Polis Aksesuarları

Toplumun düzeni ve güvenliği için canla başla çalışan değerli polislerimize özel ürettiğimiz garantili gümüş yüzük, deri cüzdan, rozet, kolye ve diğer tüm aksesuarları şimdi güvenle sipariş verin!

Sırala
Görünüm :
Toplam 163 ürün görüntüleniyor.

Polis

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan polis teşkilatı kamu düzenini, vatandaşın can ve mal güvenliği sağlayan kurumdur. Bu mesleği icra eden kişilere de polis denmektedir. Polislere yasa uygulayıcı olan kamu görevlileri olmaktadır. Değişik birimleri olan polislerin görevleri içinde tehlikeli ve zorlu işler de olmaktadır. Gecesi gündüzü veya resmi tatili kesin çizgilerle belli olmayan bu meslek ülkemizde değerli ama özveri gerektiren meslek grupları içindedir.

Türkiye'de polislik teşkilatı 1845'de İstanbul'da kurulmuştur. Cumhuriyet döneminde de varlığını devam ettirmiş ve halen görevini yerine getiren bir teşkilattır. İçişlerine bağlı olan polis kurumu ülkenin çeşitli yerlerinde il ve ilçe emniyet müdürlükleri olarak teşkilatlanmıştır. Ayrıca PMYO ve POMEM gibi polis yetiştiren okullarda ülkemizin çeşitli yerlerinde hizmet vermektedir.

En Kaliteli Polis Aksesuarları Anı Yüzük'te

Toplumsal düzenin sağlanmasındaki en önemli görevlerden biride hiç kuşkusuz ki polislere aittir. Her çocuğun hayalini süsleyen polislik mesleği çalışma saatlerinin uzun ve yorucu olması, can güvenliğin her an tehdit edilmesi ve sürekli olarak atamalar ile karşı karşıya kalınması gibi pek çok sorun nedeni ile ne kadar zor olursa olsun aynı zamanda çok gurur verici bir meslektir.Bu nedenle ne kadar zor olursa olsun pek çok kişi polis olmak istemektedir. Zorlu süreçleri geçerek polis olma başarısını gösteren kişiler kadar ileride polis olmak isteyen ya da çok istemesine rağmen polis olmayı başaramayan kişiler içinde polis aksesuarları ile bu mesleğe duyulan aşkın gözler önüne serilmesi mümkündür.

Polis aksesuarları diyince ilk akla gelen sitelerden olarak sizlere en iyi kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile sizlere zevkinize en uygun polis aksesuarını sunmak istiyoruz. Bunlar ürünler arasında 925 ayar gümüş polis yüzük ve kolyeleri, hakiki deri rozetli cüzdanlar, rozetler, çakmak ve anahtarlıklar bulunmaktadır. Siz de en beğendiniz polis ürününü Anı Yüzük güvencesi ile rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Polis Yüzükleri

Parmağında taşıdığı yüzük ile mesleğine duyduğu bağlılığı ve sevgiyi dile getirmek isteyen kişilere özel polis yüzükleri tasarlanmaktadır. Bu polis yüzükleri tek alınabileceği gibi toplu halde polis devre yüzüğü olarak da alınabilir.

Sitemizdeki polis yüzük modelleri taşlı ve  taşsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Taşlı polis yüzüklerinde zirkon taşını kullanmaktayız. Zirkon taşı ısıya dayanıklı ve şık olması sebebi ile tercih etmekteyiz. Yüzüğünüzde kırmızı veya mavi taş renklerini seçebilirsiniz. Taşlı yüzüklerimizde tek kartal başlı, çift kartal başlı ve pençeli modeller bulunmaktadır. Hilal kısımlarına veya yüzük içine istediğiniz yazıyı da lazer yöntemi ile ekleyebilmekteyiz. Genel olarak birçok modelimizde zaten polis yazısı da işlenmiş olarak bulunmaktadır ama isterseniz değiştirilebilir. Polis yüzükleri arasında polis, polis teşkilatı, çevik kuvvet ve pöh gibi modeller mevcuttur.

Anı Yüzük olarak polis devre yüzükleri tamamen 925 ayar gümüşten üretiyor ve ömür boyu garanti veriyoruz. Sipariş sırasında vereceğiniz yüzük ölçüsüne göre atölyemizde üreterek polis yüzüğünü istediğiniz adrese ücretsiz kargo ile de gönderiyoruz.

Polis Cüzdanları

Rozetli polis cüzdanlarını Anı Yüzük'ten güvenle sipariş verebilirsiniz. Hakiki deri cüzdanları dayanıklı metal cüzdan rozetiyle beraber gönderiyoruz ancak kötüye kullanımı engellemek için polis rozetli cüzdanları sadece polislere satıyoruz ve emniyet birimleri ile polis okullarını adres olarak kabul ediyoruz.

Polis cüzdanlarında kamuflaj desenli klasik cüzdan, siyah renk klasik cüzdan, kartlık cüzdan ve para tokalı kartlık cüzdan modellerimiz bulunmaktadır. Tüm bu cüzdanlar hakiki dana derisi olup dayanıklı modellerdir. Klasik cüzdan hem para hem kart taşımak için uygunken para tokalı model daha zarif ve kart taşımaya daha çok müsaittir. Siz de rozetli polis cüzdanlarını sitemizden güvenle sipariş ederek mesleğinize özel bir aksesuarın sahibi olabilirsiniz.

Polis Rozetleri

Polis rozetleri de Anı Yüzük olarak sizlere sunduğumuz çeşitler içerisinde yer almaktadır. Polis rozetlerinde farklı tasarımlarımız ile size seçme imkanı da sunmaktayız. Bu şekilde zevkinize en uygun rozetin sahibi olabilirsiniz. Gümüş renk ve mavi renk polis rozetlerimiz bulunmaktadır.

Polis rozetlerinde farklı kullanım amaçlarına hitap eden modellerimiz de mevcuttur. En çok tercih edilen cüzdan rozetlerinin yanı sıra polis kemer rozeti ve yaka rozeti çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Bu şekilde mesleğinizi yansıtan size özel aksesuarlarını dilediğiniz şekilde her daim yanınızda taşıyabilirsiniz. Polis rozetleri de sadece polislere satılmaktadır.

Polis Kolyeleri

Anı Yüzük olarak büyük fedakarlıklarla çalışan polislerimiz için koleksiyonumuzu genişlettik ve onlar için 925 ayar gümüşten kolyeler de üretmeye başladık. Mesleğinize özel polis kolye modellerine de Anı Yüzük ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. İsim yazarak kişiselleştirme imkanı da bulunan polis kolyelerinde zirkon taşlı veya taşsız modellerimiz bulunmaktadır. Polis kolyesi kendiniz için güzel bir jest veya sevdikleriniz için hoş bir hediye olabilir.

Polis Çakmakları

Geniş kurumsal ürün yelpazemiz ile hitap ettiğimiz polis teşkilatı için polis çakmaklarımız da mevcuttur. Zippo tipi bu çakmaklar ile de mesleğinizi yansıtabilirsiniz. Üzerine isim yazma veya istediğiniz logoyu da basma imkanımız bulunmaktadır. Kargodaki güvenlik sebebi ile polis çakmaklarının boş şekilde gönderildiğini de hatırlatmak isteriz.

Polis Anahtarlıkları

Kahraman polislerimiz için oluşturduğumuz koleksiyonda anahtarlıklar da bulunmaktadır. Hem polis hem de pöh için ürettiğimiz anahtarlıklar ile kombinlerinizi ufak bir detayla tamamlama fırsatını sizlere sunmaktayız. Polis anahtarlık çeşitlerimizi sitemizden inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Polis Aksesuarlarının adresi Anı Yüzük

Güvenliğimiz için canla başla çalışan polis memurlarımız ve geleceğin teminatı polis öğrencileri için tasarladığımız gümüş yüzük, kolye, deri cüzdan ve diğer tüm polis aksesuarlarını Anı Yüzük güvencesi ile adrese teslim bedava kargo ile hemen sipariş verin mesleğinize özel en şık aksesuarların sahibi olun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.