Adalet Bakanlığı Cüzdanları

Adalet Bakanlığı, CTE ve DSM için metal rozetli hakiki deri cüzdanları güvenle sipariş verin!

Kişiye ve Mesleklere Özel Aksesuarlar

Kurumsal aksesuar denince akla gelen online alışveriş sitelerinden biri olarak asker, polis ve bakanlıklara özel aksesuarlar en şık ve kaliteli halleri Anı Yüzük'te. Yüzükten kolyeye, rozetten cüzdana kadar birçok çeşidin yer aldığı koleksiyonumuzda siz de kendinize ve sevdiklerinize en uygun aksesuarı uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Asker, polis ve bakanlıklar için üretilen aksesuarların cüzdan ve kartlık modellerinde hakiki deriden üretim yapılmaktadır. Rozetlerle tamamlanan bu ürünlerde memurlar veya memur olmak isteyenler için özenle üretilen takı ve aksesuarları siz de Anı Yüzük güvencesi ile sipariş verin, adresinize gelsin!

Adalet Bakanlığı Rozetli Cüzdan

Kurumsal aksesuarların kaliteli adresi Anı Yüzük'te Adalet Bakanlığı mensuplarını da unutmadık. Hakiki deriden üretilen rozetli cüzdanlar ile siz de mesleğinize özel cüzdan veya kartlığa sahip olabilirsiniz. Adalet Bakanlığı rozetleri metal olup arkası yapışkanlıdır. Bu rozetleri ayrı sipariş verebileceğiniz gibi Anı Yüzük güvence ve kalitesiyle cüzdanlı şekilde bu sayfadan sipariş verebilirsiniz. Klasik, kartlık ve para tokalı cüzdan modelleri olarak sahip olabileceğiniz cüzdanlar ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Ceza ve Tevkifevleri (CTE) Cüzdanları

Adalet Bakanlığına mensup CTE personelleri için ayrı cüzdanlarımız bulunmaktadır. CTE rozetleri iki farklı model olarak sizlere sunulurken cüzdanlar yine klasik, kartlık ve para tokalı modeller olarak üç farklı şekilde sizlere sunulmaktadır. CTE rozetli cüzdanlara isterseniz isminizi yazdırarak kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü (DSM) Cüzdanları

Adalet Bakanlığı bünyesinde yer alan DSM personelleri için üretilen rozetli cüzdanlara Anı Yüzük ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. DSM cüzdan rozetleri döküm tekniği ile üretilmiş olup metaldir ancak hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Cüzdanlar ise diğer kurumsa cüzdanlarımız gibi yüzde yüz hakiki deriden imal edilmiştir. DSM cüzdanlarına isim de yazdırabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Cüzdanlarına Anı Yüzük Güvencesi ile Sahip olun!

Adalet Bakanlığı personelleri ile CTE ve DSM personelleri için üretilen metal rozetli hakiki deri cüzdanlar ile mesleğinize özel bir aksesuara sahip olabilir veya memur sevdiğiniz kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatını kaçırmadan şimdi sipariş verin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.