x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

El İşçiliği Gümüş Yüzük

Kalemkar işçilik ile özenle hazırlanmış Erzurum el işi yüzükleri farklı model seçenekleri, uygun fiyat ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla şimdi sipariş verin adresinize gelsin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

El İşi Erkek Yüzükleri

Emeğin kattığı güzellik sayesinde çok daha şık ve etkileyici bir görünüme kavuşturulan el işi erkek yüzükleri tarzını en kaliteli şekilde göstermek isteyen erkeklere hitap etmektedir. Birbirinden şık modellerin el işçiliği ile çok daha kaliteli bir şekilde işlendiği bu modellerde bu sayede çok daha etkileyici bir görüntü elde edilebilmektedir. Bu alanda Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük sanatkârlara ev sahipliği yapan Erzurum’da kurulan özel atölyelerde işlenen bu yüzükler farklı tasarımları ile öne çıkmaktadır.

Erzurum İşi Erkek Gümüş Yüzük

Erzurum işi olarak anılan bu yüzüklerin en büyük özelliği üzerine emek vererek çalışan sanatkârın hayal gücüne bağlı olarak son derece etkileyici tasarımların ortaya çıkarılabilmesidir. Üzerine yapılan işlemeler sanatkârın yeteneğini sergilerken tasarımda birbirinden farklı doğal taşların kullanılması ile de son derece farklı modeller ortaya çıkarılmaktadır. Özel el işçiliğine sahip olan yüzükler doğal taşlı olarak tasarlanabilirken taşsız gümüş erkek yüzükleri de bulunmaktadır. Bunun en önemli nedeni her iki zevke sahip olan erkeklere de severek kullanabilecekleri aksesuarları satın alma fırsatı sunabilmektir.

El Yapımı Yüzük Modelleri

Erzurum El İşi Tuğralı Yüzük

Erkek yüzüklerinin en çok satılanları arasında yer alan Osmanlı Tuğralı Yüzükler Erzurumlu ustaların ellerinde bambaşka bir güzelliğe kavuşuyor. Her detayında farklı bir anlam taşıyan bu yüzükler eşsiz işçilikleri ile çok daha etkileyici bir hale getirilirken şık olmayı alışkanlık haline getiren erkekler için de uygun aksesuarlar sunulmuş oluyor. Genelde Osmanlı Tuğrasının kabartma şeklinde yüzüğün üzerine işlendiği bu eşsiz parçalar ile köklerine bağlı kalan erkeklere bunu herkese gösterme fırsatı da veriliyor.

Erzurum El İşi Taşlı Yüzük

Taşlı yüzük tercihini el işi özeni ile hazırlanmış yüzüklerle birleştirmek isteyen beylerin tercihi olan el yapımı taşlı yüzükler kehribar ve akik gibi doğal taşlarla tamamlanmaktadır. 925 ayar gümüşten üretilen bu yüzükler farklı renk seçenekleri ile de size seçme şansı sunmaktadır.

Erzurum El İşi Elif-Vav Yüzükler

Yüzüklerinde derin anlamlı motifler taşımak isteyen erkekler titizlikle hazırlanmış el yapımı elif-vav motifli yüzüklere yönelmektedir. Elif ve vav motifli el yapımı yüzükler kabartmalı olabildiği gibi mineli de olmaktadır.

Erzurum El İşi Zihgir Yüzükler

Başparmak yüzüğü dediğimiz zihgir model tercih eden beyler için de el yapımı zihgir yüzük modelleri internet sitemizde beğeninize sunulmaktadır. Çeşitli motif ve işlemelerle süslenmiş bu zihgirleri Anı Yüzük güvencesi ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

El İşi Kalemkar Yüzük Fiyatları

Yüzüğün gramı, işçiliği ve kampanya dönemleri gibi etmenler fiyatı etkilemekle beraber 925 ayar gümüş el işi yüzük fiyatları genel olarak doksan lira ile iki yüz elli lira arası değişmektedir.

Kalemkar Yüzükler İçin Kalitenin Adresi Anı Yüzük

Erzurum’da kurduğumuz özel atölyelerimizde bölgenin en iyi ustaları tarafından özenle işlenen en iyi parçaları Anı Yüzük olarak sizlere ulaştırmanın haklı gururunu duyuyoruz. Tasarımda sadece kendimizin de severek takacağı en şık yüzüklere yer veriyor, farklı zevklere hitap edebilmek için her kategorimizde birbirinden şık erkek gümüş yüzük modellerine yer veriyoruz. El işi erkek yüzükleri ile tarzını ve kalitesini parmağında taşıdığı yüzüklerle de ortaya koymaktan hoşlanan erkeklere hitap etmeyi amaçlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.