x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Ay Yıldız Türk Bayraklı Yüzükler

Türk olmanın gururunu aksesuarlarında taşımak isteyenler için tasarlanan 925 ayar gümüşten üretilmiş Ay Yıldızlı yüzüklere uygun fiyat ve bedava kargo ile sahip olmak için hemen sipariş ver!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ay Yıldız Yüzükler

Türklüğün ve Türk’ün en önemli simgelerinden biri olan ay ve yıldızı taktığı aksesuarda taşımak isteyen kişiler için özenle tasarlanan ay-yıldızlı yüzükler sizin de vazgeçilmeziniz olmayı başaracak. Özellikle de son yıllarda popülaritesini arttıran ay yıldızlı gümüş yüzükler, farklı pek çok model seçeneği sayesinde erkeklere kendi tarzlarını yansıtma fırsatı da sağlamaktadır. Bir dönem özel bir televizyon kanalında yayımlanan İsimsizler dizisi sayesinde daha da popüler olan ay yıldızlı yüzükler erkeklerin en çok tercih ettiği gümüş yüzükler arasında yer almaktadır. Bu yüzükler Türk bayrağından esinlenerek ay yıldız işlenmiş farklı tasarımlardan oluşurken farklı renklerle karşımıza çıkar ancak kırmızı arka fonlu olan modeller doğrudan Türk bayraklı yüzüklerdendir. Çeşitli motiflerle de süslenen ay yıldızlı yüzüklere bozkurt, Göktürkçe Türk yazısı, Osmanlı arma ve tuğrası gibi motifler de eşlik etmektedir. Bu şekilde hepimiz için kutsal olan bayrağımız aynı zamanda farklı kişilerin hayat tarzlarını yansıtacak şekilde de kullanıma uygun olmaktadır. Erkek gümüş yüzüklerinde muazzam çeşitlilik kendini Ay Yıldızlı gümüş yüzüklerde de göstermektedir. Taşlı, taşsız, mineli, el işi gibi Türk bayraklı yüzük modelleri her kesimden erkeğin parmaklarını süslemeye devam etmektedir.

Ay ve yıldızın en çok yakıştığı yüzükler arasında yer alan Osmanlı Tuğralı yüzükler anlamı ile de dikkat çekmektedir. Her yüzüğün ayrı bir anlam taşıdığı bu aksesuarlarda ay ve yıldız figürleri de vatan sevgisini vurguluyor. Sevgilerin en yücesi olarak kabul edilen vatan sevgisini vurgulayan Ay-Yıldızlı yüzükler, farklı motiflerle birleştirilerek harmanlanıyor. Bu sayede her erkeğin takmaktan gurur duyacağı farklı yüzüklerin oluşturulması sağlanırken, aksesuar olarak da şık seçenekler sunuluyor

Ay Yıldızlı Yüzüklerin Fiyatları

Bu kategoride satışa sunulan yüzüklerin fiyatları seçilen yüzükte kullanılan malzeme, gramı, yüzüğün oluşturulması aşamasında verilen emek ve el işçiliği gibi farklı kriterlere göre belirleniyor. Anı Yüzük bünyesinde tamamı 925 ayar gümüş olarak bulunan Ay Yıldız yüzüklerin fiyatları bu sebeplerden ötürü farklılık gösterse de fiyat konusunda geniş yelpaze çıkıyor karşımıza. Böylece her bütçeden kişiye en özel tasarımları Anı Yüzük kalitesiyle sizlere sunmuş oluyoruz. Ancak seçilen aksesuar ne olursa olsun bu tip yüzüklerin her erkeğin sahip olması gereken aksesuarlar arasında bulunması tartışılmaz bir gerçek olarak kabul ediliyor.

Ay Yıldız Yüzük Anlamı Nedir?

Ay yıldız motifinin işlendiği yüzükleri diğer yüzükler ile kıyaslamak taşıdıkları anlam itibariyle çok doğru değildir. Çünkü bu yüzükler Türkler için büyük ve derin bir maneviyat anlamı ile yüklüdür. Hilal ve yıldız Türkler için vatanlarını temsil ettiği için kutsal kabul edilmektedir. Şehitlerin dökülen kanının üzerine yansıyan ve bu şekilde Türk bayrağını oluşturduğuna inanılan bu iki simge bu nedenle büyük bir manevi değere sahiptir. Ay ve yıldız Türkler için vatan, memleket, şehitlerin kutsal hatırası anlamına gelir. Bizi bugüne getirenlerin hatırasıdır Türk bayraklı yüzükler.

İsimsizler Dizisi Ay Yıldızlı Yüzük

Ekranların sevilen dizisi "İsimsizler"de vatanlarından vazgeçmeyenler şanlı Türk bayrağına el basarak düşmanlara karşı bir arada olma yemini ediyor. Davasından vazgeçmeyecek kahramanların dizisi İsimsizler'deki Olcay Yüzbaşı'nın ay yıldızlı yüzüğü şimdi Anı Yüzük'te. Bu nadide tasarımlı yüzüğü kişiselleştirme imkanı ile kendinize özel hale getirebilir ve Anı Yüzük güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Bir Ölür Bin Diriliriz Yazılı Ay Yıldızlı Yüzükler

Tarih boyunca şehitlerimiz, vatanını her türlü düşmana karşı canı pahasına savunarak bu güzel yurdu bizlere armağan etti. Bu uğurda milletçe mücadelemiz hala devam ediyor. Her gelen yeni nesil bütün zorluklara ve caydırıcı gelişmelere rağmen kutsal olan vatan savunmasına devam ediyor. Bu yolda cennete gönderdiğimiz şehitlere rağmen bitmeyen bir azimle mücadelemiz devam ediyor. İşte bu ruhu simgeleyen "Bir ölür bin diriliriz" mottosu şanlı Ay Yıldız figürüyle birleşti. Bu çok özel tasarımı büyük bir onurla Anı Yüzük olarak sizlere sunuyoruz.

Kartal Başlı Ay Yıldızlı Yüzükler

Hakimiyet ve gücü temsil eden kartal figürü ile süslenen ve Ay Yıldız motifle birleştirilen gümüş yüzükler de Anı Yüzük'te. Bu yüzükler ortasındaki ısıya dayanıklı zirkon taş ve hilal etrafı çeşitli simgelerle bezenmiş şekilde tasarlandı. Hilal kısmına ve yüzük içine yazabileceğiniz isim veya yazılarla da kişiselleştirilebilir olan bu özel yüzükler ömür boyu garanti avantajı ile sadece Anı Yüzük'te.

En Şık Erkek Yüzükler İçin Sitemize Davetlisiniz

Ay-yıldızlı yüzükler başta olmak üzere en şık erkek yüzük modelleri için AnıYüzük ailesi olarak sizlere farklı tasarımlı en kaliteli yüzükleri beğeninize sunduk. En kaliteli ve en şık yüzüklerin mümkün olan en düşük fiyatlarla satışa sunulduğu sitemiz güvenilir ve kolay sipariş sistemi ile de sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.