Payitaht Abdülhamid Dizisi Halil Halid Andız Ağacı Tesbihi Yeşil

Ürün Kodu :PAYİTAHT-019
%17
119,90
99,90
Kampanya
ÜCRETSİZ KARGO Tüm Türkiye’ye kargo
bedava!
NE ZAMAN ULAŞIR ? Siparişleriniz kargoya verildikten sonra
2-5 iş günü içerisinde teslim edilir.
İADE VE DEĞİŞİM İade ve Değişim Garantimizle
Mutluluğunuz Garanti :)
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256Bit Rapid SSL İle
Bilgileriniz Güvende
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Payitaht Abdülhamid Dizisi Halil Halit Andız Ağacı Tesbih Yeşil

  • Tür: Andız ağacı tesbihi
  • Tane sayısı: 17'li
  • Tam boy: 19 cm
  • Tane boyu: Yaklaşık 14 mm x 15,5 mm

  Payitaht Abdülhamid Dizisi Halil Halit Tesbihi AnıYüzük'te!

  Osmanlı Devleti Padişahları arasında özel bir yeri olan II. Abdülhamid’in 33 yıllık taht mücadelesini ekrana taşıyan "Payitaht Abdülhamid" dizisi aksesuarları lisanslı ürün olarak sadece Anı Yüzük'te.

  Dizide,izleyicinin Halil Halid'i canlandıran Gürkan Uygun'un canlandırdığı Halil Halid'in taşıdığı tesbih sitemizde diziyle aynı anda satışta. 
  Abdülhamid’in dünyadaki gözü, kulağı olan Halil Halid, nerede bir haksızlık görse müdahil olur, sessiz kalamaz! Yumrukları da, belinde taşıdığı bıçağı ve boynunda taşıdığı kolyesi kadar ölümcüldür. Bileğini büken, sözünü çiğneyen adam yoktur.

  Halil Halid Kimdir?

  Osmanlı Devleti'nin son döneminde yetişmiş yaşadığı dönemin önemli siyaset ve bilim adamlarından biridir. İngiltere Cambrige Üniversitesi'nde ders veren ilk Osmanlı bilim adamı olarak bilinen Halid, üniversite'de ders veren ilk Osmanlı vatandaşı olmuş ve "Üstad-ı Ulum" unvanını almıştır. Osmanlı Devleti’nin Londra konsolos yardımcılığı yapmış, bu dönemde İngiltere’nin Ortadoğu politikalarını ele alan raporunu II.Abdülhamid'e sunmuştur. Kısa dönem Ankara Milletvekilliği yapmış, 1915 I. Dünya Savaşı yıllarında Almanya’ya giden heyetin içinde yer alarak bu dönemde İngiliz emperyalizminin aleyhinde çalışmalar yürütmüştür. Zatüre hastalığı nedeniyle 30 Mart 1931’de İstanbul’da yaşamını yitirmiştir. Merkezefendi mezarlığındaki aile kabristanına defnedimiştir. Ardında çok sayıda eser, kitap, makale ve çalışma bırakmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.