x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Taşlı Yüzükler

Son dönemlerde trend olan taşlı gümüş yüzükler akik, kaplan gözü, kehribar, oltu, sedef, oniks taşı ve daha birçok çeşidiyle sizi bekliyor. Bedava kargo fırsatını kaçırmamak için hemen al!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Taşlı Erkek Yüzükleri

Erkeklerin en fazla kullandıkları takılar arasında yer alan gümüş yüzük modelleri her geçen gün çeşitlenmeye devam ediyor. Özellikle de taşlı erkek yüzükleri erkeklerin günlük kombinleri için vazgeçilmez parçaları arasında yer alırken tarz sahibi olan erkekler kıyafetleri ile aynı renklere sahip olan taşları taşıyan yüzükler ile şıklıklarını tamamlıyor. Farklı pek çok kategoride oluşturulan taşlı yüzükler çeşitli etkilere sahip olan doğal taşlarla da süsleniyor. Bu taşlar şifalı ve pozitif yönleri ile sadece bir aksesuar olmaktan öteye geçiyor.

Taşlı Erkek Yüzük Fiyatları

Belki de taşlı erkek yüzüklerinin sunduğu en büyük avantaj kesinlikle ekonomik fiyat aralıklarına sahip olmasıdır. Bu sayede erkekler için çok daha ekonomik bir şekilde şık olmanın yollarını aralayan bu gümüş erkek yüzükleri için talep edilen fiyatlar ise işlenen taşa göre belirlenir. Ekonomik seçenekler arayan kişiler için daha uygun fiyatlı doğal taşların kullanıldığı gümüş yüzük modelleri üretilirken kişisel zevkini ortaya koymak için maliyetten kaçmayanlar için ise daha pahalı taşların kullanıldığı şık erkek yüzük modelleri sunulmaktadır.

Taşlı Yüzük Modelleri

Taşlı erkek yüzüklerde birçok farklı taş kullanabiliyor. Bunlar arasında akik, kaplan gözü, kehribar, oltu, ametist, firuze, sedef ve oniks gibi taşlar çokça tercih edilenler arasında. Renk olarak siyah, kırmızı, beyaz, yeşil, mavi ve çeşitli tonlarda taşlı yüzükler bulmak mümkün.Bunlara ek olarak taşlı yüzüklerde çeşitli işlemeler ve ay-yıldız, tuğra, arma, zülfikar ve elif-vav gibi çokça bilinen desenler de olabiliyor. El işi yüzüklerde de taşlı tasarımlar çokça yer alıyor. Taşlı yüzükler fiyat ve çeşit olarak çok geniş bir yelpaze sunuyor.

Akik Taşlı Yüzükler

Çok özel ve beğenilen bir taş olan akik taşı daha çok kırmızı renk tonlarında bulunsa da kahverengi ve yeşil gibi renklerde de olabilir. Eskilerden beri aksesuarlarda kullanılan akik taşı estetiği ve verdiği pozitif enerji ile öne çıkar. Taşın iç ve dış ahengi gerçekliğini anlamak için bir ölçüttür. Akik taşlı aksesuarların kullanımı özellikle İslam ülkelerinde yaygındır. Akik yüzükler ülkemizde de çokça tercih edilen erkek aksesuarları arasındadır. 925 ayar gümüş akik taşlı yüzükleri sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Akik yüzüklere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Kaplan Gözü Taşlı Yüzükler

Kaplan gözü taşı kuvars grubu taşlardandır. Akan suyla temizlenebilen bu taş takılarda çokça kullanılmaktadır. Astım hastalığına ve uykusuzluğa iyi geldiğine inanılan bu taş hem yüzük hem de tesbihlerde bolca kullanılır. 925 ayar gümüş Kaplan gözü yüzükleri sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Kehribar Taşlı Yüzükler

Kehribar taşı aslen ağaç kökenli bir madde olup yıllar içinde taşlaşmıştır. Bu taş doğanın mucizesi olarak yüzük ve tesbihlerde sıkça kullanılır. Erzurum el işi yüzüklerde kehribar taşa bolca rastlayabilirsiniz. Ruh sağlığına da iyi geldiğine inanılan kehribar taşlı yüzükler farklı çeşit ve fiyatlarla bulabilirsiniz.

Ametist Taşlı Yüzükler

Ametist taşı rengi ile dikkat çekmektedir. Takılarda da kullanılan bu taş enerji ve huzur verir. Ancak ametist taşlı yüzük çeşitleri diğerlerine göre biraz daha azdır.

Sedef Taşlı Yüzükler

Sedef taşlı yüzükler sade ve şık görüntüleri ile beğeni toplar. Genelde beyaz renk ve tonlarında bulabileceğiniz bu taş organik kökenlidir. Vücuda dinçlik veren sedef taşı aynı zamanda faydalı özellikler de taşır. Sedef taşlı yüzüklerde çeşit ve fiyat olarak kendinize uygun bir yüzük bulabilirsiniz.

Oniks Taşlı Yüzükler

Yarı değerli bir taş olan oniks taşı genelde siyah ve biraz da gri tonlarında bulunur. İşlenmesi kolay olan ve parlak görünümü ile dikkat çeken bir taştır. Sakinleştirici etkisi olan oniks taşı yüzüklerde de bolca tercih edilir.

Güvenilir Alışverişin Vazgeçilmez Adresi

Erkekler için sahip oldukları yüzüklerin değerini biliyor, her geçen gün ürün çeşitliliğimizi arttırırken %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden taviz vermeden hizmet sunmaya devam ediyoruz. Üst düzey güvenlik özelliklerine sahip olan sitemizden sizde güvenerek alışveriş yapabilir, evinizin rahatlığında 7/24 sorunsuz alışveriş ayrıcalığını diğer mutlu müşterilerimiz gibi sizde Anı Yüzük kalite farkı ile yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.