Atatürk Yüzükleri

Şık, özgün ve kaliteli seçenekler için hemen Atatürk yüzükleri koleksiyonunda gezintiye çıkın ve kendinize ya da sevdiklerinize hediye alarak güzel ve anlamlı bir jest yapın...

Atatürk Yüzükleri

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önder Atatürk’ün üzerine işlendiği yüzükler ile hem vatan sevginizi ortaya koyabilir, hem de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Erkekler için özel olarak tasarlanan gümüş yüzükler arasında yer alan Atatürk yüzükleri üzerine Atatürk’ün silueti ve imzası işlenerek son derece şık bir görüntünün elde edilmesi sağlanmaktadır. Düşünceleri ve zekası ile tüm dünyanın takdirini kazanmayı başaran ulu önder Atatürk ileri görüşlülüğü ile de öne çıkan liderler arasında yer almaktadır.

Günlük şıklığın vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan gümüş yüzükleri stilinize uygun olarak tasarlıyoruz. Aksesuar seçimleriyle kendini ifade eden özgün erkeklerin tercih ettiği gümüş erkek yüzükler arasında Atatürk ve Türkiye motifli yüzükler oldukça önemli bir yer tutar. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, imzası ve Türk bayrağı motifleriyle tasarlanan Atatürk yüzükleri ile şıklığın tamamlayabilirsiniz. 

Lider Olanlara, Lider Yüzüğü Yakışır

Liderlik yönünü ortaya koyan kişilere hitap eden Atatürk yüzükleri kendi liderliğine güvenen erkeklere hitap etmektedir. Genelde kırmızı mine üzerine işlenen bu yüzükler şık bir tasarıma sahip oldukları için görsel açıdan da tercih edilmektedir. Tarzını taktığı yüzükler ile de ortaya koymayı seven stil sahibi erkeklere hitap eden bu modelde yüzüğün şıklığı kadar taşıdığı anlamla da öne çıkmayı başarmaktadır.

Atatürk Yüzüğü Fiyatı Ne Kadar?

Altın ve gümüş olarak tasarlanan Atatürk yüzükleri için uygulanan fiyatı belirleyen en önemli etken yüzüğün yapımında kullanılan madendir. Bu nedenle gümüş Atatürk yüzüğü için uygulanan fiyat daha düşüktür. Çok daha şık bir görünüm sağlanmasının yanı sıra erkeklerin dini açıdan da gümüş yüzükleri tercih etmeleri bu aksesuarın kullanımının ağırlık kazanmasını sağlamaktadır. Ulu önderin imzası ile süslenen bu aksesuarlar sizin de parmağınızdan hiç çıkarmayacağınız en sevdiğiniz aksesuarınız olmayı başaracaktır.

Sevilen Yüzükler Her Zaman Burada

En sevilen ve en şık yüzüklere ev sahipliği yapmayı alışkanlık haline getiren Anı Yüzük müşterilerine severek kullanacakları aksesuarları ulaştırmayı bir görev olarak kabul etmektedir. Sadece en şık modellere ev sahipliği yapan sitemiz üstün güvenlik sistemleri ile müşterilerine güvenilir bir online alışveriş ortamı sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.