x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Kol düğmeleri, tarzı ile göz kamaştıran erkekler için harika bir seçimdir. Erkeklerin özel günler için kendilerine yapacakları bir jest ya da kadınların eşlerine, sevgililerine, babalarına ya da arkadaşlarına verebileceği hediyeler arasında en tercih edilenlerindendir. Stil sahibi erkeklere özel şık detaylar için; Anı Yüzük'ün birbirinden güzel kol düğmesi modellerinden oluşan seçkin koleksiyonunda keşfe çıkabilirsiniz.

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kol Düğmesi

Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Kol Düğmesi

Ölümsüz şarkıcı Barış Manço’nun çok sevilen bir şarkısına da ilham veren kol düğmesi şıklığını sıradan gömlek düğmeleri ile sıradanlaştırmak istemeyen erkeklere hitap etmektedir. Küçük dokunuşlar yapılarak kişinin şıklığını nasıl arttırabileceğini gözler önüne seren en önemli detaylar olarak kabul edilen kol düğmeleri oldukça geniş bir model seçeneği sunmaktadır.

Türk Bayraklı Kol Düğmeleri

Milliyetçi ruhunu her aksesuarında yansıtmayı seven ve Türklüğünden gurur duyan erkeklere hitap eden Türk bayraklı kol düğmesi bir aksesuardan çok fazlasıdır. Uğruna Kurtuluş Savaşı sırasında binlerce kişinin şehit olduğu, hala vatan uğruna şehit düşmeye devam edenlerin kanlarını temsil eden kırmızı Türk bayrağı motifinin işlendiği bu düğmeler, kusursuz tasarımın gururla taşınmasını sağlamaktadır. Genelde gümüş kol düğmeleri üzerine işlenmekte olup dalgalanan bayrak formunda üretilmektedir.

Osmanlı Tuğralı Kol Düğmesi

Genelde erkeklerin en çok tercih ettikleri siyah renkli olarak üretilen Osmanlığı tuğralı kol düğmeleri atalarının izinden giderek onlar gibi büyük zaferlere imza atmak isteyen baylar tarafından tercih edilmektedir. Oldukça şık bir görünümün yakalanmasını sağlayan bu tuğralar bulundukları ortamda en şık olmak isteyen iddialı baylara hitap etmektedir. Tuğranın yanı sıra Osmanlı devlet arması işlenen kol düğmeleri de bulunmakta olup kol düğmesi fiyatları ise seçilen yüzüğün modeline, üzerinde yer alan işlemeye ve kullanılan madenin cinsine bağlı olarak belirlenmektedir. Ancak gümüş erkek yüzükleri bu alanda hem ekonomik fiyat seçenekleri sunması hem de çok şık tasarımlara imza atması sayesinde tercih edilmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk Kol Düğmesi

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önder Atatürk’ün resmini ya da imzasını taşıyan Atatürk kol düğmeleri de en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Hem şık olmak hem de Atatürk’e olan sevgilerini gözler önüne sermek isteyen erkekler tarafından tercih edilen bu kol düğmeleri sizi şıklığın zirvesine taşıyacaktır.

Kişiye Özel Kol Düğmeleri aniyuzuk.com ‘da

Satın aldığı kol düğmesinin tamamen kendisine özel olmasını isteyen kişiler için aniyuzuk.com kişiye özel kol düğmesi gümüş modellerini de satışa sunmaktadır. Birbirinden şık kol düğmelerine ev sahipliği yapan sitemiz aksesuarda sizin de vazgeçilmeziniz olmayı başaracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.