x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Jandarma Yüzükleri

Birbirinden özgün tasarımlarla hazırlanan Jandarma ve Jöh gümüş yüzüklere ömür boyu garanti ve ücretsiz kargo ile sahip olmak için alışverişinizi şimdi tamamlayın!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

JGK Devre Yüzükleri

Anı Yüzük'ün sahip olduğu geniş asker aksesuarları koleksiyonunda yer JGK'ya özel devre yüzükleri de bulunmaktadır. Diğer asker yüzükleri gibi 925 ayar gümüşten ustalıkla üretilen bu yüzüklerde hem jandarma hem de jandarma özel harekat mensupları için farklı modeller bulunmaktadır. Taşlı, taşsız, kartal başlı, pençeli , mineli gibi farklı yüzük tasarımlarının bulunduğu bu koleksiyona siz de göz atın, beğendiğiniz modeli hemen sipariş verin!

Jandarma Devre Yüzükleri

Jandarma devre yüzükleri taşlı, taşsız ve mineli modellerde oluşmaktadır. Taşlı yüzüklerde kırmızı ve mavi taş seçeneğinden istediğinizi seçebilirsiniz. Taşlar, ısıya dayanıklı orijinal zirkon taşlardır. Bu yüzüklerde klasik tasarımlı, tak kartal başlı ve çift kartal başlı devre yüzükleri yer almaktadır Mineli modelde ise kırmızı mineli yüzük bulunmaktadır. Yüzük numaranıza göre özenle üretilen bu gümüş aksesuarlar tek başınıza veya arkadaşlarınızla toplu şekilde sipariş verebilirsiniz.

Jandarma Özel Harekat (JÖH) Devre Yüzükleri

JÖH yüzükleri de diğer asker yüzükleri gibi 925 ayar  gümüşten üretilmektedir. Yine taşlı, taşsız ve mineli yüzük modelleri bulunmaktadır. Kartal başlı modellerde hilal kısımlarına ve yüzük içine yazı yazdırma seçenekleri ile yüzüğünüzü kendinize veya sevdiklerinize özel hale getirme imkanını da sizlere sunuyoruz. Ömür boyu garantili bu yüzüklere kredi kartı, kapıda ödeme ve havale/eft ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Jandarma Asayiş Yüzüğü

Geniş jandarma devre yüzüğü koleksiyonumuzda yer alan jandarma asayiş devre yüzüklerine de Anı Yüzük ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Yüzük numaranıza göre özel üretilen bu yüzükleri kişiselleştirme ve ömür boyu garanti imkanı ile siz de sipariş verebilir, kaliteli bir aksesuarın sahibi olabilirsiniz.

Jandarma Komando Yüzüğü

Jandarmaya mensup komando asker için özgün tasarımlı yüzükleri kurumsal aksesuarın adresi Anı Yüzük'te bulabilirsiniz. 925 ayar gümüşten ustalıkla üretilen jandarma komandı yüzüklerini kırmızı ve mavi zirkon taş seçenekleri ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

Jandarma Uzman Çavuş Yüzüğü

Jandarmada görevli rütbelerden biri olan uzman çavuşlara özel modele de Anı Yüzük ile sahip olabilirsiniz. Uzman çavuş rütbesinin işlendiği kartal başlı yüzüğe mavi ve kırmızı taş seçeneği ile sahip olabilir, dilerseniz yüzük içerisine lazer yöntemi ile istediğiniz yazıyı ekleyebiliriz.

Jandarma Askere Hediye Yüzük

Jandarma ve JÖH mensubu kişilere onların kutsal mesleğinin bir nişanesi olarak alabileceğiniz devre yüzüğü ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 925 ayar gümüşten üretilen bu yüzükleri onlar için kişiselleştirebilir ve ömür boyu garanti imkanı ile kusursuz bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Jandarma mensubu sevdiğinize hediye almak ve onu mutlu etmek Anı Yüzük güvenli alışveriş ile şimdi çok kolay!

Jandarma Yüzüklerinde Güven ve Kalite Anı Yüzük'te

Siz de hemen aniyuzuk.com'a gelerek ister tek ister toplu sipariş talebinde bulunabilir mensubu olduğunu şanlı mesleğin nişanesini her daim parmaklarınızda taşıyabilirsiniz. Hemen sipariş verin, ücretsiz kargo ile gönderelim!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.