x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Mensubu olduğunuz kurumun amblemlerini yaka rozeti olarak tasarlayıp beğenilerinize sunuyoruz. Polis, Jandarma, Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Özel Güvenlik, İtfaiye, Zabıta, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve daha birçok kuruma ait yaka rozetleri en uygun fiyata ve ücretsiz kargo fırsatıyla aniyuzuk.com'da!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yaka Rozetleri

Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Yaka Rozetleri

Yakasında mesleğine ait olan bir amblem taşımak isteyen ya da özel günlerde bu amblemi taşıyan rozetler ile o meslek grubuna destek vermek isteyen kişiler için özel yaka rozetleri üretilmektedir. Örneğin polis haftası boyunca polis rozeti takarak polislere destek vermek, annesi, babası ya da kardeşi polis olduğu için bu rozeti taşımak gibi farklı pek çok nedene bağlı olarak polis yaka rozetleri talep edilmektedir. Amaç ne olursa olsun bazı meslek gruplarına özel olarak üretilen bu rozetler oldukça fazla tercih edilmektedir.

Yaka Rozeti Hangi Yakaya Takılır?

Yaka rozeti sol yakanın üstüne takılır. Bunun nedeni kalbin hemen üzerinde yer alması ve takılan rozetin temsil ettiği anlama verilen değeri göstermesidir.

Yaka Rozetleri Fiyatları Ne Kadar?

Yaka rozetinin fiyatını belirleyen bazı özel kriterler bulunmaktadır. Örneğin altın yaka rozeti fiyatları ile gümüş yaka rozetleri fiyatları aynı değildir. Buna ek olarak polis yaka rozetleri standart olarak üretildiği için daha ucuz olmakla beraber siparişe özel olarak sınırlı sayıda üretilen rozetlerde maliyet arttığı için bu maliyet farkı da satış fiyatına yansıtılır. Yine de fiyatları oldukça ekonomik olan ucuz yaka rozetleri de bulunmaktadır.

Yaka Rozeti Nerede Satılır?

Yaka rozetleri genelde aksesuar mağazalarında satılmakta olup online alışveriş siteleri bu alanda çok daha kolay bir şekilde ürünlere ulaşmanızı sağlaması açısından önemlidir. İçerisinde binlerce ürün barındıran aniyuzuk.com internet sitemiz oturduğunuz yerden kalkmadan ve kendinizi hiç yormadan yüzlerce ürünü dakikalar içerisinde incelemenizi sağlarken yine birkaç tuşlama ile sipariş vererek aradığınız yaka rozet modellerini satın almanızı mümkün kılmaktadır. Üstelik normal piyasa fiyatından çok daha ucuz bir şekilde alışverişinizi yaparken Anı Yüzük kalitesi ile ürünleriniz tam söz verilen tarihte tarafınızdan belirlenen adrese anlaşmalı kargo şirketleri ile teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.