Hava Kuvvetleri Cüzdanları

Kahraman  askerlerimize özel ürettiğimiz HKK rozetli ve baskılı cüzdanlara Anı Yüzük güvencesi ve bedava kargo ile hemen sahip olun!

Sıralama seçin

Hava Kuvvetlerine Özel Cüzdan

Kendiniz veya sevdikleriniz için alabileceğiniz kişilleştirilebilir HKK rozetli ve baskılı deri cüzdanlar Anı Yüzük'te! Kurumsal aksesuarın kaliteli ve vazgeçilmez adreslerinden biri olarak kahraman askerlimize özel hazırladığımız aksesuar koleksiyonunda Hava Kuvvetleri mensuplarını da unutmadık. Birinci sınıf hakiki deriden özenle üretilmiş cüzdan ve kartlık çeşitleri ile siz de kendiniz veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Farklı cüzdan ve kartlık tiplerinden dilediğinizi seçerek ihtiyacınıza en uygun modele sahip olabilir üstelik isim yazdırma seçeneği ile kendinize özel hale getirebilirsiniz.

HKK Rozetli Cüzdan

HKK rozetli cüzdanlarda klasik, kartlık ve para tokalı olmak üzere üç farklı cüzdan tipi bulunmaktadır. Kişisel zevk ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz HKK rozetli bu cüzdanların tümü hakiki deriden üretilmektedir. Bu sayede kaliteli ve uzun ömürlü bir aksesuara sahip olurken aynı zamanda mesleğinizi de gururla yansıtabileceksiniz.

Hava Kuvvetleri rozetli cüzdanlarda siyah, bordo ve kamuflaj desenli cüzdanlar bulunmaktadır. Kamuflaj desenli modellerde siyah, lacivert, gri ve yeşil renkler yer almaktadır. Bu sayede siz de kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz rozetli cüzdanınıza zengin renk seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Rozetli cüzdanlardaki rozetler döküm tekniği ile üretilip metal olmaktadır. Dayanıklı ve şık yapısıyla cüzdanınıza kusursuz bir görünüm katarken aynı zamanda hafif yapısıyla size yük olmayacaktır. Türk Hava Kuvvetleri rozetlerimizde "personel" ve "güvenlik" yazan iki farklı seçenek de sizlere sunulmaktadır.

Hediyelik Kişiye Özel Hava Kuvvetleri Cüzdanı

HKK logolu ve isimli kişiye özel cüzdanlar ile siz de kendinizi veya asker sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. UV renkli baskı tekniği ile kullanılarak baskı yapılan bu cüzdanlar ile sevdiklerinize özel hediyenize Anı Yüzük aracılığı ile sahip olabilirsiniz. İster para tokalı ister fermuarlı kartlık cüzdan modellerinden dileğinizi seçebilir dilerseniz askerlere özel kamuflaj renk cüzdanlara yönelerek hediyeniz çok daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Rozetli modellerin aksine Türk Hava Kuvvetleri baskılı cüzdanlara dilerseniz birden çok logo bastırarak değer verdiğiniz ve sizi ifade eden nişaneleri gururla üzerinizde taşıyabilir veya hediye olarak sevdiklerinize alabilirsiniz. Üstelik tüm fırsatlar bedava kargo seçeneği ile sizlere sunulmaktadır!

HKK Kartlık ve Cüzdan Fiyatları

Klasik, kartlık, para tokalı ve fermuarlı modellerden oluşa Türk Hava Kuvvetleri rozetli ve baskılı cüzdanların fiyatları tercih edeceğiniz modele ve kampanya dönemlerine göre farklılık gösterebilmekle beraber altmış dokuz lira ile yüz lira arasında değişmektedir. Hakiki deriden üretilen cüzdanlarımızda bu fiyatlara isim yazdırma seçeneği ve kargo da dahildir.

Asker Cüzdan ve Kartlıklarında Adres Anı Yüzük!

Vatanımız için fedakarlıklarla çalışan cesur askerlerimiz için ürettiğimiz tüm asker cüzdanları KKK, DKK, HKK ve Jandarma seçenekleri ve uygun fiyatlarla Anı Yüzük'te. Siz de hemen bedava kargo ile siparişinizi tamamlayın, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.