Ay Yıldız Kolye

Ay Yıldız kolye modelleri bay-bayan çeşitleri ile güvenli alışverişin adresi Anı Yüzük'te. 925 ayar gümüş Ay Yıldızlı kolyeleri ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksit imkanlarıyla hemen sipariş ver!

Sırala
Görünüm :
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Ay Yıldızlı Kolye - Türk Bayraklı Kolye

Kadın-erkek herkesin kullandığı kolyeler farklı modelleri ile herkesin tercihi olmaya devam ediyor. Hem günlük hayatımızda hem de özel günlerde şık bir aksesuar olarak taşıyabileceğimiz gümüş kolyeler aynı zamanda kişilerin kendini ifade etme biçimi oluyor. Kullanılan birçok model içinde ise Ay Yıldızlı kolyeler şanlı bayrağımızdan bir esinti olarak göze çarpıyor. Türk bayraklı kolye modelleri vatanı ve milletine düşkün tüm bireyler tarafından sevilerek takılıyor. Ay Yıldız kolyeler bir aksesardan öte bir sevgini ifade biçimi de oluyor. Bu kolyeler sadece Ay Yıldızlı olabildiği gibi değişik desenler ve simgelerle de bir arada bulunabiliyor. Bu da Ay Yıldız kolye modellerinde her zevke hitap edecek bir tasarım bulunmasını kolaylaştırıyor. Anı Yüzük olarak sizlere en kaliteli Ay Yıldız gümüş kolyeleri beğeninize sunuyoruz.

Ay Yıldız Kolye Modelleri

Ay Yıldız kolye modellerinde ana tema tabi ki şanlı bayrağımız oluyor. Sadece Ay Yıldız motifli sade modeller bulunurken bir çerçeve içine yerleştirilmiş ve bayrak havası veren Türk bayraklı kolyeler de kullanıcılar farklı tasarımlar sunuyor. Bu kolyeler yuvarlak veya dikdörtgen kesim de olabiliyor. Bayan kolyelerinde ise Ay Yıldız motifi taşlarla süslenebiliyor veya su damlası içinde de yer alabiliyor.

Ay Yıldız Erkek Kolye

Ay Yıldız kolye erkek modellerini internet sitemizden 925 ayar gümüş olarak bulabilirsiniz. Bu modeller Türk bayrağından esinlenerek tasarlanmış en güzel gümüş kolyeler arasında yer almaktadır. Zaman zaman Ay Yıldız figüre bozkurt, Göktürk Türk yazısı veya simetrik desenler de eşlik etmektedir. Burada tercih sizin zevkinize kalmış. Seçiminizi yapın ve siparişinizi verin. Ay Yıldız gümüş kolyenizi adresinize teslim bedava kargo ile biz gönderelim!

Ay Yıldız Bayan Kolye

Ay Yıldızın derin anlamı ve şıklığından bayanların da yararlanması için Anı Yüzük olarak Ay Yıldızlı gümüş kolyeleri bayanlar için de en güzel şekilde tasarlıyoruz. Türk bayraklı bayan kolyelerde sade modeller de bulmak mümkünken genelde Ay Yıldız motifine taşlar eşlik ediyor. Bunun yanı sıra geleneksel tarzda da Ay Yıldız gümüş bayan kolyelerimiz de bulunmaktadır. Tüm bu modeller Anı Yüzük güvencesi ile 925 ayar gümüşten üretilmiştir. 

Ay Yıldız Kolye Fiyatları

925 ayar gümüşten ürettiğimiz Türk bayraklı kolyeler tasarım, işçilik ve ağırlığına göre farklılık gösterse de uygun fiyatları ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Adrese teslim ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanları ile siz de güvenle sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.