Toplumun düzeni ve güvenliği için canla başla çalışan değerli polis özel harekatlara özel... Bu kutsal mesleğe ait kurumsal detayları cüzdandan anahtarlığa, baskılı çakmaklardan rozetlere birçok aksesuar üzerinde modern çizgilerle harmanlayarak beğenilerinize sunuyoruz. Fonksiyonel olmasının yanında şık ve kaliteli görünümleriyle de tercih edilen bu aksesuarlar ile şıklık ve sadakati bir arada yaşayabilirsiniz.

Sırala
Görünüm :
Toplam 130 ürün görüntüleniyor.

Polis Özel Harekat

Bir insanın polis olmaktan daha fazla isteyebileceği tek şey özel harekât polisi olmaktır. Dünyanın en zor görevlerinden biri olmasına rağmen aynı zamanda en gurur verici mesleği olması nedene ile Polis Özel Harekât üyeleri son derece ayrıcalıklı insanlardır. İşte bu ayrıcalığı kullandığı tüm aksesuarlarda yaşamak isteyen kişilere yönelik olarak polis özel harekât aksesuarları satışa sunulmaktadır. Üzerinde özel harekât yazısının işlendiği bu aksesuarlar ile sizde mesleğinizden duyduğunuz gururu yansıtabilir, aynı zamanda şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Parmağınızda Mesleğiniz Işıldasın

Gecesi gündüzü, tatili ve bayramı olmayan en zor mesleklerden biri olan polislik görevi aynı zamanda vatanın her karış toprağını korumanın üstlenilmesi nedeni ile de oldukça gurur vericidir. Polis Özel Harekât aksesuarları yaşanan bu gururun gözler önüne serilmesi açısından oldukça önemli kabul edilirken bu alanda hiç tartışmasız en çok yüzük modelleri tercih edilir. Gümüş erkek yüzükleri üzerine işlenen özel harekât yazısı bu yüzükleri daha da özel hale getirirken kartal işlemeli ve ay yıldız bayraklı yüzükler vatan sevgisini vurgular. Yine eski dillerde Türk yazılı yüzükler de polis özel harekât mensuplarının en çok tercih ettikleri modellerden biridir.

Polis Eşleri İçin Hediye Arayama Son

Eşi ya da babası / annesi polis olan kişiler için hediye almak artık çok daha kolay. Çünkü polislere özel olarak üretilen bu eşsiz aksesuarlar hem onların en sevdiği aksesuarları haline gelecek hem de meslekleri ile ilgili olduğu için de gurur duymalarını sağlayacaktır. Anı Yüzük olarak bizler için canlarını tehlikeye atan polis özel harekât üyelerine saygı ile severek kullanacaklarına inandığımız yüzlerce aksesuar türünü uygun fiyatlarla satışa sunuyor, onlara karşı duyduğumuz minneti bir kere daha dile getiriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.