x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Okul Yüzükleri & Mezuniyet Yüzükleri

Okulunuza ve mezuniyet yılınıza özel istekleriniz doğrultusunda tasarlanan 925 ayar gümüş okul yüzükleri ile okul anılarınız her an sizinle olacak. Hemen sipariş verin, adresinize gelsin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Okul Mezuniyet Yüzükleri

Şüphesiz ki en güzel anılar, okul sıralarındadır. 

Bizleri hayata hazırlayan okullarımıza verdiğimiz anlamla daha da değerleşen bu göz kamaştırıcı yüzüklere sahip olmayı kim istemez ki. Anılarınızın nişanesi olan yüzükler sizler için tasarladık. Sadece okulunuza ve döneminize özel tasarlanan yüzüklere sahip olmanın keyfini çıkarın!

Askeri Okul Yüzükleri

Hem sivil hem askeri okul yüzüklerini ürettiğimiz atölyemizde gelecekte vatan müdafaasında görev yapacak gençlerimiz için ürettiğimiz gümüş yüzükler ile siz de okulunuza özel nişaneyi parmaklarınızda taşıyabilirsiniz. Deniz Harp Okulu, Hava Harp Okulu, Kuleli Lisesi, Jandarma Okulları, Deniz Lisesi, Astsubay Meslek Yüksekokulu gibi okullara ait yüzüklere ömür boyu garanti avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Polis Okulu Yüzükleri

Pomem ve Pmyo'lar için üretilen polis okulu yüzükleri hem polis adayları hem de görevi başındaki polislerin sahip olduğu geleneklerden biridir. Hem bu geleneğin devamı hem de okul yıllarının güzel hatıraları için polis okulu yüzükleri için de 925 ayar gümüş yüzükleri atölyemizde özenle üretmekteyiz. Ömür boyu garantili bu yüzükleri kendi başınıza veya arkadaşlarınızla sipariş verebilirsiniz.

Üniversite Yüzükleri

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yer alan üniversite ve fakültelere özel okul ve mezuniyet yüzüklerimiz de bulunmaktadır. Talep üzerine özenle tasarlayıp ürettiğimiz bu gümüş yüzükler diğer Anı Yüzükleri gibi ömür boyu garanti ile sizlere sunulmaktadır. Başta Türkiye'nin önde gelen üniversitesi Boğaziçi Üniversitesi olmak üzer Galatasaray Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İTÜ, YTÜ kıymetli üniversitelerin de yer aldığı koleksiyonda yurt dışından Varna ve Durham Üniversitesi gibi kurumlar da yer almaktadır. Siz de üniversitenize veya fakültenize özel bir aksesuar istiyorsanız bizle iletişime geçmeyi unutmayın!

Lise Yüzükleri

Sadece üniversite değil Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan kıymetli liselerimiz için de şık yüzükler üretmekteyiz. İstanbul Erkek Lisesi, Beşiktaş Anadolu Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, Kabataş Lisesi, İzmir Bornova Koleji, Kastamonu Abdurrahman Paşa Lisesi, İçel Anadolu Lisesi ve diğer liselere ait okul ve mezuniyet yüzüklerinin yer aldığı koleksiyonumu genişleterek devam ediyoruz. Talep gelmesi halinde sizin lisenize de özel yüzükler yapabileceğimizi unutmayın!

Okul Yıllarının Hatırası Mezuniyet Yüzüklerini Anı Yüzük Güvencesi ile Alın!

Asker ve polis okulları ile üniversite ve liselere özel ürettiğimiz ömür boyu garantili 925 ayar gümüş yüzükler ile siz de en güzel yıllarınıza ait anılarınızı ölümsüzleştirerek parmağınızda taşıyın. Keyifli ve güvenli alışverişi Anı Yüzük'te yaşayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.