Gümüş Arapça Yüzükler

Derin anlamlı Arapça harfler ve sözler ile stilinize uygun olarak tasarlanan 925 ayar gümüşten üretilmiş Arapça yazılı yüzükleri uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile sipariş verin!

Arapça Yazılı Yüzükler

Taşıdığı aksesuarda sadece şıklığa önem vermeyen, aynı zamanda o aksesuarın kendisine ait izler taşımasını isteyen kişiler çoğunlukla Arapça yüzükleri tercih etmektedir. Üzerinde yer alan Arapça yazılar ile oldukça derin ifadeler taşıyan bu yüzükler tarzınız kadar karakterinizi ve fikirlerinizi de yansıtmanıza olanak sağlamaktadır.

Arapça Yazılı Yüzük Fiyatları

925 ayar gümüşten üretilen Arapça yazılı yüzüklerin fiyatları seksen ile iki yüz elli lira arasında değişmektedir. Yüzüğün modeli, gramı ve işçiliği fiyatları etkilemektedir.

Arapça Yüzük Modelleri

Arapça yüzükler kategorisinde çeşitli modeller bulunmaktadır. Bunların her biri kendine has özel bir anlam taşırken farklı tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Arapça gümüş yüzük modelleri arasında Nal-ı Şerif, Kelime-i Tevhid, şüphe tek gerçektir yazılı, ebced hesaplı gibi değişik yüzükler yer almaktadır.

Kelime-i Tevhid Yazılı Yüzük

Arapça yüzüklerin arasında öne çıkanlardan biride üzerine Kelime-i Tevhid işlenen yüzüklerdir. Tevhid inancını parmağında taşımak isteyen ve yüzüğüne her dokunduğunda tevhid getirmesi gerektiğini hatırlamak isteyen erkeklere hitap eden bu yüzük son derece yüksek bir manevi değere sahiptir. Dini erkek yüzükleri arasında yer alan eşsiz parça hem şıklığınıza şıklık katacak hem de dini değerlerinizi size hatırlatarak manevi olarak ta yükselmenizi sağlayacaktır.

Nal-ı Şerif Yüzük

Nalı Şerif son peygamber Hz.Muhammed 'e ait olan bir sandelettir.İslam ve Osmanlı kültüründe önemi büyük olan bu simgenin kişiyi çeşitli belalardan koruduğuna ve bereket getirdiğine inanılır. Bu yüzden peygamberden bir nişane taşımak isteyenler için Nal-ı Şerif gümüş yüzükler tercih edilmektedir.

Edep Ya Hu Yazılı Yüzük

Dinimizde ibadetler kadar kişinin güzel ahlaklı olmasının da büyük bir önemi vardır. Güzel ahlak, terbiye, hayâ ve nezaket dinin emirleri arasında yer alır. Kelime anlamı olarak toplumun ortak değerlerine ve toplumun törelerine uygun davranış olarak kabul edilen edep kişilik değerleri arasında da ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle “Edep Ya Hu” yazılı yüzükler diğer Arapça yüzükler arasından sıyrılarak öne çıkmayı başarmaktadır. Özellikle de Hat sanatı kullanılarak gümüş yüzüklere işlenen bu söz parmağınızda her an size kendisini hatırlatacak ve davranışlarınıza daha dikkat etmenizi öğütleyecektir.

Şüphe Tek Gerçektir Yüzük

Bir Arap atasözü olan bu söz taşıdığı derin anlam ile dikkat çekmektedir. Arap harfleri ile yazılmış Süphe tek gerçektir yüzüğüne Anı Yüzük güvencesi ile siz de sahip olabilirsiniz.

Arapça Hak Yazılı Yüzük

Üzerine Arapça harfler kullanılarak “Hak” yazılı yüzükler de yine yüksek manevi değere sahip olan gümüş yüzükler arasında yer almaktadır. Size her daim Hakkı hatırlatacak olan bu yüzükler sayesinde manevi değerlerinizi yükseltme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizi Allah’a daha da yakınlaştıracak olan bu aksesuarlar ile aynı zamanda şıklığınızı da tamamlayacaksınız.

Ebced Hesabı Yüzük

Arapçadaki harflerin hatırlanması için düzenlenen bir harf dizisi ile bu dizide her harfe karşılık gelen bir rakam değeri sistemi ve diziyi oluşturan sekiz kelimenin ilk adına ebced denmektedir. Bundan yola çıkarak çeşitli hesaplamalar yapılmaktadır. Arapça sayılardan oluşan ebced hesabı yüzükleri internet sitemizden inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Şık Gümüş Aksesuarların Beğenilen Adresi aniyuzuk.com

Aksesuar kullanmayı seven kişiler için özenle tasarlanan aniyuzuk.com en şık aksesuarların en iyi fiyatlarla satışa sunulduğu son derece özel bir sitedir. Sadece kalitenin öne çıktığı en şık ürünleri satışa sunduğumuz sitemiz güvenilir e ticaret sitesi standartlarında hizmet vermektedir. Her siparişin özenle hazırlandığı ve kusursuz olarak adreslerine teslim edildiği Anı Yüzük olarak sözümüz senettir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.