x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Elif-Vav Yüzükler

Taşıdıklar derin anlam ile Elif-Vav yüzükler özel bir aksesuar olmaya devam ediyor. Siz de gerçek gümüşten üretilmiş Elif-Vavlı yüzükleri Anı Yüzük kalitesiyle şimdi kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Elif-Vav Yüzükler

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.

Elif Vav Yüzükler

Son derece derin anlamlar taşıyan iki harftir Elif ve Vav. Vav harfi insanın dünyaya gelişini simgeler. İnsanın anne karnındaki duruşu ve secdeye varmış halini temsil eden Vav harfi kulun Allah’a en yakın olan halini ifade etmektedir. Aynı zamanda yüce yaratıcının Vahid isminin de simgesi olarak kabul edilen Vav harfi Allah’ın birliğinin temsilcisidir. Elif ise Kuran-ı Kerim’in ilk harfidir ve aynı zamanda nazardan koruyucu etkisi olduğuna inanılır. Bu nedenlerle elif ve vavlı yüzükler çok özel bir kitleye hitap etmektedir. Taşıdıkları derin anlam ve temsil ettikleri yaşam biçimleri için kusursuz özelliktedirler. Bu sebeplerden dolayı Elif Vavlı yüzükler aksesuarlar arasında en çok tercih edilenlerin başında yer almaktadır.

Elif Vav Yüzüğünün Anlamı Nedir?

Elif Vav yüzük anlamı ile de dikkat çeken bir aksesuardır. “Elif gibi doğru ve dik, Vav gibi mütevazı olmak” anlamını taşır. Yani taşıyan kişiye her zaman dürüstlüğün önemini ve mütevazı olmanın önemini hissettirir.

Vav harfi ise kulun Allah'a yakınlığını temsil eder. Aynı zamanda Allah'ın adlarından biri olan Vahid'i işaret ederek Allah'ın birliğini temsil eder. Aynı zamanda Vav harfi ebced hesabı ile 6 sayısına denk gelir. Bu altı sayısı imanın şartlarını da temsil eder. Tasavvufi anlamda ise Allah kelimesinin karşılığı 66'dır. Bu da iki tane Vav harfinin Allah'ı temsil ettiğini gösterir. Osmanlı padişahlarının namaz kıldığı yerin girişi alçaktır ve üstünde Allah'ı simgeleyen iki Vav harfi bulunur. Buraya girerken eğilme durumu ise hem saygıyı hem de tek Vav harfine benzerliği ile dikkat çeker.

Elif-Vavlı yüzükler bu nedenlerden erkeklerin en çok taşımak istedikleri aksesuarlar arasında yer alırken aynı zamanda çok iyi bir hediye seçeneğidir. Çünkü hediye edilen kişiye kendisini son derece değerli hissettirirken, hayat için de son derece önemli bir öğüdü sürekli olarak parmağında taşımasını sağlayacaktır.

Elif  Vav Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

Gümüş yüzük modelleri arasında en çok tercih edilenlerin arasında yer alan Elif ve Vav yüzükler şıklığın maneviyat ile buluşmasından oluşur. Bu nedenle son derece değerli ve derin bir anlam taşır ki bu da parmağında bu yüzüğü taşıyan kişilerin manevi yönlerinin güçlenmesini sağlar. Bu yüzüklerin fiyatları ise seçilen yüzüğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yine taşın üzerinde işlenen motifler ve mine gibi işlemelerin bulunup bulunmadığı da yüzüğün fiyatını etkileyen önemli faktörlerdir. El işçiliğinin yoğun olduğu yüzükler daha yüksek fiyatlarla satılırken daha düz olan işlemesiz modellerde ise fiyat birçok bütçeye kolaylıkla hitap eder.

7/24 Açık Mağazanız

En sevilen ve en popüler erkek yüzüklerine ev sahipliği yapan sitemiz 7/24 dilediğiniz her an ziyaretinize hazır. Sizde en şık modelleri en iyi fiyatlarla satın almak isterseniz hemen internet sitemizi ziyaret edebilir, online sipariş vererek beğendiğiniz yüzüklerinizi istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.