Pırıltısıyla göz kamaştıran beş taş yüzükler... Taş sayısından dolayı diğerlerinden daha ihtişamlı ve göz alıcı olan beş taş yüzükler, her bir taşa yüklenen anlama göre aşkı, sadakati, huzuru, mutluluğu ve bereketi simgeler. Birbirinden farklı beş taş yüzük modelleri için siz de beş taş yüzük kategorimize göz atın. 925 ayar gümüşten üretilen bu şık yüzüklere en uygun fiyata sahip olun!

Sıralama seçin

Beş Taş Yüzük

Her taşında ayrı bir anlamın yüklüğü olduğu beştaş yüzükler aynı zamanda kadınların gözde aksesuarları arasında da bulunmaktadır. Tutkulu aşkın simgesi olan ve evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan tektaş yüzüklerden farklı olarak beştaş yüzük modellerinde anlam çok daha derindir. Çünkü bu yüzüğün üzerinde yer alan her bir taş farklı bir anlamı temsil etmektedir.

Beştaş Yüzüğün Anlamı Nedir?

Beştaş yüzükler üzerinde bulunan her bir taş ile farklı bir anlamı dile getirmektedir. Bunlardan ilki aşktır. Bu taş tutkulu ve eşsiz aşkı simgeler. İkinci taş aşkın vazgeçilmezi olan ve aşkı besleyen tutkuyu vurgular. Üçüncü taş mutluluğun imgesi olarak yüzüğün üzerinde yer alırken dördüncü sırada yer alan taş ise bunların getirisi olan huzurun simgesidir. Bu dördünün uzun süreli olmasını sağlayan bağlılık ve sadakat ise beştaş yüzüğün son taşında gizlenmektedir. Bu nedenle sevgilime hediye almak istiyorum diyen erkeklerin onları mutlu etmek için 5 taş yüzükler arasından seçimde bulunmaları önerilmektedir.

Beştaş Yüzük Fiyatı Ne Kadar?

Beştaş yüzükler son derece farklı fiyatlara sahiptir. Yüzüğün büyüklüğü ve ağırlığı, üzerine işlenen taşların büyüklüğü ve kesimleri gibi farklı kriterlere göre belirlenen fiyatlar bu nedenle son derece değişkendir. Gümüş 5 taş modelleri için oval kesim beştaşlar öne çıkarken farklı kesimlere sahip çeşitli modellerde bulunmaktadır. Kalın olan yüzüklerde taşların kendilerini çok daha iyi bir şekilde göstermesi nedeni ile genelde bu tip yüzükler öne çıkarken ince olan modellerde ise daha küçük taşların kullanıldığı modeller şık bir görüntü elde edilmesi açısından çok önemlidir.

En Şık Gümüş Beştaş Yüzükler aniyuzuk ‘te

En beğenilen gümüş yüzüklere ev sahipliği yapan ve 2007 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden şirketimiz e-ticaret kategorisinde güvenirliği ile öne çıkmaktadır. Aldığı her siparişi mutlaka müşterisinin istekleri doğrultusunda sorunsuz bir şekilde tam gününde teslim eden şirketimiz yine hediye olarak aldığınız ürünleri de tam istediğiniz gibi teslim etmektedir. Severek kullanacağınız aksesuarları alabileceğiniz sitemiz her kategorisinde yüzlerce seçenek ile zevkinize en uygun olan yüzüğü belirlemenizi sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.