler için üretildi. Kolyeler takı konusunda kısıtlı seçeneğe sahip erkekler için kritik bir rol oynuyor  ve Anı Yüzük olarak birçok farklı model ve tasarımla tarzınızı tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Kolyeler eski zamanlardan beri kullanılan aksesuarlar olmaları sebebi ile hiçbir zaman modası geçmeyecek özel takılardandır. Sitemizdeki erkek gümüş kolyeler ile bunlar sadece bir takı olmaktan çok tarz, meslek ve dünya görüşünü yansıtmaya yarayan aksesuarlar olmuştur. Erkek kolye modelleri arasında siz de mutlaka kendinize uygun bir kolye beğeneceksiniz. Ayrıca bu gümüş kolyeleri farklı zincir uzunlukları ile sipariş verebilirsiniz. Erkek modasının tamamlayıcı aksesuarı gümüş kolyeler çok sayıda model seçeneği ile Anı Yüzük’te sizi bekliyor. Hem spor hem klasik tarza hitap eden 925 ayar gümüş kolye modelleri arasından siz de seçiminizi yapın, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkânı ile kolayca sipariş verin.

Erkek Kolye Modelleri

Stilinizi yansıtacak, kıyafetlerinizle uyumlu çok sayıda erkek kolye seçeneği arasından size uygun olanı seçmek artık çok daha kolay. Erkek kolye modelleri farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple erkek kolyelerinde her zevkten beylere hitap edecek parçalar bulmak mümkündür. Bu kolyeler çeşitli hayvan figürleri, gitar, çapa, dümen gibi modelleri içermekle beraber Osmanlı arması ve tuğrası, üç hilal, bozkurt, Kayı boyu, Ay-Yıldız gibi dünya görüşünü yansıtan modelleri de içinde barındırmaktadır.

Ayrıca, Anı Yüzük olarak internet sitemizde künye, kurumsal kolyeler ve lazerde yazıları kişiselleştirilebilir kolyeleri de beğeninize sunmaktayız. Kolye zincir uzunluğunu da seçebileceğiniz farklı modeller ise şöyle sıralanıyor:

İsimli Kolye & Kişiye Özel Erkek Kolye

Kurumsal kolye kategorisinde bulunan bu kolyelere lazer baskı yöntemi ile istediğiniz yazıyı ekleyebilmektedir. Bunların kartal başlı ve pençeli modelleri bulunmaktadır. Bu kolyeler 925 ayar gümüşten üretilmiştir ve aynı zamanda ısıya dayanıklı zirkon taş kullanılmıştır.

Son günlerin trendi haline gelen isimli kolyelerle size özel bir aksesuarın sahibi olun. İsimli erkek kolyelerle tarzı yakalayın. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde sevdikleriniz için kişiye özel tasarlatacağınız isimli kolyelerden hediye ederek onlara özel bir hediye ile teşekkür edin. 925 ayar gümüşten üretilen isimli kolyeler farklı model ve seçeneklerle Anı Yüzük’te sizi bekliyor.

Ay Yıldız Kolye

Şanlı bayrağımızın sembollerini gururla boynunuzda taşıyın! Milli değerlerine bağlı erkekler için tasarlanan 925 ayar gümüş Ayyıldız kolyeler ile tarzı yakalayın. Ay yıldız kolyenin anlamı oldukça derindir. Türk bayrağındaki yıldız insanı temsil ederken hilal ise İslam inancını yansıtır. Aksesuarda derinlik arayanlar, kendi tarzını ifade etmeyi seven özgün erkeklerin tercihi ay yıldız kolye modelleri arasından seçiminizi yapın, hemen kolayca sipariş verin.

Zülfikar Kolye

Hz Ali'nin kılıcı Zülfikar tasarımlı gümüş erkek kolyeler de Anı Yüzük'te. Dünya görüşünü yansıtmak isteyen beyler için kusursuz bir tercih olan Zülfikar kolyeler aynı zaman şık görünümleri ve uygun fiyatları ile birçok kesime hitap ediyor. İslâm peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v)’ın  damadı, amcasının oğlu ve Dört Büyük Halife'den biri olan Hz. Ali'nin çatal şeklinde iki başlı kılıcı Zülfikar’dan esinlenerek tasarlanan Zülfikar kolyenin anlamı İslam inancında adaleti ve yiğitliği temsil etmesidir.  Dünyada şekli gösterildiğinde bilinen tek kılıç olan bu aksesuarın bir ucu ilmi bir ucu ise adaleti sembolize etmektedir. 925 ayar gümüşten üretilen Zülfikar kolyelerle tarzınızı tamamlamaya ne dersiniz? Hemen tıklayın Zülfikar kolye modellerini keşfe çıkın.

Osmanlı Kolyeleri & Tuğra ve Armalı Kolyeler

3 kıtaya hükmeden cihan devleti Osmanlı’nın ruhunu taşıdığı aksesuarlarla yansıtmak isteyen beyler için üretilen Osmanlı kolyelerine göz atın. Şanlı Osmanlı Devleti’nin hâkimiyet sırlarının gizli olduğu Osmanlı arması ve padişahların mührü olan Osmanlı tuğrası sembolleriyle süslü 925 ayar gümüş erkek kolyeler arasından seçiminizi yapın, tarihi sembollerle hazırlanmış bu kolyelere Anı Yüzük kalitesiyle sahip olun.

925 ayardan üretilmiş bay-bayan tuğralı kolyeleri gönül rahatlığıyla güvenle sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra Osmanlı armalı ve devlet ebed müddet kolyeleri de tercih edilen erkek gümüş kolyeleri arasında.

Kayı-IYI Erkek Kolyeleri

Osmanlı Devletinin kurucu unsuru olarak kabul edilen Kayı beyliğinin IYI armasından esinlenerek tasarlanan kayı erkek kolyelerine daha yakından bakın! Kayı kelimesi  “kuvvet ve kudret sahibi” anlamına gelmektedir. Ok ve yay Kayı boyunun destansı öyküsünü konu alan Diriliş Ertuğrul dizisiyle birlikte trend haline gelen Kayı armasını gururla boynunuzda taşıyın.

Denizci Kolyeleri

Denize tutkun ya da sevdikleri denizci olanlar denizci kolyeleri günlük yaşamınızda size de ilham verebilir. Deniz tutkunu erkeklerin vazgeçilmezi denizci kolyeleri ile tarzını yansıtmaya ne dersiniz? 925 ayar gümüş bu kolye modelinde daha çok gemi dümeni ya da gemi çapası motifleri kullanılmaktadır. Sevgililer Günü, doğum günü gibi özel günlerde erkek arkadaşlarınıza sunabileceğiniz harika bir hediye seçeneği olabilir.

Bozkurt Kolye ve Üç Hilal Kolyeler

Milliyetçi görüşten beylerin tercihi bozkurt ve üç hilal motifli erkek kolyeler de farklı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bunlar tüm asaleti ile tarz katmaya devam eden erkek kolyesi olmaya devam ediyor.

Ülküsü ve davası olan erkeklere özel tasarlanan bozkurt ve üç hilal kolyeler Anı Yüzük'te sizi bekliyor. Türklüğün sembolü olan bozkurt arması ile tasarlanmış bozkurt kolye modelleri arasından seçiminizi yaparak kolayca sipariş verebilirsiniz. Gündelik hayatta daima boynunuzda taşıyacağınız gümüş kolyeler arıyorsanız bu modellere göz atabilirsiniz.

Göktürk Kolyesi

Göktürkçe yazılı kolyeler de uzak geçmişini unutmayan ve milliyetçi görüşüyle harmanlayanlar için tasarlanan modeller arasında. Bunlar içinde en çok Göktürkçe Türk yazan modelleri tercih edilirken balta figürü de bu yazıya zaman zaman eşlik ediyor.

Türk tarihinde “Türk” adını ilk defa kullanan Göktürklerin ünlü alfabesi ile yazılan Göktürkçe Türk kolyeleri ile siz de milli tarihimizden bir sembolü gururla boynunuzda taşıyabilirsiniz. Göktürk kolye seçenekleri ile tarzınızı tamamlamak çok daha kolay. Anı Yüzük kalitesiyle güvenle satın alabilirsiniz.

Selçuklu Kartalı Erkek Kolyeleri

Türk mitolojisinde yer alan çift başlı kartalından esinlenerek tasarlanan Selçuklu kartalı erkek kolyelerle tarzınızı oluşturmaya ne dersiniz?  Selçuklu kartalının anlamı, geçmişten geleceğe ezelî ebedî varoluş, doğu ve batının hâkimiyetinin temsilidir. Tüm bunlar kartal mitinde yekvücut olur. Siz de bu özel sembolü boynunuzda taşımak istiyorsanız gümüş zincir seçeneği ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Elif-Vav Erkek Kolye

Sizi anlatan sembolik aksesuarlar mı arıyorsunuz? Takı dünyasında Arap harflerinin yer aldığı Elif Vav erkek kolyelerle tarzınızı oluşturun. Vav harfli takıların insanların yaratana kulluğunu temsil ettiğine ve Allah’ın birliğini gösterdiğine inanılmaktadır. Hatta; Vav harfi ile ilgili sözler arasında en bilinen tabir olan “Vav gibi olmak”  tabiri de; ‘Kulluğunu bilmek ve secde etmek. Allah’a yakın olmak’ anlamında kullanılmaktadır. Hemen sitemize gelerek elif vav kolye modellerine göz atabilirsiniz.

Kafkas-Çerkes Kolye

Çerkes bayrağının sembolleriyle süslü erkek kolyelerle tarzınızı yansıtmaya ne dersiniz?  Çerkes bayrağındaki 3 ok aileyi siyah renk düşmana ölümü, sarı yıldızlar ise kahramanları sembolize etmektedir. Çerkesler Türkler gibi savaşçı yönleriyle bilinen bir toplumdur. Siz de Çerkes ruhunu yaşatmak istiyorsanız bu şık aksesuarlarla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Börü Kolyesi

Börü kelimesi, kurt, yiğit, bahadır ve cesur anlamına gelmektedir. Kimi zaman at üzerinde arkasını dönerek ok atabilen savaşçıları kimi zaman yiğit güreşçileri ifade etmek için kullanılan bu mitolojik sembol Ergenekon destanı yazıtlarında, Türklere yol göstermek için gökten gelen bozkurt tanrıyı ifade etmiştir. Börü dizisi ile popüler hale gelen bu sembolü boynunuzda taşımaya ne dersiniz? Savaşçı ruhunuzu ortaya çıkarmanıza yardımcı bu kolye ile kendinizi ifade edin.

Erkek Kolye Fiyatları

Erkekler, kolye seçiminde genellikle altın yerine gümüş kolye modellerine yönelirler. 925 ayar gümüşten üretilen erkek kolye modelleri farklı tasarımlarla her geçen gün yenilenmektedir. Ucuz kolye arayanlar sağlığı tehdit eden çelik kolyelere yönelirler. Çelikten üretilen kolyeler ciltte tahrişe neden olabilmektedir. Erkek kolye fiyatları ham gümüşün kur fiyatına göre değişmektedir.

Erkek kolyeler gümüşten üretilmesine rağmen uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Bu kolyeler ağırlık olarak modele bağlı olarak değişse de bütçeyi çok zorlamıyor. Kampanyalı dönemlerde kırk liraya kadar düşebilen fiyatlar model ve işçiliği göre farklı fiyatlar ile ama her zaman Anı Yüzük kalitesi sizlere sunuluyor.

Erkek Kolye Ucu

Anı Yüzük olarak sitemizde yer alan tüm erkek kolyeleri kolye ucu ve zincir dahil şekilde beraber satılmaktadır. Hem zincir hem de kolye uçları 925 ayar gümüştür. Siz de farklı kolyeye modelini veren farklı kolye uçlarını zincir dahil fiyatlarla güvenle sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz sadece kolye ucu da sipariş alabiliriz ancak fiyat olarak zinciriyle beraber sipariş vermek sizin için daha ekonomik olacaktır.

Erkek Kolye Zinciri

Zincir+kolye ucu şeklinde sattığımız kolyeler de tercihinize bağlı olarak sadece zincir gönderimi de yapmak mümkün ancak ekonomik olarak kolyeyi bütün sipariş vermeniz çok daha avantajlı olacaktır. Erkek kolyeler standart 50 cm deri iple gönderilmektedir. Dilerseniz deri ip yerine cüzi bir miktar ödeyerek gümüş zincirle de sipariş verebilirsiniz. Erkek zincirlerin, gold, rose ve gümüş renk olarak 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Zincir+kolye ucu şeklinde sattığımız kolyeler de tercihinize bağlı olarak sadece zincir gönderimi de yapmak mümkün ancak ekonomik olarak kolyeyi bütün sipariş vermeniz çok daha avantajlı olacaktır. Tüm zincirlerimiz 925 ayar gümüştür. Söz Dizisi Kolyesi için ise hem deri hem gümüş zincir seçeneği vardır.

Hediyelik Erkek Kolyeler

Sevgilisine veya sevdiği erkeğe aksesuar hediyesi bakanlar için alternatiflerden biri de hiç şüphesi gümüş erkek kolyelerdir. Kişinin günlük hayatta her daim kullanabilmesi ve istediği her yere yanında götürebilmesi kolyeler için büyük avantajdır. Bu şekilde hediye alan kişi rahatlıkla kullanabilirken diğer yandan da hediyeyi kendisine alanı daima hatırlayabilir. Hediye kolye seçiminde dikkat edilmesi gereken ise kişinin tarzı ve dünya görüşüdür. Örneğin milliyetçi duygulara sahip kişiler için ay yıldız kolye, milli tarihe önem verenler için Osmanlı kolyeleri, denizciler için çapalı kolyeler, dini motifleri sevenler için elif-vavlı kolyeler tercih edilebilir.

Erkeklere hediye almak kadınlar kadar zordur. Gömlek, parfüm gibi klişe hediye fikirleri yerine yaratıcı hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız 925 ayar gümüş erkek kolye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sevgililer günü hediyeleri, yılbaşı hediyeleri, doğum günü hediyesi gibi özel günlerde size yardımcı olacak erkek kolyeler arasında en çok tercih edilenler kişiye özel olarak tasarlanabilen isimli kolyelerdir. Sevdiklerinizi mutlu edecek aksesuarlar için tek adres Anı Yüzük. Hemen tıklayın, hediyenizi hazırlayalım.

Erkek Gümüş Kolyelerinin Adresi Anı Yüzük

Erkek gümüş kolye diyince kolye modelleri ve uygun fiyatları ile herkese hitap eden Anı Yüzük ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanlarını da sizlere sunuyor. Adrese teslim kargo ile evinize kadar gelecek erkek kolyeleri şimdi güvenle sipariş verin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.