x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

İsimli Kolye

Sevdiklerinizi mutlu etmek için tasarlanan isimli kolyeler sizleri bekliyor. Kişiye özel olarak tasarlanan bu gümüş aksesuara birçok farklı model, uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajları ile sahip olun!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

İsimli Kolye

Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

İsimli Kolyeler

Günümüzde birçok kişiye kendisine özel bir aksesuar sahibi olmak isterken kimisi de sevdiklerini mutlu etmek için onlara özel hediyeler seçmekte. Kişiye özel aksesuar veya hediye diyince ilk akla gelen şey ise isimli kolyeler olmaktadır. İsimli kolyeler gümüş, altın gibi farklı madenlerden üretilebilir. Altın kolyeler fiyatları dolayısıyla her bütçeden kişiye  hitap etmediği için devreye şıklığı ile isimli gümüş kolyeler girmektedir. Gümüşü hem değerli hem de şık bir aksesuar olması ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

İsimli Kolye Modelleri

İsimli kolye modelleri değişik tasarımlarla karşımıza çıkabilir. Bu tasarımlar iki ana başlık altında toplanır. Birincisi doğrudan isim yazılı kolyeler ve ikinci ise sevgililerin baş harflerinin yazıldığı harfli kolyelerdir. Bu kolyeler sade olabileceği gibi çeşitli motiflerle de süslenebilir. Kalp, melek kanadı ve sonsuzluk gibi motifler isimli kolyelerde en çok kullanılan işlemelerdir. Bu şekilde farklı motifler ile ortaya şık tasarımlar çıkarken aynı zamanda kolyelere çok daha özel anlamlar yüklenebilmektedir.

İsim Yazılı Kolye

Sevdiklerinin isimlerini her an boynunda taşımak ve sevgilerini yüreklerinde hissetmek isteyen kişiler için özenle tasarlanan isimli kolye modellerinin şıklıkları kadar anlamları da derindir. Sevgilisine özel bir hediye almak isteyen kişilerin tercih ettikleri bu ürünler aynı zamanda ailesine duyduğu derin sevgiyi yansıtmak isteyen kişiler için de önemlidir. Gümüş, altın ve rose renk seçenekleri de bulunan isim yazılı kolyeler de dilerseniz hatlı ve Arapça yazılı modeller de seçebilirsiniz ancak bu durumda Arapça yazıyı bize bildirmeniz gerekmektedir.

Harf Kolye

Sevgili veya aşıların birbirlerini her an hissetmesi için tasarlanan bu kolyeler iki kişinin baş harflerinden oluşmaktadır. Çiftler için özel anlam ifade eden bu harfli kolyelerde kalp veya sonsuzluk desenleri de bu nadide kolyelere özel bir anlam katmaktadır. Gümüş, altın ve rose renk seçenekleri ile gelen harfli kolyeler kendiniz veya sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri.

İsimli Sevgili Kolyesi

Tüm dünyaya sevgilerini ilan etmek isteyen kişiler için özenle tasarlanan isim yazılı sevgili kolyesi, sevgiliniz ile sizin isminizin arasına yerleştirilen şık bir kalp modelinden oluşur. Kalp motifinin yanı sıra isteyen kişiler için aynı zamanda sonsuzluk motifi ile de sevgili kolyesi tasarlanabilmektedir. Sonsuzluk kolyesi içerisine iki sevgilinin baş harfleri konularak tasarlanan bu modellerde verilen mesaj “sonsuza kadar beraberiz” mesajı olduğu için son derece değerlidir.

Melek Kanatlı İsimli Kolye

Taşıdığı anlam ile hediye almak istiyorum diyen bayanların kesinlikle tercih edebilecekleri modellerden biri olan melek kanadı kolye aynı zamanda şık bir aksesuardır. Takan kişinin melek gibi masum olduğunu gösteren bu kolye, hediye alınan kişinin de masumiyetinin bir simgesi olarak en çok sevdiği aksesuarı haline gelecektir.

Gümüş Kolye İsim Yazdırma Fiyatları

925 ayar gümüşten üretilmiş isim yazılı kolye fiyatları kolyenin modeline ve gramına göre değişmektedir. Bu kolyeler zaten kişiye özel olduğu için ek bir yazı ücreti bulunmazken gümüş isimli kolye fiyatları altmış lira ile yüz doksan lira arası değişmektedir. Bu fiyat yelpazesinde isim yazılı, harfli, kalpli veya sevgililere özel çift kolyeleri gibi farklı model kolyeler dahildir.

Hediyelik İsim Yazılı Kolye

Sıradan veya 14 Şubat gibi özel günlerde kişiye özel alınabilecek hediyelerin başında isimli kolye modelleri gelmektedir. Kişiye has olması ile özel bir anlamı olan bu kolyeler ile sevgilinizi veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Farklı tasarımlar ile karşımıza şu bu bayan kolyeleri siz de Anı Yüzük'ten güvenle sipariş verebilir, sevdiklerinize özel bir hediye sunabilirsiniz.

Kişiye Özel Kolyenin Adresi Anı Yüzük

İsimli kolye kategorisinden beğendiğiniz kolye modeline kendiniz veya sevdiğinizin adını yazdırarak özel bir hediye almak istiyorsanız güvenli alışverişin adresi Anı Yüzük'ten kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 925 ayar gümüşten ürettiğimiz isimli kolyeleri gümüş, altın veya rose renk seçenekleri ile sipariş verebilir adrese teslim bedava kargo sahip olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.