x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Askeri Yüzükler

Jandarma, Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri için 925 ayar gümüşten ürettiğimiz garantili asker devre yüzüklerini ücretsiz kargo, taksit ve yazı yazarak kişiselleştirme imkanları ile şimdi güvenle sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Askeri Devre Yüzükleri

Kutsal mesleğinizin gururunu her daim yaşamanız için tasarlanan Askeri Yüzükler çok sayıda farklı model ve tasarımla karşınızda...

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bağlı olarak görev yapan Hava, Deniz ve Kara Kuvvetleri  ve Jandarma mensupları için üretilen kartal başlı Anı Yüzükleri serimize daha yakından bakın!

Vatanımız ve şanlı Türk milletini koruyan, milletin göğsünü güven ve gurur duygularıyla kabartan jandarma, uzman çavuş, komando ve özel kuvvetler askerleri mesleğinizden bir nişane olarak parmağınızda taşıyacağınız ömür boyu garantili askeri devre yüzüklerimizde Anı Yüzük kalitesini hissedeceksiniz.

TSK Yüzükleri

TSK'ya bağlı kahraman ve fedakar askerlerimiz için ürettiğimiz yüzükler Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri ile Jandarma devre yüzüklerinden oluşmaktadır. Ömür boyu garanti ile sunulan 925 ayar bu yüzükler ile siz de mesleğinizi gururla yansıtırken aidiyet ve mesleğinize olan tutkunuzu gösterebilirsiniz. Askerlerimiz için ürettiğimiz yüzüklere güvenli online alışveriş ve bedava kargo imkanı ile sahip olun!

Kara Kuvvetleri Yüzükleri

TSK'da Kara Kuvvetlerinde gururla görev yapan kahraman askerlerimiz için tasarlanan devre yüzükleri Anı Yüzük tarafından 925 ayar gümüşten titizlikle üretildi. Bu yüzükler Kara Kuvvetlerine mensup askerlere özel  tasarlandı. Mesleklerine ait en özel nişanelerden biri olarak taşıyabilecekleri 925 ayar gümüş asker yüzüklerini isterlerse sitemizde bulabilecekleri rozetli cüzdan, rozet, kolye, çakmak ve anahtarlıkla da yine Anı Yüzük güvencesi ile kombinleyebilirler. Tüm Kara Kuvvetleri aksesuarları için buraya tıklayınız.

Kara Kuvvetlerine has tasarlanan gümüş yüzüklerimizde birçok farklı model bulabilirsiniz. Bunlar içinde pençeli, pençesiz, kare model, tek kartal başlı veya çift kartal başlı yüzükler bulmak mümkündür. Taşlı modellerde ısıya dayanıklı olduğu için zirkon taş kullanmaktayız. Kırmızı, mavi ve turkuaz renk zirkon taş seçenekleri ile yüzüğünüzde istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Kendi ürettiğimiz Kara Kuvvetleri yüzüklerimize ömür boyu garanti de vermekteyiz.

Tüm Kara Kuvvetleri aksesuarlarına ulaşmak için tıklayınız.

Uzman Çavuş Yüzükleri

Kara Kuvvetlerinde görev yapan uzman çavuşlarımız için özel olarak hazırladığımız devre yüzükleri bulunmaktadır. Uzman çavuş yüzükleri kartal başlı, pençeli ve sade modellerden oluşmaktadır. Altın kaplama da tercih edebileceğiniz bu yüzükler 925 ayar gümüşten üretilmektedir. Diğer yüzüklerimizde olduğu gibi zirkon taş seçeneği bulunmaktadır.

Komando Yüzükleri

TSK'nın özel askerlerinden olan komandolar için de Anı Yüzük'te en güzel modelleri en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Ömür boyu garantili komando yüzüklerimizi de 925 ayar gümüşten üretiyoruz. Lazer yöntemi ile istediğiniz yazıyı da ekleyebilme imkanımız bulunmaktadır.

Özel Kuvvetler Yüzükleri

Ordumuzun düşmana en çok korku salan askerlerinde olan Özel Kuvvetler için özel tasarımlarımız bulunmaktadır. Diğer yüzüklerimizde de olduğu gibi Özel Kuvvetler gümüş yüzüklerine ömür boyu garanti ve ücretsiz kargo ile güvenle sahip olabilirsiniz.

Hava Kuvvetleri Yüzükleri

Atatürk'ün "İstikbal göklerdedir!" diyerek havacılığa verdiği önemi hem savunmada hem de saldırıda askeri alanda gösteren Hava Kuvvetlerine mensup cesur askerlerimize özel yüzükler de Anı Yüzük'te. 925 ayar gümüşten özenle tasarlayıp ürettiğimiz bu yüzükleri ücretsiz kargo ve ömür boyu garanti ile güvenle sipariş verebilirsiniz. TSK amblemi, Selçuklu kartalı, Osmanlı arması, uçak veya döneminize ait yıllarla süslediğimiz Hava Kuvvetleri yüzüklerinde siz de kendi zevkinize en uygun olan modeli bulacaksanız!

Tüm Hava Kuvvetleri aksesuarlarına ulaşmak için tıklayınız.

Deniz Kuvvetleri Yüzükleri

Zorlu askerlik şartlarının çetin deniz koşulları ile birleştiği alanda görev yapan azimli ve yılmaz askerlerin bulunduğu Deniz Kuvvetleri mensupları için en kaliteli yüzükleri üretme parolası ile çalışıyoruz. 925 ayar gümüşten üretilen devre yüzüklerimizde kartal başlı, yuvarlak veya kare model Deniz kuvvetleri yüzükleri bulunmaktadır. Bu yüzükleri atölyemizde titizlikle üretirken sizlere yüzüğünüz için mavi, turkuaz ve kırmızı renk taş seçenekleri de sunmaktayız. Ayrıca lazer yöntemi ile isim veya tarih yazdırarak kendinize özel bir yüzük sahibi olabilirsiniz. Deniz Kuvvetleri yüzüklerimiz içinde bir adet de 14 veya 18 ayar altından üretebildiğimiz altın yüzük seçeneği sizleri beklemekte.

Tüm Deniz Kuvvetleri aksesuarlarına ulaşmak için tıklayınız.

Jandarma Yüzükleri

Özellikle kırsal alanlarda büyük fedakarlık içinde devam ettirdikleri vazifeleri ile ön plana çıkan jandarma mensuplarını da unutmadır ve kaliteli yüzük serimizde onlar için de şık yüzük modellerimizi ekledik. Hem jandarma hem de jandarma özel harekat mensuplarına özel gümüş yüzükler Anı Yüzük güvencesi ile sizlere sunuluyor. Diğer yüzüklerimizde olduğu gibi sizler de ömür boyu garanti ile mesleğinize özel bir yüzük sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz kolye, cüzdan, rozet, anahtarlık ve çakmak gibi diğer jandarma aksesuarları ile de dilediğiniz kombini oluşturabilirsiniz.

Tüm Jandarma aksesuarlarına ulaşmak için tıklayınız.

Hediyelik Asker Devre Yüzüğü

Hem askeri okul öğrencileri arasında hem de görevli askerler arasında bir gelenek olan asker devre yüzükleri asker sevdiği için hediye arayan kimseler için biçilmiş kaftan olmaktadır. 925 ayar gümüşten ürettiğimiz devre yüzükleri ile siz de sevdiğinize kusursuz bir hediye alabilirsiniz. Yazı yazarak kişiselleştirme imkanı ile gelen asker yüzüklerini sevdiğinize özel hale getirerek hem kendinizi hem de onu mutlu edebilir, unutamayacağı bir hediye sunabilirsiniz.

Asker Yüzüklerinin Adresi Anı Yüzük

Tüm asker yüzüklerine ücretsiz kargo, değişim&iade imkanı, taksitli alışveriş ve ömür boyu garanti fırsatlarıyla Anı Yüzük güvencesi ile şimdi sahip olun!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.