x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Kurumsal Aksesuarlar

Kurumunuzu simgeleyen aksesuarlar ile şıklık ve sadakati bir arada yaşamak için beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla hemen sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Mesleğinizin Nişanesi Kurumsal Aksesuarlar

Günlük hayatta kullandığınız yüzük, kolye, cüzdan gibi aksesuarları sıradan bir parça olmaktan çıkarıp mesleğinize özel hale getiren Anı Yüzük ile siz de yaptığınız işi gururla yansıtmanızı sağlayacak gümüş yüzük, rozetli cüzdan, rozet, kolye, çakmak, anahtarlık gibi kaliteli mesleki aksesuarları güvenle sipariş verebilirsiniz!

Mesleklere Özel Kurumsal Cüzdanlar

Asker, polis, özel güvenlik ve bakanlıklar bünyesinde çalışan personeller için ürettiğimiz cüzdanlar ile kurumunuza özel cüzdanınızı hemen sipariş verin! Hakiki deriden ürettiğimiz cüzdan ve kartlık modellerinde hem rozetli hem rozetsiz modeller bulunmaktadır. Rozetsiz cüzdanlar UV tekniği ile mesleğinizin logosunu basabilir, dilerseniz isim de ekleyebiliriz. Bu şekilde kendinize özel cüzdana sahip olabilirsiniz. İsterseniz tercihinizi rozetli cüzdan ve kartlık modellerinden yana kullanabilir, mesleğinizin nişanesini yanınızda taşıyabilirsiniz. Cüzdanlardaki rozetler döküm tekniği ile üretilmiş olup arkası yapışkan metaldir. Hafif ve dayanıklı yapısı ile rozetleri cüzdanlarınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Mesleki Rozetler

Cüzdanlara özel ürettiğimiz rozetleri isterseniz ayrı şekilde alarak da halihazırda kullandığınız cüzdana yapıştırabilirsiniz. Üstelik sadece cüzdan rozetleri değil yaka ve kemer rozet çeşitlerine de Anı Yüzük güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Asker, polis, özel güvenlik, adalet bakanlığı, sağlık bakanlığı, itfaiye, zabıta, DHMİ gibi farklı kurumlara ait rozetleri bedava kargo ile sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Kolyeler: Asker ve Polis Kolyeleri

Kurumsal aksesuarlar koleksiyonuna en son eklediğimiz parça olan kolyeler şu an sadece asker ve polis kolyeleri olan üretilmektedir. 925 ayar gümüşten ürettiğimiz bu kolyelerde tercihinize göre farklı zincir uzunlukları tercih edebilirsiniz. Kartal başlı modellerde ise lazerle istediğinizi yazdırarak kişiselleştirebilirsiniz. Polis ve asker kolyelerini zincir dahil fiyatıyla ve ücretsiz kargoyla adresinize göndermekteyiz.

Kurumsal Anahtarlıklar

Kurumsal amblemlerinizi günlük hayatta kullandığınız anahtarlıklara işleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Hem günlük hem de iş hayatınızda kullanabileceğiniz bu anahtarlıkları uygun fiyatlar ve bedava kargo fırsatıyla güvenle sipariş verebilirsiniz.

Mesleğe Özel Baskılı Kurumsal Çakmaklar

Günlük hayatta her daim yanınızda taşıyabileceğiniz zippo tipi çakmaklarla siz de kendinize ve mesleğinize özel bir çakmağa sahip olabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Asker, polis, zabıta, özel güvenlik ve diğer kurumlara ait çakmakları Anı Yüzük'ten güvenle sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz renkli baskılı çakmak ile kendinize veya işinize özel logoyu da çakmağınıza bastırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.